כי אין לי למי לספר

כי אין לי למי לספר

אני נמצא בעולם הזה כבר לא מעט שנים. נכנסתי אליו כמעט בטעות כי התאהבתי במישהי שמאוחר יותר התברר לי ששיחקה בי, נשארתי בו כי הריגושים והפרפרים שנעלמו וחזרו לפתע היו פשוט משכרים. מאז ידעתי לא מעט נשים, אך את אשר חיפשתי לא ממש הצלחתי למצוא, גיליתי שמקשר לקשר אני צריך להעלות את סף הריגוש כדי להרגיש את אותם פרפרים, הבנתי שאני מחפש אהבה. והיא הגיעה, אחרי הרבה שנים שלא הרגשתי אהבה אמיתית, הרבה שנים בהן לא התאהבתי או הצלחתי להתאהב זה פשוט הגיע ותפס אותי לא מוכן. לכאורה לא היה לזה שום סיכוי, היא מראש אמרה לי שזה לעולם לא יעבור את הוירטואליה והכנתי את עצמי לכך שזה הולך להיות רק קשר חברי, בניתי סביבי חומה כדי שלא תצליח לחדור אלי, כדי שלא אמצא את עצמי נפגע בסופו של דבר אבל לאט לאט או מהר מהר החומות נפלו ומצאתי עצמי מתחבר, נקשר, מתאהב, אוהב. והחומות שלה נפלו גם כן, היא מצאה את עצמה מותחת את הגבולות שלה יותר ויותר ונופלת גם היא יחד איתי. מעולם לא נפגשנו וזה מה שהכי מפתיע, שאני "אפול" ככה בקשר וירטואלי. בתוך תוכי ידעתי שבמוקדם או במאוחר זה יגיע, אבל לא הייתי מוכן לפתאומיות שבה זה קרה. היום זה הגיע, בצורה לקונית, קצרה, חותכת, כואבת. זה נגמר, אל תיצור איתי קשר יותר, זה מספיק קשה גם ככה. מצטערת. ועכשיו נשארתי עם כל המחשבות, בלי יכולת לענות, הבטחתי לה שאם זה יסתיים לא אקשה עליה ואני מתכוון לעמוד מאחורי הבטחתי, אבל את החור הזה בבטן קשה למלא. חברה טובה שפשוט נעלמה ואין לי שום דרך לדעת מה עובר עליה. אני מבחינתי מאחל לה רק טוב ושתצליח להתגבר על המכשולים שבוודאי ניצבים לפניה עכשיו, אין בי כעסים או טרוניות כי מראש הזהירה אותי שלא יקרה כלום אני מכיר את כל הקלישאות שהזמן מרפא והזמן עוזר ושזה יעבור ויהיה קל יותר, אבל עכשיו, כרגע ובוודאי גם בימים ובשבועות ואולי אפילו בחודשים הקרובים זה יהיה כואב וחסר וריק ואין לי ממש עם מי לדבר על זה. בשיר של סטינג, "אם אתה אוהב מישהו תשחרר אותו" מדובר על אהבה כזו, היו לא מעט פעמים במהלך הקשר שלנו שהייתי עד להתלבטויות שלה לגבי הקשר שלנו, תמיד המחשבה של לעשות את המעשה האצילי ו"לשחרר אותה" עברה לי בראש אבל לא יכולתי, לא הצלחתי, עכשיו אין לי ברירה. אני אוהב אותך

../images/Emo24.gif

לאט לאט תיקח את הדברים היפים שהיו שם כזכרונות מתוקים,ואת הכאב תשים מאחוריך הכאב הוא רגש כמו האהבה,רגש משמעותו לחיות.

גם אני אוהבת ../images/Emo24.gif

הלוואי שמישהו היה אוהב אותי ככה
מקווה שיעבור עם כמה שפחות כאב.

GALgul12

New member
עכשיו יש לך למי לספר!

