כיתובים והפניות מקושרות

• פותח הנושא BMWE
  • פורסם בתאריך

BMWE

New member
כיתובים והפניות מקושרות

שלום למומחי הוורד,

אשמח לעזרתכם בסוגיה הבאה:
לכל תמונה במסמך אני צריך להוסיף כיתוב. עבור איור 3 ואיור 4 לקחתי את הכיתוב של איור 1, הדבקתי מתח לתמונה ושיניתי את התוכן. הכיתוב מופיע בתוכן העניינים.
עם זאת, הוא לא מופיע בהפנייה מקושרת.
מה ניתן לעשות כדי שכן יופיע? (לטובת עדכון אומטומטי בהמשך).
(יש לי בעייה דומה לגבי טבלאות - לא מופיעות בהפנייה מקושרת).

נ.ב. (אם רלוונטי) לפעמים אני עורך את המסמך במחשב נייח ולפעמים בלפטופ.

שאלות

לא כל-כך ברור לי מה בדיוק אתה עושה:
מה פירוש "לקחתי את הכיתוב של איור 1 והדבקתי מתחת לתמונה ושיניתי את התוכן".
אני מבין שבביטוי "לקחתי" אתה מתכוון ל"העתקתי" והשאלה היא מה העתקת? את כל הכיתוב ("איור 1: מבנה ארגוני") או רק את הטקסט "מבנה ארגוני".
אני יוצא מהנחה שהעתק את כל הכיתוב, ואז מתחת לתמונה של הבובה Submission Master הופיע הכיתוב "איור 1: מבנה ארגוני".
בקובץ שהעלית לפורום נראה שמתחת לבובה הנ"ל כתוב "איור 3: בובת Submission Master" והשאלה שלי היא איך התחלף המספר 1 ל-3?
בבדיקה אצלי, עשיתי מה שתיארת: העתקתי את כל הכיתוב של איור 1 (כולר התווית), והדבקתי מתחת לתמונה של הבובה. את הטקסט "מבנה ארגוני" החלפתי ל"בובה Submission Master" ואח"כ בחרתי בכל המסמך והקשתי על F9 (עדכון שדה). הכתיוב "איור 1" התחלף ל"איור 3", תוכן העניינים התעדכן בהתאם, והפריט "איור 3: בובה Submission Master" הופיע ברשימת הפריטים ב'הפניה מקושרת'.

BMWE

New member
תשובות

1. העתקתי את כל הכיתוב (איור 1: XXX)
2. המעבר מאיור 1 לאיור 3 היה ע"י עדכון שדה ספציפית ע"י לחיצה על הספרה 3.
&nbsp
עשיתי גם חיפוש בגוגל ומצאתי שזו בעיה ידועה בגרסאות עבר של אופיס. ושם ממליצים לבחור הכל וגם כן לעשות F9 (עשיתי זאת לאחר פרסום השאלה - ללא שינוי).

לפי התמונה שהעלית

אצלך לא מותקנת "גרסת עבר" של אופיס.
מה שלא ברור לי, מדוע בחרת להוסיף כיתוב בדרך שתיארת, ולא ב"דרך המלך" באמצעות "הוספת כיתוב"?
הרי הפעולה של העתקה והדבקה, ואח"כ שינוי הטקסט לא עילה יותר (לדעתי) מהוספת כיתוב, והקלדת שם הכיתוב וזהו.

BMWE

New member
הוספת הכיתוב באופן רגיל נותנת את אותה התוצאה

העתקה של איור 1 בוצעה בגלל שזה יוצר בעיות: מה שמתקבל זה איור 1 מחדש (עיצוב שונה?)

BMWE

New member
נ.ב. אשמח

לשלוח לך את המסמך כפי שהוא היום כדי שתראה את הבעיה בפועל.

למעלה