כיצד מלחמה מעלה את מחיר הדירה

gili667

Member
אין ספק

לי יצא כבר להפגש עם עו"ד בסופו של יום עבודתו בערב כאשר למחרת בצהרים הוא אמור להפגש לחתימה

סכמנו בערב, באנו למחרת בבקר וחתמנו

אינני יודע מה היה במקרה של איבגני , יחד עם זה החל משלב מסויים מו"מ מגיע לשלבים שלא ניתן לסגת כך סתם - זה גם די תלוי באיך שהעו"ד מנהל את המו"מ
יש כאלו שעד שאין חתימה מבחינתם ניתן לסגת

גם בעסקא ההיא העליתי זאת בפני העו"ד של המוכר
אמנם לחצתי לכיוון עסקא איתנו , אך אני מעדיף שהכל על השולחן כולל הבעיות כדי שאם הן בעיות אזי נפתור אותן ולא יצוצו בפתאומות והסיכומים יהיו כלא היו
היות והוא העו"ד של המוכר הוא אמור לדעת באיזה מצב הוא נמצא והאם אכן יכול לסגור עסקא

במקרה הזה יבגני טוען שעו"ד של המוכר טוען שהמוכר בשלב שאיננו יכול לסגת כך סתם מהסיבה אותה נקב - היות ועו"ד המוכר יודע יותר טוב מכולנו את המצב בו הוא נמצא הרי שדעתו היא הקובעת

אם הקונה מעונין הוא יכול לדרוש אכיפת ההסכם וביצועו בעין

השאחה איננה 70 האלף כמו שבדרכלל רובנו נעדיף שלא להתעסק עם עסקא כזו ופשוט נותר ולכן יבגני מתוסכל , הוא כבר ספר את הכסף וכעת אין לו עסקא
אםמכי הוא יכול לתבוע שכרו בביהמ"ש - אך זה הוצאות רבות והתוצאה לעולם איננה ידועה ולכן גם הוא לא יתבע

מה נשאר? תסכול אותו הוא פורק בפורום
מין הסתם זהו חלק מעבודתו של המתווך כפי שבעסקים אחרים יש קונים שלא משלמים , ספקים שפשטו רגל וכד
בכל עסק יש כספים אבודים , יבגני יכול להתנחם בך שלא הפסיד כסף שיצא מכיסו וצריך מעט להצתבגר ולחשוב כעצמאי בעל עסק ולא כשכיר

gili667

Member
גם של המוכרים , לא הולכים ומוציאים צק בנקאי

כך סתם
וכשנדרש צק בנקאי למעמד חתימת חוזה הרי שמוציאים אותו לפני לא פעם
חוזה נחתם ביום א אזי הקונה מוציא הצק הבנקאי ביום ה

אני בסכ"ה מפרשן את יבגני

כמובן שאתה יכול לטעון שהוצאת הצק הבקאי היתה סתם כדי ליצור מצג שווא

The Bulldog

New member
לא טענתי שהייתה מצג שווא

טענתי שזה צעד חד צדדי שלא מחייב את הצד השני.

rochshimjr

New member
המוכרים עוד יחזרו על ארבע כי...

הקונים יוכלו לבקש פיצוי אבל רק על עלות הצ'ק הבנקאי. מכיוון שעסקת נדל"ן אינה עסקה עד שיש מסמך כתוב וחתום בגינה.
מעבר לכך, להערכתי המוכרים עוד יחזרו על ארבע, כי לציבור זיכרון קצר והיתרון הזמני שנותר להם בדירה עם ממ"ד הוא יתרון בר חלוף - וחבל שהם מפוצצים עסקה בשביל ספקולצייה כזו.

מקווה שעזרתי

מזכיר את בהלת האנטות הסלולריות לפני עשור

דירה הייתה מאבדת 30% אם היית רואה אנטנה מהחלון. היום מישהו עוד זוכר את זה?

נותן לבהלת הממדים 6 חודשים גג.

The Bulldog

New member

למעלה