כיצד להחזיר את האייפד למצב התקנה ראשוני?

unb®eakable

New member
כיצד להחזיר את האייפד למצב התקנה ראשוני?

שלום לכם,
ברשותי אייפד עם גירסה 8.0.2 אני מנסה לאפס אותו למצב ראשוני כמו הגדרות יצרן
בכל פעם שאני עושה לו restore הוא חוזר לAPPLE ID שהיה בו
אני לא מצליח למחוק את זה.
הצעות?

unb®eakable

New member
לא עוזר במיוחד

הבעיה שלי שאני נמצא במסך לאחר שחזור הגדרות ומגיע לWELCOME בוחר ארץ והגדרות רשת ואז מבקש ממני APPLE ID
זה השלב שאני נתקע, אין ברשותי את הapple ID ובסוגריים הוא רושם (s****@gmail.com) זה אומר שהוא נעול על יוזר מסויים.
לא מצליח למחוק את זה

noa_f

New member
אתה לא בעל המכשיר המקורי?

אז אתה צריך לבקש מהבעלים המקוריים לנתק את המכשיר מהחשבון שלהם. זה גם מופיע בקישור ששלחתי לך.

unb®eakable

New member
ומה קורה במצב שאין קשר עם הבעלים של המכשיר

זה מכשיר של לקוח שלי עם מוקד שיחות ואחד האנשים בצוות הכניס את הapple id שלו ואין קשר איתו

noa_f

New member
יש ללקוח שלך אפל איידי משלו? הוא לא יכול להכניס אותו במקום?

unb®eakable

New member
לו ספציפי אין

אבל זה מראה שהוא מבקש אחד ספציפי כי הוא רושם לי (s****@gmail.com)
אין לי בעיה להכניס את שלי אבל זה לא עובד

noa_f

New member
לא ממש הבנתי מכל התסבוכת של מי המכשיר

ומי אתה בשבילו ומי זה שכן הכניס למכשיר אפל איידי ונעלם ואין דרך להשיג אותו...
אבל בוא נתחיל מזה שלמכשיר יש בעלים. והמכשיר הוא מכשיר אישי. ואין סיבה שאף אחד אחר יכניס אפל איידי שלו למכשיר של מישהו אחר. כל ההתנהלות פה מוזרה בעיני.

כאשר מוכנס למכשיר אפל איידי ומופעלת אפשרות ה-find my iphone, אין יותר אופציה למחיקה של אותו החשבון ללא פעולה של בעל החשבון. זהו מנגנון אבטחה שאפל הכניסה מגרסה 7. היא כן מאפשרת לבעל החשבון לנתק מכשיר (גם מרחוק, אחרי שמסר אותו הלאה).

לכן ראשית, נסו כן להשיג את האדם שהכניס את האפל איידי שלו ושינתק את המכשיר מרחוק. ההוראות בשבילו נמצאות כאן: http://support.apple.com/en-us/HT201441

שנית, אפשר לנסות לבדוק אם באיידיגיטל יכולים לעזור לכם. הוכחת בעלות על המכשיר כנראה תעזור...

ואם הכל יסתדר, אני ממליצה שהבעלים האמיתיים של המכשיר יכניסו את החשבון האישי שלהם

unb®eakable

New member
תודה רבה לך על העזרה

זה מכשיר של מוקד שירות ואני הטכנאי המטפל וכל העניין הסתבך מהרגע שהכניסו לו APPLE ID של מישהו שכבר לא עובד שם
ננסה להסתדר או לאתר את הבחור
תודה על העזרה

למעלה