כי טוב לי
\רע לי

כי טוב לי../images/Emo23.gif\רע לי ../images/Emo14.gif

מוזמנים להציף ולהוציא את כל התסכול שלכם :)

Ayelet 363

New member
טוב\רע

טוב: המורה לנהיגה לא נשמע כועס שפספסתי את השיעור- כל-כך לא נשמע כך, עד שבהתחלה חשבתי שהוא שכח מהשיעור. רע: בטעות חזרתי לישון (כשמעירים אותי וקר לי אני מתכסה בשמיכה, ואז אני כבר מניחה את הראש על הכרית...) ופספסתי שיעור נהיגה. אומנם המורה לא נשמע כועס, אבל פעם, כשהשותף שלו עשה את זה, הוא אמר לי שפעם ראשונה הוא סולח פעם שנייה לא, ובכלל לא נשמע שהוא סלח על הפעם הראשונה ההיא. אני מרגישה ממש נורא בגלל זה... נכשלתי בתיאוריה, שוב (לפני כשנה נכשלתי בפעם הראשונה). הלכתי לאיבוד בת"א אתמול לא הבנתי איפה אבא שלי התכוון לאסוף אותי אחרי שיצאתי מהרכבת, והוא התעצבן.

WatchMeWatchYou

New member
../images/Emo9.gif

טוב לי: סיימתי את השנה, בלי מועדי ב'!!! רע לי: הרכבתי מערכת לשנה הבאה ובא לי למות מרוב העומס.. ובגלל העומס שנה הבאה אני עושה קורס קיץ באנגלית כדי להיפטר מהקורס היחיד שאני צריכה לעשות (והכל בגלל 5 נקודות לפטור
)

hodaya96

New member
טוב לי/רע לי

טוב לי: -זכיתי בזוג כרטיסים לדמדומיםD: וגם בפוסטר! -התחלתי לראות את יומני הערפד.. יש איך להעביר את השיעמום! רע לי: -אני לא ישנה מספיק שעות

to the end1

New member
דמדומים שליטע../images/Emo72.gif

חייבת ללכת לראות כבר לפני שירד מהמסך..

../images/Emo224.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

פשוט מדהיייייייייים!@# מזה רוצי??? טוסייייייייייייייייייייי!!!!!!!

lilith93

New member
טוב\רע לי... שלי

טוב- פרץ אומנותי ביומיים האחרונים, בעיקר בפוטו.. ראיתי היום מלא סטארגייט וזה כזה נוסטלגיה רע- רבתי אם חברה, היא אמרה שהישתנתי ואני התחלתי לצעוק עליה (בפייס) שכמובן שהשתנתי כי אבא מת וכאלה והיא ממש עצבנה אותי ,, אין לה רגשות.. נ.ב הייתי רוצים שאעלה תמונות שעשיתי בפוטו וכאלה.. כי יש כמה שיצאו ממש יפה והייתי רוצה לחלוק נ.ב2 הנה קישור לבלוג שלי בישראבלוג יש שם כמה תמונות שעשיתי.. http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=658186

משי22

New member
../images/Emo23.gif

אל תשימי לב לאנשים לא רגישים. וואו, התמונות בבלוג שלך פשוט יפייפיות!

Ayelet 363

New member
מעצבן שאנשים אחרים לא מבינים שמשתנים

ועוד כשמדובר בשינוי כתוצאה ממוות של הורה... איזה בן אדם לא יבין שינוי כזה? התמונות מדהימות
.

lilith93

New member
תודה

הקטע הוא שאני די חייבת להשלים איתה אחרת לא יהי לי עם מי לחגוג את היומולדת שלי, כי כל שאר החברים שלי בחו"ל.. ואני לא יודעת מה לעשות, איך מסבירים לבן אדם שלא חווה חוויה כזאת שהשתנית?

to the end1

New member
אני ממש מבינה אותך.

המקרה שלי קרה לפני 10 שנים וגם היום מאוד קשה לי,תמיכה מלאה מאנשים שלא חוו מקרה דומה מאוד קשה להשיג. לא משנה כמה תסבירי שהישתנת איפשהו הם עדיין יחפשו את החברה הקודמת שלהם. את גם לא צריכה להתצל בפני אף אחד על איך שאת מרגישה. כואב לך? דברי על זה ואם החברות לא מבינות באמת המשפחה היא תמיד תהיה הגב הכי חזק שיהיה לך. מקווה שקצת עזרתי וסליחה שחפרתי לך..

lilith93

New member
ההפך

אני אוהבת לקרוא חפירות... תודה על התגובה:) ואני ינסה לדבר על זה אם המשפחה אני פשוט בן אדם סגור יותר שקשה לולהיפתח..:( אני לא בידיוק מדברת הרבה אני שונאת " צ'יק פליק מומנט" כמו שאדם גדול אמר אי שם בעונה הראשונה:)

G Baby

New member
אהבתי את התמונות ../images/Emo13.gif

את לוקחת קורס או משהו, או סתם משתעשעת עם הפוטושופ?

למעלה