כיתה 406 הפרק היומי!!!

ג ב ש ו ש

New member
כיתה 406 הפרק היומי!!! ../images/Emo13.gif

איזה פרק יפה היה!!נחכה לסיכום של קרן אבל בנתיים הנה דעתי על הפרק:טוב אז בקשר לסוס ולפרצ'ו מסכנים חחח ובכלל מסכן הסוס שהיה צריך לשלם מהכסף שלו
אני מרחם קצת גם על גבי החמודה בגלל המצב שהיא נמצאת בו עם החתול והסוס חח זה גם קצת מצחיק..
אמממ טטיאנה קצת מעצבנת אותי..בעיקר בגלל מה שיהיה מחר אני לא ירשום את הספויילר הקטנטן הזה אבל בכל מקרה היא קצת מעצבנת אותי..איך היא יוצאת עם המגעיל הזה חח.. מסכנה גם מרסלה
אבל לדעתי זה מצויין שהיא כבר לא תהיה עם צ'אצ'ו זה סתם מיותר...היא תמצא אהבה מישהו בגיל שלה.אהממממ חחח

../images/Emo39.gif 406 - הפרק היומי

פרק 241 (עוד 99 פרקים לסיום
)
טטי מתעצבנת שהוריה מתנהגים אליה כאל ילדה קטנה, ליאוחרא אומר לה שתפסיק להתנהג כך, היא אומרת לו שהיא רוצה להיות שלו אבל מבקשת ממנו עוד קצת זמן.
מרסה ממשיכה להקשיב מעבר לדלת לצ'אצו ואליסיה ולבכות.
סוס מספר לגבי על החלום שלו, שהיא אמרה שהיא אוהבת אותו, הוא מנשק אותה, ולגבי יש מבט עצוב בעיניים.
מרסה מגיעה מאוחר הביתה, היא נכנסת לחדרה ואומרת לעצמה שעכשיו היא כן יודעת מה לעשות.
סוס ופרצ'ו משפריצים מלמעלה על מי שעובר
התלמידים עולים אליהם וכועסים...
ליאוחרא מזמין את ג'סיקה למסיבה ואומר לה שהערב טטיאנה תהיה במיטתו.
לואיס פליפה מנסה לברר על נדיה, ושואל את בלנקיטה, היא נותנת לו את הטלפון של אחותה שם.
צ'אצו שואל את גבי על מרסה והיא אומרת לו שהיא לא באה. ושהיא לא הודיעה לה ולא כלום.
דני וחברתה הבלונדינית רוצות לארגן ליום התלמיד הופעה של הלהקה שהייתה ביום הילד.
מרסה הולכת לדבר עם אליסיה, היא אומרת לה שהיא תעזוב את צ'אצו. כי המקום שלו זה איתה ועם התינוק שלהם. היא מספרת לה שהיא גדלה בלי אבא, כי הוא הלך עם אחרת. ושהיא לא רוצה לעשות לה מה שעשו לאימה, ולא רוצה שיקרה לתינוק מה שקרה לה. אליסיה מודה לה, ואומרת לה שהיא יודעת שזה קשה אבל עם הזמן היא תוכל להתגבר ולמצוא מישהו שיאהב אותה, היא אומרת לה שתרגיש מאוד גאה בעצמה על מה שעשתה, מרסה אומרת לה שהיא לא בטוחה איך ומתי היא תשכח, אבל מה שכן היא בטוחה, שזה מה שהיא הייתה צריכה לעשות מההתחלה, היא מאחלת לה בהצלחה לשלושתם, וצ'אצו בדיוק נכנס... חבל שלא הראו מה קרה אחרי...
גבי שואלת את לואיס פליפה אם הכל בסדר והוא אומר לה שלא, שנדיה עזבה והוא לא יודע מה לעשות והוא מבולבל, הוא אומר שהוא חושב שזה נגמר, דני וגבי ממליצות לו ללכת אליה ולהגיד לה את כל האמת, הן מבטיחות לו שיעזרו לו למצוא אותה.
טטיס אלה קלרה וג'סיקה מדברות על המסיבה, ג'סיקה אומרת שהיא תבוא, ואלה אומרת שהיא גם רוצה ללכת, טטיס אומרת שהיא תבוא אם אביה ירשה לה.
