כיתה 406 הכי פצצה אין על הסדרה הזאת

כיתה 406 הכי פצצה אין על הסדרה הזאת

ג'סיקה הכי מושלמת שם מילההה איןן כולם מכועררררוות ג'סיקה וקיקה זוג יונים מהרגע הראשון שג'סיקה באה לסדרה נדלקתי על הדמות שלהההה פשוט מושלממממממתתתתת היא וקיקה הזוג הכי יפההההה כפרה עליייהההםםם הלוואי במציאות הם היו גם זוגגגגג פשוט אין על ג'סיקה הילדה הכי מתוקה בסדרההההה גם טטיס ופרצ'ו זוג יפההה אבל קיקה וג'סי אין פשוט אין כמוהםםםם כולם סתם מכועריייםםםםם סדרה סוףף מילההה !!!!!!!

גלילושה

New member
אני גם חולה עליהם!

ג'סיקה היא באמת מושלמת והם הזוג הכי פ3333ה שיש . אני חולה על קיקה נשמה יפה שלי! אבל זה לא נכון שכל השאר בסידרה מכוערים כי כולם בסדרה יפים מהממים (טטיאנה כוסית שווה) וחמודים ואני חולה מתה עליהם!

למשלל

מרסלה מהממת אבל ראיתם איזה כונפה עושים אותה בסדרה.!?!1 ראיתי תמונות שלה שהיא מדגמנת עם בגדים חשופים היא פשוט פצצה למה עושים אותה כונפה כזאת בסדרה?

M A R I S O L

New member
דעתי בנידון

אני חולע על אנהי!!!!! היא בנאדם מושלםםם ובסדרה היא עוד יותר מושלמתתתת!!!!!!!! ואני גם מתה על מגדלנה!!!!!!!!!!! אאוויייי אני חולה עליההה ייוואאווו!!!!!!!! הכי אני שונאת את שרליןןן יייאאקקקק לא סובלת אותהה ומהגברברים...אני חולה על חואן דויד ועל קיקה!!!!!! שלדעתי! הם הכי כוסונים שמה!!!!!!! זהו! חחחח ביי ביי

גלילושה

New member
לא נכון גם שרלין מושלמת!

למה את לא סובלת אותה מה רע בה? היא גם מאד יפה לדעתייי

M A R I S O L

New member
|חץ|

זוהי דעתך ואני מקבלת אותה!!! אבל אני לא סובלת אותה...לדעתי היא משחקת גרוע! והיא גם מכוערת!!! ואם את לא מסכימה זה בסדר...אבל אל תנסי לשלוט בדעות שלי!

לדעתי...

לא רק ג'סיקה וקיקה מושלמים! יש עוד דמויות שאני ממש אוהבת כמו גבי ופדרו
ומרסלה בכלל לא "כונפה" בסדרה היה ממש חמודה

היא כן עשו אותה ממש מכוערת!

גם אני שונאת את גבי היא סתומההה כזאת תינוקית נמאס ממנהה אנהי מושלמת פשוט אין כמוההההה היא רק יותר מידי שלד..וזהוו כל השאר מושלםםם!!!

Nicolush

New member
לפי דעתי יש לך גוף מהמם

יש לה מותניים מעלפות אני גם אוהבת את ג'סיקה הכי הרבה גם אותי גבי מעצבנת וגם מרסלה מעצבנת אותי דיי ויותר אבל אני אוהבת מאוד את דניאלה גם היא יפייפה

מרסלה לא מעצבנת גבי מעצבנת אני

שונאת את גבי מאוווווד!!! היא לא יפה ולא כלום!!!!!
מרסלה לא כנופה היא משחקת יפה ושחקנית טובה אני חולה עליה!!!
אני חולה על זוג: חואן דויד ומרסלה הם כזה זוג מושלם...!!!
גם אני אוהבת את קיקה ואת ג'סיקה הם זוג מתוק
דניאלה חמודה
ופרצ'ו כל כך מתוק
וטטיאנה חמודה
. גם פרדי בסדר גמור וסוס קצת מעצבן.....
מהבנות אני הכי אוהבת: מרסלה
ג'סיקה
ודניאלה
!! מהבנים אני הכי אוהבת: חואנצ'ו
קיקה
ופרצ'ו
!! עד כאן....זוגות אהובים עלי: חואן דויד ומרסלה
,קיקה וג'סיקה

©sweet girl

New member
אני שונאת את מרסלה!

היא ושבת שמותר לה הכל... לגבי גם לא חסר אבל לפחות היא מציאותית....

לא נכון היא לא חושבת שמותר

לה הכול ואת כמובן טועה! סלחי לי שאני לא מסכימה איתך אבל את טועה מאוד מרסלה לא חושבת ככה שמותר לה הכול! גבי חושבת שהכול מותר לה- מותר לה להתערב בעניינים שלא שלה? גבי כל זמן מתערבת ונמאס לי ממנה מרסלה לא מתערבת בחיים של כולם רק גבי! מרסלה לא מגזימה כמו גבי! אם מדברים על החתונה שמרסלה הציעה להפתיע את נדיה זה היה לטובת נדיה כדאי שהיא תשמח!

©sweet girl

New member
???? ../images/Emo4.gif

סליחה?! אמרתי לך משו < כולה אמרתי את דעתי, ומותר לי!.... לא? במלא לא אמרתי שאני אוהבת את גבי אני לא אוהבת את שתיהם אני פשוט מעדיפה את גבי ...... לפחות היא מציאותית זו דעתי .... ובכלל אני אוהבת את אנחי ודניאלה.... וכמובן קיקו'שששששש

בנות../images/Emo87.gif

לא לריב על שטויות על מי יותר כונפה ומי יותר מכוערת כי זה עניין של דעה ושל טעם. אני אישית מוצא שגבי יותר חמודה ממרסלה למרות ששתיהן צריכות להשתפר בתכונות שלהן. בנים- אין מה להגיד כי פה אני משוחד
כולם כוסונים עם או בלי חולצה
אה ודבר אחרון- נא לכבד את הדעות של כולם. לא להתחיל לריב פה. קצת מיותר, לא?

../images/Emo39.gif מסכימה איתךךךךךךךךךך

ג'סיקה וקוקי שלייי הם הכי מושללמייםםם לא רק בסדרההה... הם שני האנשים הכי מושלמים בעוווווווווווווווווווללללםם.... גם אני התאהבתי בשניהם מהרגע הראשון שראיתי אותםםם... אין על היופי שלהםםם... והם הזוג הגי מושלם ונדיררררררררר... ואני כ"כ אוהבבבתת אותםםם... ואם את מעוניינת יש לי עליהם גם אתר... לא מסכימה איתך שכל השאר מכוערים כי אני אוהבת את כולם בסדרה... כולם חמודים... אני לא שונאת אף אחד... חוץ מליאוחרא הבן אלף זונותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת... אבל אין ספק שהזוג הכי יפה ומושלם בסדרה... זה המושלמים השולטים שלי

למעלה