כיתת מחוננים - האומנם ?

מצב
הנושא נעול.
הנחתי כך...

הן עושות דברים מרושעים
כל הזמן מקניטות ומעליבות את הילד החריג , מעליבות אחת את השניה בצורה קשה . רובן בנות מפונקות מאוד , ילדה אחת אמרה לבת שלי שאם לא תביא לה מתנה מסוימת ליום ההולדת (מתנה בשווי 300 ש"ח ) היא לא תזמין אותה , אני מצידי לא נותנת לילדה שלי להגרר ואומרת לה שלא צריך חברות כאלה . אבל אני רואה שלמרות הכל היא לומדת להסתדר איתן בלי להפגע ובלי להגרר אולי זה סימן טוב .
הנחתי כך...
כנראה שבניגוד אליך, ההורים שלהן לא אוסרים עליהן להתנהג בצורה כזו. מסכנים הם ילדים שעבורם ההורים שלהם לא חוסכים בכסף אך כן בחינוך. זה אכן סימן טוב, אבל יש להקפיד על בקרת רעל ובמקביל לחזק אותה כאינדיבידואל.

../images/Emo4.gifאוף. קשה לי עם העולם הזה.

הנחתי כך...
כנראה שבניגוד אליך, ההורים שלהן לא אוסרים עליהן להתנהג בצורה כזו. מסכנים הם ילדים שעבורם ההורים שלהם לא חוסכים בכסף אך כן בחינוך. זה אכן סימן טוב, אבל יש להקפיד על בקרת רעל ובמקביל לחזק אותה כאינדיבידואל.
אוף. קשה לי עם העולם הזה.

../images/Emo7.gif../images/Emo10.gif

הן עושות דברים מרושעים
כל הזמן מקניטות ומעליבות את הילד החריג , מעליבות אחת את השניה בצורה קשה . רובן בנות מפונקות מאוד , ילדה אחת אמרה לבת שלי שאם לא תביא לה מתנה מסוימת ליום ההולדת (מתנה בשווי 300 ש"ח ) היא לא תזמין אותה , אני מצידי לא נותנת לילדה שלי להגרר ואומרת לה שלא צריך חברות כאלה . אבל אני רואה שלמרות הכל היא לומדת להסתדר איתן בלי להפגע ובלי להגרר אולי זה סימן טוב .

אן

New member
גם ילד/תי חולק את אותה כיתה

כיתת מחוננים - האומנם ?
בדיוק לפני שנה נגשה בתי למבחן מכון סאלד חלק ב' - שמחתי מאוד כאשר קיבלו אותה והייתי מלאת תקוות חשבתי שסוף הילדה תקבל את המסגרת לה היא ראויה . היום אני מודיעה שהתאכזבתי, אני מיואשת ואין לי למה לצפות יותר מסתבר שכיתת המחוננים המהוללת שחיכיתי לה יום יום מאז כניסת הילדה למערכת החינוך הינה כיתת חינוך מיוחד לכל דבר יש לה רק שם אחר . מדובר בצרוף של בעיות שונות ומשונות שעד עתה לא ידעתי שהן קיימות כלל לא רק לקויות למידה פשוטות אלא בפרוש חינוך מיוחד לכל דבר , ילדים שאינם מסוגלים לשבת בשיעור , ילדים מרביצים , בנות ממש נוראיות הכל אפשר להגיד על הילדים האלו רק אי אפשר להגיד שהם מחוננים . אז תשאלו אותי כיצד הילדים התקבלו לכיתה , הרי המבחן של מכון סאלד הוא מבחן קשה ואפילו קשה מאוד . אז לצערנו במדינתנו יש לכל דבר פתרון יש כל מיני דרכים לעקוף את הבחינה ואת תוצאותיה . ואני שוב אובדת עצות , חשבתי שסוף סוף תמו מסעות החיפוש אחר מסגרת מתאימה לילדי ומרוב שחיפשתי אות הטוב ביותר , אני חושבת שקיבלתי דבר שמתקרב מאוד לגרוע . הילדה נחשפת לכל מיני מצבים לא בריאים ולא טבעיים , מגלה בגיל צעיר הרבה בעיות ולומדת , כן היא לומדת הרבה מאוד , לומדת קללות לומדת להרביץ כדי להגן על עצמה ולומדת להיות עוד יותר מתוחכמת כדי לנסות לא להפגע . לגבי הרמה הלימודית , היא תלויה רק בי ורק במה שאני מלמדת וביחס למה שהיא ידעה בגן טרום חובה בית ספר לא חידש כלום עד עכשיו , אני רצינית שום דבר חדש לא נוסף לידע ע"י בית הספר . אז אל תצפו לשום דבר ואל תתאמצו כל כך לעבור את המבחן הזה , הלוואי ובתי לא היתה מתקבלת כלל !!!!
גם ילד/תי חולק את אותה כיתה
שלום לך, שמי אן ויש לי 2 ילדים/ות בכיתות מחוננים בבית הספר בו אני אמונה, לומדת גם בתך. עלי לציין כי יש הבדל מהותי בין 2 כיתות המחוננים. האחת הינה כיתה מצוינת בה מערכת היחסים הלימודית והחברתית הינה נורמאלית והמסגרת חיובית ומעשירה. הכיתה השניה, אני אמונה שזוהי גם כיתתה של בתך מורכבת כפי שציינת מילדים רבים, המשתייכים לחינוך המיוחד. מרבית הילדים בכיתה זו עברו את החלק השני של המבחן באמצעות הקלות שנתנו להם עפ"י סעיפי ליקויי למידה שונים. ביאושי כי רב, לאחר שבני/בתי נחשפ/ה בגיל 8 לפורנוגרפיה - בכיתה מעשירה זו, אני מכנסת בביתי ישיבה של כ-5 הורים המהווים את "הגרעין הטוב" של הכיתה במטרה לגבש תוכנית פעולה. אנא צרי אתי קשר מעל דפי פורום זה (אני אמונה שילדת יום ההולדת היא הגב' מאיה היקרה) תודה אן

מצב
הנושא נעול.
למעלה