כיתה א' ומפטפט המון במהלך השיעור

hagarrr1

New member
כיתה א' ומפטפט המון במהלך השיעור

כבר קיבלתי "מכתבי אהבה" מכמה מורים. דיברתי איתו כמה פעמים וזה לא עוזר. מה עושים?

דלדלה

New member
דיברת איתו?

יכול להיות שמשעמם לו, יכול להיות שיש רעש בכיתה ואז ברור שגם הוא מפטפט וגם יכול להיות שהוא לא מבין/שומע מספיק טוב את המורה ואז מרשה לעצמו לקשקש כי לא בעניינים. בכל מקרה, צריך להבין איך נתפסת אצלו השהייה בכיתה. בהצלחה...

imasarit

New member
איך מסתדר מבחינה לימודית?

שני מצבים הפוכים יכולים לגרום לזה - מבין במהירות ומשתעמם, או שמתקשה ומפסיק להקשיב.

adif11

New member
ממשיכים להעיר לו ולא מתיאשים ,על כל יום שעובר

והוא לא מפטפט נותנים מדבקה ,שבוע של מדבקות שווה פרס קטן - כדאי להתנהל בתאום עם המחנכת.

ExNewYorker

New member
מממ לא יודעת.. רק רוצה לעודד
:

לאחי הבכור, מכתה א' ועד כתה יב' היתה הערה בתעודה: "מרבה לפטפט בשיעורים". אשכרה מכתה א' (כך אמא שלי מספרת). כשהתעבה לו הקול אחרי גיל ההתבגרות, המחנכת שלו היתה משתגעת מקולות הרקע שלו (קול בס). ביום בו היתה מסיבת הסיום המחנכת שלו (למרות שמאד החזיקה ממנו כי הוא באמת גאון כזה) אמרה לאמא שלי: "סוף סוף יהיה לי שקט"
גם אצלי הרבה פעמים היתה הערה דומה בתעודה. בסוף יצאנו לא רע... אבל ממש לא רע

hagarrr1

New member
ומה שיותר חשוב, שהוא לא טורח לספר לי שיש פתק

מהמורה. מבדיקה בתיק שלו גיליתי פתק באיחור של כמה ימים. פעם שניה שזה קורה. שאלתי אותו, אז הוא אומר פחדתי שתכעסי. זה ממש תירוץ כי אני הכי לא כועסת ולא נותנת עונשים. לדעתי, סתם לא בא לו להראות לי או שהוא פשוט שכח כי זה לא מעניין אותו.

זיברה

New member
סליחה, אבל - נותנים למורים להתמודד.

אני לא חושבת שזה התפקיד שלנו או שאנחנו יכולים בכלל לחנך את הילד בזמן שהוא בשיעור בכיתה. זו האוטונומיה של המורה. כמובן שאנחנו צריכים להבהיר לילד שאנחנו מגבים את המורה, אבל אני לא חושבת שיש לך את האפשרות לגרום לילד לא לפטפט בשיעור. שהמורה יתמודד בדרכים המתאימות והנהוגות בבית הספר. בשבל זה הוא מורה, בעל אחד המקצועות הכי קשים (ולא מתגמלים, אבל זה כבר לסיפור אחר) שיש

למעלה