סוס ופרצ'ו הולכים לבית הנטוש ואומרים בכניסה שליאונרדו נבה שלח אותם, הוא מכניס אותם, הם אומרים לו שהם באו לעשות עסקים, ומשתפים איתו פעולה, הוא מספר להם על ליאוחרא, ושהוא מוכר.... העוזר של ליאו רואה אותם ואומר לאיש שהכניס אותם שליאו לא אמר לו כלום, ושאולי הם גנבים, הם מחליטים לתת להם אזהרה קטנה, הם משכיבים אותם ומאיימית עליהם עם רובה.
מרסה מגיעה הביתה, אמה שואלת אותה איפה היא הייתה, מרסה מחליטה לספר לה את האמת, אמה אומרת לה שהיא תמיד ידעה שהיא עדיין עם צ'אצו, מרסה מבקשת ממנה סליחה על ששיקרה ואכזבה אותה.
טטיס באה לגבי ומבקשת ממנה סליחה שלא האמינה לה ולמורה, דניאלה גם אצלה, הן מקבלות את סליחתה ומזמינות אותה לחגוג בקפה עם כל החבורה, היא אומרת להן שהיא ממהרת כי היא יוצאת בערב, היא מספרת להן על המסיבה, איפה היא, כמה כרטיס עולה וכו'... הן מחליטות שהן צריכות להיפגש יותר ואומרות שהן חברות לתמיד.
אמה של מרסה אומרת לה שהיא חשבה שהיא צדקה כשאמרה לה שהאהבה ביניהם גדולה יותר מכל דבר, אבל כשהיא ראתה אותה סובלת נקרע לה הלב, היא רצתה שהיא תבין לבד והיא החליטה להניח לה. מרסה אומרת לה שהיא צדקה, שעכשיו היא הבינה ושהיא החליטה לשכוח מצ'אצו. אמה אומרת לה שהיא גאה בה, ושהיא שמחה לראות שהיא כל כך אמיצה, שלרגע היא לא חשבה שהיא תעשה את זה, מרסה אומרת שכשהיא ראתה את שלושתם יחד היא הבינה שאין לה זכות לקחת לתינוק את אביו, כי הילד הזה זקוק לו כמו שהיא זקוקה לאביה.
פרצ'ו וסוס סגורים בחדר, פרצ'ו אומר לסוס שהוא מקווה שלא יהרגו אותם, עוזרו של ליאוחרא והשאר נכנסים, העוזר שלו אומר לו מה הוא רוצה לקנות ובשביל מה, הוא אומר לו שהוא מקווה מאוד שהוא לא חושב להתחרות בליאונרדו, ולמכור הערב במסיבה, פרצ'ו אומר לו שלא שהם צריכים את זה בכלל למסיבה אחרת שהןם מארגנים, הוא שואל אותם כמה הם צריכים ופרצ'ו אומר אחד מכל סוג, הוא אומר לו שזה 30 אלף פזוס, פרצ'ו מבקש מסוס לשלם, סוס אומר שזה הכסף של סבתו, פרצ'ו מתחנן אליו, הוא משלם.
מרסה אומרת לאמה שהיא גם לא רוצה להמשיך ולהיות האחרת. אמה אומרת לה שהיא השתנתה והתבגרה בלילה אחד. שהיא הופכת לאישה אינטיליגנטית. מרסה אומרת שהיא יודעת שהיא עושה את הדבר הנכון, אבל עדיין מרגישה כאב ונוסטלגיה, אמה אומרת לה שעם הזמן היא תראה שזאת ההחלטה הנכונה.
טטיס מנסה לשכנע את קלרה לבוא למסיבה... ליאוחרא מגיע אליה ושואל אותה אם אביה מרשה לה היא אומרת לו שלא, הוא אומר לה שאם היא לא תבוא הוא יילך בלעדייה.
האנשים של ליאו מוציאים את פרצ'ו החוצה, סוס אומר להם שיש לו רק 1000 פזוס ושיביאו לו את הכמות שמספיקה בכסף הזה. הם מביאים לו, ותוקעים אחד בשני מבט מוזר...
חתולי בא לבקר את גבי, הוא מספר לה שהולך לו מצויין בבצפר לשוטרים, היא אומרת לו שהיא אוהבת לעבוד איתו, הוא אומר לה שגם הוא, הם קרובים... וגבי דוחפת אותו, ואומרת לו שככה יושבים בשכונה שלהם...
... היא אומרת לו שהיא צריכה לעשות את המבחן של האונ"ם ושהיא הייתה רוצה שהוא יצטרף אליה, הוא אומר לה שרק לא תעשה את זה בבוקר כי יש לו שיעורים, היא אומרת לו שלא בבוקר, והוא אומר לה שרק בשבילה הוא יעדר...

