כיצד הערבים יוכיחו שפניהם לשלום

כיצד הערבים יוכיחו שפניהם לשלום

1. בגני הילדים הערביים מופעי ילדים עם נשק(מעץ) ובהצגות כיצד מחלים יהודים, וכיצד כושים את פלשתין. 2. בבתי הספר הערביים מלמדים ילדים להשתמש בנשק אמיתי , קרוק והרכבה וירי, והסתערות על יהודי פלשתין. 3. באוניברסיטאות נולדים מחבלי העתיד והמתאבדים לפיגועים. שאלה: האם מוסד חינוכי ערבי מלמד את המושג "שלום"? אז איך ניתן לגשת איתם לשיחות שלום?

זה ידוע

אין כזה מילה שלום לא היה שלום אין ולא יהיה השמאל לא מבין את זה שמעון פרס צריך לעוף מהממשלה הוא הורס את המדינה

Charlie

New member
תבין, אין שלום באיסלאם

השלום שלהם הוא לא השלום שלנו ושל עמי המערב. לכן הבעיה בתקשורת בינינו. אנחנו מדברים איתם כהולנד מדברת עם בלגיה, בעוד שמזה"ת שלום כזה הוא בלתי אפשרי כעת. יתכן ובעתיד, אם ישתחררו העמים הערביים מכבלי הדת והמסורת הם יצעדו לעבר דמוקרטיה ואז יתכן ונוכל להגיע לעיסקה. אבל הדרך עוד ארוכה...

shlomikli

New member
יכול להיות שאני סתם הוזה...

אבל אט אט אני מתחיל לראות גיצים של שפיות בהודעות של צ´רלי. מי יודע, אולי עד ראש השנה הוא כבר יחדש את החברות שלו במולדת?

ארי ש

New member
האמת צ´רלי מתחיל להדאיג....

בסוף הוא עוד ילך עם חולצות של "כך"....

Charlie

New member
../images/Emo13.gif

בראש השנה הבא עלינו לטובה אני אחדש את חברותי ב"מולדת" , כפי שאני עושה בכל תחילת חודש תשרי מאז תשנ"ב(1992). אודה ולא אכחד, כי אני חי בבילבול ערכים מוחלט, ובאידיאולוגיה עם סתירות. מחד, אני מוכן להגיע להסדר, מבין את כאבם של הפלסטינים וגמיש לפשרות טריטוריאליות. מאידך, אני יודע שאני בסך הכל קונה שקט, שכן לא יעלה על הדעת שמיעוט יהודי יחזיק ב-80% מהארץ והרוב הערבי יחזיק רק ב-20%. וזה יהיה המצב בעוד כ-20-30 שנה לכל היותר. אולי אף פחות מכך. כך שאני הומניסט (בית´רי לשעבר) ימני מצד אחד, אך מהצד השני אני טרנספריסט. נראה כי אני מכריע לטובת מולדת, אך ראשית עלי לדבר עם מישהו בתנועה כדי שזה יענה לי על מספר שאלות המפריעות כבר תקופה ארוכה בקשר למצע מולדת.

לביא1

New member
ברוך השב...

דבר עם תומר הוא ממזכירות התנועה. וטוב שאתה חוזר תה מבין אתהמציאות שבאהא נחנו חיים הומניסט או לא הומניסט בסופו של דבר רק המציאות קובעת

Charlie

New member
אכן

דיברתי כבר עם תומר על הנושא והוא הבטיח את עזרתו בנושא. אני לא חוזר כי מעולם לא עזבתי, מעולם לא שללתי את זכותנו על הארץ ומעולם לא נרגעתי מהסכנה הדמוגרפית. בניגוד לטענות כי הערבים הם חיות, אני חושב על הטרנספר משום הבעיה הדמוגרפית בלבד. לולא סכנה זו, יתכן והייתי ממשיך לתמוך בתכנית אוטונומיה כזו או אחרת לערבים ביש"ע.

לביא1

New member
אני לא טוען שהערבים הם חיות אלא...

שכל בני האדם חיות וזו עובדה:) טובעזוב בכל אופןגם אני מודאג מאוד מהבעיה הדמוגרפית במיוחד בגלל ערבי ישראל.

moledet

New member
אתה מוזמן לשוחח עמנו תמיד, צ´רלי

ניתן לקבוע לך פגישה עם מזכ"ל התנועה אשר יוכל לענות לך בהרחבה על כל השאלות ואולי ניראה אותך פעיל יותר ומקים סניף ברמת השרון
יום טוב

מולדת = מזכירות התנועה..

כן כן גם ממזכירות התנועה נכנסים כאן לפורום והודעות נבחרות אף מודפסות ומועברות אל הגורמים המתאימים ביניהם אפילו כבוד השר זאבי וכבוד הרב בני

צ´רלי , הגעת למסקנה...

נכונה, שלמסקנה זו הגיע הימין מזמן, ואותה הוא צועק באזני השמאל האטום, שמוכן להדברות בכל מחיר. השאלה הדברות עם מי, החיות המוסלמיות לא מבינות מהו שלום בכלל! איתם השמאל מוכן לדבר? עדיף לדבר עם עצים ואבנים, הם יבינו יותר טוב.

למעלה