כיפה אדומה הסיפור האמיתי

אדמדם

New member
כיפה אדומה הסיפור האמיתי

בוקר אחד התחשק לזאב איזה משהו טוב, הוא היה קצת רעב. הוא הלך ודפק על דלתה של סבתא ,שגרה לבד בבקתה. סבתא פתחה הדלת:``הוי ! `` זוועה ואימה. שיניים חדות ולשון אדומה. ``אפשר להיכנס?``כך זאביק שאל. וסבתא תקעה בו מבט מבוהל. אוי שכחתי שלא פותחים דלת לזר וזהו, יותר לא הספיקה לאמר. אבל סבתא הייתה דיי כחושה ונמוכה וזאביק ילל:``זאת לא ארוחה. סבתא בכלל לא שיפרה ת`מצב, הבטן נדבקת לי תיכף לגב``. סביב המטבח התרוץץ ויבב: ``אני רוצה עוד מנה , אני כל כך רעב. יש לי צורך בילדה טעימה היי, אולי אחכה לכיפה אדומה``. היא תיכף תופיע , עכשיו היא ביער אבל עוד דקה היא תגיע לשער. מיהר הזאב התעטף במעיל נעל נעליים, סירק בצד שביל, חבש לראשו כובע, ישב בכורסה ופתאום כיפה אדומה נכנסה. עצרה הסתכלה ואחר כך אמרה: ``סבתא, סליחה שאני מעירה, למה יש לך אוזניים גדולות כמו סירה?`` ``כדי לשמוע היטב , נכדתי הקטנה`` כך במתק לשון הזאב לה ענה. ``ויש לך עיניים כמו שני פנסים`` ``כן`` חייך הזאב ושפשף בריסים. ``לראות אותך ככה הרבה יותר קל נדמה לי שגם - העלית במשקל`` ליקלק הזאב את שפתיו בלשון תיכנן איך יקח את הביס הראשון אחרי סבתא צמוקה בטעם של קש כיפונת תהייה כמו תפוחית בדבש. אז אמרה הילדונת ברוב תימהון: ``סבתא , איזה מעיל של פרווה , שיגעון`` ``לא`` קרא הזאב ``זה הרגע לשאול סבתא למה יש לך כזה פה גדול?`` ``אבל לא משנה מה תאמרי, כך או כך, עוד רגע או שניים אבלע גם אותך`` כיפה אדומה אז משכה בכתפיים, זקפה את הגב, פיסקה ת`רגליים, הכניסה ת`עד אל הכיס מאחור והוציאה אקדח אוטומטי שחור. כיוונה וירתה בו שלוש יריות, ומייד הוא הפך לזאב מת מאד. אחרי חודש בערך פגשו אותה, מטיילת ביער מול פתח ביתה, אבל, בלי שיכמייה אדומה , ילדותית וגם בלי כיפה אדומה שטותית. שינוי מהמם של ממש חל בגברת עכשיו התעטפה בפרווה נהדרת. שלום , היא אמרה , האם שמתם כבר לב, למעילי המקסים מפרוות הזאב? ---- סוף----

עינת.. :-)

New member
אדמדמוני........

באמת מצחיק.... צחקתי.... ונזכרתי שפעם קראתי איזה סיפור מצחיק בחרוזים על ``כיפה אדומה``... ושמרתי אותו במגירה... (כן, יש לי מגירה כזאת עם קטעים יפים שאני שומרת ופתקים מיוחדים...) פתחתי את המגירה ו... שיוווווו, זה בדיוק אותו סיפור... אז לכל המעונינים רק אוסיף ש... את הסיפור הנ``ל תרגמה ועיבדה נימה קרסו... ע י נ ת . .

אדמדם

New member
נימה קרסו?????

חחחח מה את אומרת? מה את רצינית? ואני חשבתי שרק אני מכיר את הסיפור הזה. יו איזה קטע. את לא עובדת עליי נכון?

אדמדם...

למה להתעצבן? כבר נאמר כאן רבות על שמירת זכויות יוצרים... חשוב לציין את שם הכותב...!!! מה לא מספיק ברור?

אדמדם

New member
אלת המתוקה...

אני מתעצבן??? חס וחלילה. אני פשוט מופתע. הסיפור היה בכתב יד ו... יו נימה קרסו היא אמרה??? טוב אני בהחלט לא ידעתי מזה. וחוץ מזה, היה שיר שנכתב לזכר ההרוגים באסון ורסאי, שיר שמאוד אהבתי והוא פורסם באחד העיתונים פירסמתי אותו ורשמתי את שמו של הכותב אז אני חושב שאני משתדל לשמור על זכויות יוצרים ,לא? ודרך אגב, בשושו כזה, רק תדעי לך שקשה לעצבן אותי (רק אל תקחי את זה בתור אתגר) ואני לוקח הכל בהומור.

עינת.. :-)

New member
ואצלי במגירה.......

הסיפור דווקא מודפס... וכתוב מי תרגמה ועיבדה: נימה קרסו, כאמור. ו.... יוווווו אפילו לא שמתי לב קודם (מרוב שהופתעתי..) יש גם את שם הכותב/ת: רואהל דאהל. (ולא, אני לא עובדת עליך.) ע י נ ת . .

למעלה