../images/Emo39.gif 406 - הפרק היומי, חלק ב'

השותף של חורחה משיג להם (בכסף) אישור מזויף על המפגע הסביבתי, הם מחליטים שהם צריכים להעיף את השמרטפייה משם כי זה באזור של המפעל, השותף אומר שיגידו להם שהבניניים ישנים ועלולים להתמוטט... ג'סיקה מגיעה למשרדו של אביה ומבקשת ממנו רשות ללכת למסיבה, הוא מסכים, היא שואלת אותו באיזה שעה היא צריכה לחזור, הוא שואל אותה באיזה שעה נגמרת המסיבה היא אומרת לו שמאוחר, הוא אומר לה שבסדר, אם השומר איתה.
טטי מתקשרת לאביה להתחנן שישרשה לה ללכת למסיבה, הוא מגלה שליאו שם וכועס, היא אומרת לו שהוא רק בא לשאול אם היא יכולה ללכת, היא מתחננת שירשה לה הוא שואל אותה עד איזה שעה היא אומרת לו 2 וחצי והוא לא מסכים ואומר לה שזה מסוכן.
סיני דורך על האקסטי ומנסה להיפטר ממנו, סוס לא נותן לו כי הוא רוצה להחזיר בזה את כספו, פרצ'ו אומר לו שהם יימצאו דרך אחרת להחזיר אתצ כספו ושהם חייבים ללכת הערב למסיבה, תחיל סוס לא רוצה להמשיך לעזור לו אבל בסוף מסכים. ואומר לו שלפני יילכו לגבי, פרצ'ו חושב אולי גבי תוכל לעזור, אבל סוס אומר לו שלא יערב אותה.
פרצ'ו מבקש מגבי שתשאל את טטי מה היא עושה בערב, היא אומרת לו שהיא לא צריכה לשאול כי היא יודעת, ומספרת להם על המסיבה. פרצ'ו אומר שהוא נוכל ושהם חייבים ללכת, גבי אומרת להם שהיא לא תעזור להם עד שהם יסבירו לה הכל.
ליאו הולך למשרדו של מנואל ומתנצל על שהיה בביתו כשהוא לא היה, הוא מנסה לשכנע אותו שייתן לטטי רשות ללכת למסיבה ואומר לו שהוא יחזיר אותה מוקדם, מנואל שואל מתי? אז ליאו אומר לו מתי שתגיד, מנואל אומר 1? וליאוחרא אומר 1 וחצי, מנואל מסכים.
קלרה ג'סיקה וטטיס בחדרה של טטיס, היא מחפשת מה ללבוש, ואומרת שאולי בכלל אביה לא ייתן לה רשות, ג'סיקה אומרת לה שהלוואי ואביה היה כמו אביב של טטיס, כי הוא יישר אמר לה שבסדר שתלך ותחזור מתי שבא לה, ושלא אכפת לו כלום חוץ מהעבודה שלו, קלרה מקניטה אותה ואומרת לה שאפילו אבא שלה לא סובל אותה
(למרות שמגיע לה על מה שעשתה לה), ג'סיקה מתעצבנת, ואומרת לה שאביה בכלל לא רואה אותה, טטיס מרגיעה אותן.
לואיס פליפה אומר לאחותו שהוא השיג את הכתובת של נדיה, ושהוא לא מוכן שתעבור עוד שנייה שהוא לא יודע עליה. הפרק של מחר - פרק 242 טטיאנה לא מאמינה לפרצ`ו, כשהוא מספר לה על עיסוקו של לאונרדו. ג`סיקה שוב בורחת לקיקה. (בורחת?! מה הקשר
) לאונרדו מכניס סמים למשקה של טטיאנה והיא מתעלפת. (בן ז***
)

