כיתה יא' מחצית א'

כיתה יא' מחצית א'

ספרות-50 תנ"ך-83 היסטוריה-77 מתמטיקה50-3 אנגלית4 -88 בתזונה יכלה לתת לי יותר.. בעעעעע חינוך גופני- 70 ספרות מגמה (פרשתי)-86 גיאוגרפיה-90

Lopezit

New member

ואחרון-
=איתי קיצור כמו שהבנתם.. אייקונים חדשים חח

יההה אהבתי המון

וברגע זה גם שיניתי את האייקונים הקבועים שהיו לי=)) סופסוף
וואוווו חח קולולוללו

j e n n y lopez

New member
אוקי שלי זה:כיתה ט

תורה-80 נביא-85 נך בקיאות-80 תושבע-80 ספרות-90 לשון-75 היסטוריה-80 אזרחות-70(כלבההההה) מתמטיקה-75 אנגלית-90 כימיה-90 ביולוגיה-95 שלח-70(בחיים לא ההיתי שביעורים שלו חחחח ואני כל הזמן בטיולים אם המאבטחים) חנ"ג-92

j e n n y lopez

New member
חחח ממש טובה.....חחח בצפר דתי

מה לעשות
טונה מקצועות..... חחח אתם לומדים גמרא נכון

איפה כל שאר המקצועות??? זה קצת לא??

וזה מעולהההההההההה.. ליד התעודה שליייי היום המורה ללשון יצאה לחפש אותיייייי חחחחח הלכתי לשתות.. וחזרתי... אחרי 20 דקות.. היא אשכרה עזבה כיתה והלכה לחפש אותי חחח גררררררררררררררררר עליההההההההה הבת זונה כתבה לי על זה חיסורררר ואחר כך שמה לי על אותו שיעור 2 הפרעותתתת שששששששששששוווווווונננננננננאאתתתתתתתתת אותההההההההההההההה

נ"ש כמו סתומה קלקלתי לי תאינטרנטטטט

אז אני לא ממש פה או יהיה פה או משו בקרובבב לאב יה אנשים אנשותתתת ואתמול ראיתי את הראליייייייייייייי שליייי :))) ואת סקעת :)))) ומחר יומולדת שנתיים ללילי הילדה היפה שלייי שתם רציתי לשתףףף :)))))))) מתגעגעתתתת אם מישו אונליין כתבו משו... בתקווה שיצא לי לענות כי אחותי עוד מעט צריכה להגיע ואז יהיה לא נעים חחחחח

אין עוד מקצועות..

גמני חשבתי שיש לי יותר.. מוזר.. יאאאאאאאאאאאאאא הראלללללללללללללללללללללליייייייייייייי אני הוא
זורו זה אניייייייייייייייי מושלםםםםםםםםםםםםםםםם

למעלה