כתיבה היא סוג של תרפיה וטוב, שהוצאת את זה על הדף (של הפורום). הפצע שלך עדיין טרי וכואב העיקר לא לחטט בו יותר ממה שצריך כך הוא יחלים מהר יותר.

GALgul12

New member
אתה בטוח

מכיר את עצמך טוב יותר. וכמו בכל דבר - רצוי שהכל יתנהל בפרופורציות ובמידה נכונה (עד כמה שניתן ועד כמה שיש לנו שליטה על זה במצוי).

אני רואה

שהמקלדת נשארה יבשה. נו, סתם- הרמת להנחתה:) ולעניינך, באת, פרקת מקווה בשבילך שהשנה 2011 תהיה יותר חייכנית וטובה לך, ואל תסכים לוירטואליה בלבד.

אוי הקשרים הוירטואלים האלה....

אני מניח שלא הבטת בעיניה. לא נגעת בידה. לא נישקת אותה. אולי אפילו לא שמעת את קולה. ועוד ועוד..... קל להתאהב במילים של אדם, אבל אלה רק מילים. ואפילו כנראה אינך יודע אם בפגישה איתה, למילים שלה תהיה כזו עוצמה כמו בכתב. אינני מזלזל בעוצמת הרגשות שאתה חווה כעת, אבל יש הבדל תהומי בין לאהוב אותה בכתב ולאהוב אותה כאישה שאיתך, ויתכן שזה בכלל לא היה קורה אם הייתם נפגשים. מאחל לך לפגוש את האחת שתגע בך בצורה כזו גם במציאות, ולא רק בתוך הראש שלך. אמרו פה לפני - אל תסתפק בקשר וירטואלי בלבד. הדרך שם מהירה למפח נפש כפי שקרה לך, וזה באמת חבל, מיותר, ולא מוצדק משום סיבה. בקשר אמיתי אנו פורקים לא רק את חרמנותנו, אבל גם את ליבנו במגע, נשיקה, וסקס. בקשר וירטואלי אין באמת איך לפרוק כלום, הכל מצטבר בלב ובראש, עד לסוף הבלתי נמנע כפי שתארת. חבל שזה קרה לך, ואני מניח שהידיעה שזה קרה לרבים וטובים פה לא ממש מנחמת כעת. אבל זה יעבור.

פששששש

אז אולי תתני לו לפחות את אחד מהרשימה שלך? אה - בעצם צריך לקרוא טוב טוב את מה שכתבת, אל תרבה שיחה עם האישה..... חבל שידידינו פה לא הפנים את עצתך....

../images/Emo201.gif

בעסה מצד שני, עם כל העוצמות וההתקרבות, עדיין כמו שמישהו כתב, זה היה וירטואלי, לא נגעת הבטת, אהבת, טעמת, הקשבת וכ"ו הזמן יטשטש

אין לי שום דבר חכם לומר

רק לשבת לידך ולשתוק. חוויה כואבת. יש שיאמרו ששווה לחוות ויש שיאמרו שלא. ענין של טעם. אולי של אופי. זו אולי ההוכחה שהוירטואליה ממזמן היא כבר הריאלטי שלנו ממזמן. אז מכיוון שהיום הוא יומה הראשון של שנת 2011 , אבקש עבורך, עבורי ועבור עוד כמה
(כל יושבי הפורום הזה למשל) למצוא לעצמם שלוות נפש בצורה שיאחלו לעצמם במהלך השנה הקרובה. מי יתן!

לא ממש

מוסיפה על מה שכתבו קודמיי, מצד אחד יש סיכונים בקשרים מהסוג הזה, בין אם וירטואלים ובין אם לאו, הסיכונים הם לא רק להיתפס אלא גם לעזוב או להעזב, לא ניתן לשפוט אותה, ועליך רק לכבד את בחירתה, מצד שני, תסתכל עד כמה שאפשר על חצי הכוס המלאה, היכרת אישה שהייתה לך חברה טובה, היה קשר טוב שהגיע לסופו. מאחלת לך שנה אזרחית טובה, בהצלחה, נסיכה

למעלה