99 פרקים?!../images/Emo87.gif

הסידרה הזאת נסחבת יותר מדי
מזל שניפטר מאליסה וצ'אצ'ו בקרוב. הממ קרן שאלת ספוילר.... מתי נכנסת נו הסמסרה הזאת (גם שם מכוער
) ומתי אביה של ג'סיקה ימות?

../images/Emo39.gif ../images/Emo58.gif אוקי אז ככה../images/Emo26.gif

סמסרה נכנסת בעונה ה4... שמתחילה בפרק 310... 30 פרקים בלבד
בפרק 270... ליאוחרא יאנוס את ג'סיקה כי היא תעזור לטטיס ולפרצ'ו לברוח, אח"כ הוא יאיים עליה שאם תגיד משהו לקיקה הוא יפגע בו, היא תפרד ממנו כשי שהוא לא יפגע, היא תבקש סליחה מלואיס פליפה, אביה יגיע פתאום, ואז לואיס פליפה יגלה לה שהוא הרג את אמה כדי לקחת את כל כספה. ליאוחרא יגיע וייקח את כולם שבוים, המכונית תתפוצץ, אביה ימות וג'סיקה תכנס להלם. אז כל זה יקרה בערך בין 270-290 והסדרה לא נסחבת, הלוואי והיא לא תגמר

כזה קצר העונה הרביעית?../images/Emo87.gif

שלא יעשו עונה 4 וזהו
תודה על הספוילרים
הוספתי אותך לאייסיקיו. לא אישרת

../images/Emo39.gif כן כזה קצר ../images/Emo10.gif

אותי? מתי?
לא ראיתי כלום... מה האיסי שלך? אני יוסיף.....

תגובה לפרק...../images/Emo26.gif

אוף לא הראו את קטעים של חונאצ'ו ומרסלה
הכל כבוד לקלרה על שאמרה לגי'סקה שאביה לא מתעניין בה!
אני מתבלבלת עכשיו: טטיאנה החליטה שהיא לא רוצה להיות חברה של גי'סקה אבל היא מדברת איתה ומתקרבת אליה......
שוב לא הראו את אלחנדרה בסצינה של קלרה, גי'סקה וטטיאנה בחדר של טטיאנה זה כל כך מעצבן! גם אלחנדרה חברה שלהן!
טוב שלא הראו את קיקה הרבה למרות שהוא הופיע בכיתה. גם ככה הוא מעצבן אותי שלא האמין ללואיס פליפה כשהוא יגלה שהוא לא אשם אני אשמח נורא!
הלוואי שלואיס ופליפה ונדיה ישלימו!
אני חייבת לכתוב משהו: נמאס לי שכל זמן קיקה וגי'סקה מופיעים ביחד כל זמן מזכירים אותם בכל פרק! הם בכלל לא זוג ראשי יש עוד זוגות כמו חואן דויד ומרסלה, החתול וגבי ועוד.....
מחכה לפרק הבא

למעלה