כיל עלתה חמישיה, לשיא שנתי

מצב
הנושא נעול.

dw2322

New member

ובווליום חריג (260 מלשח) בעקבות ידיעות על הסכם של פוטאש (טיקר POT), החברה הגדולה בסקטור, עם הסינים. עליית כיל השפיעה גם על האמא, החברה לישראל, והיא עלתה 3.7%, במחזור גבוה גם כן (61 מלשח). אני מנחש שכל הטכנאים בארץ עוקבים אחרי כיל (תסריט קלאסי: פריצת שיא שנתי במחזור חריג) כך שאולי יהיו כמה שירצו לצרף כאן את ניתוחיהם.

כדאי לחכות לתיקון טכני

ובווליום חריג (260 מלשח) בעקבות ידיעות על הסכם של פוטאש (טיקר POT), החברה הגדולה בסקטור, עם הסינים. עליית כיל השפיעה גם על האמא, החברה לישראל, והיא עלתה 3.7%, במחזור גבוה גם כן (61 מלשח). אני מנחש שכל הטכנאים בארץ עוקבים אחרי כיל (תסריט קלאסי: פריצת שיא שנתי במחזור חריג) כך שאולי יהיו כמה שירצו לצרף כאן את ניתוחיהם.
כדאי לחכות לתיקון טכני
לפני הניתוח. באופן כללי היא פרצה מלבן שורי כבר בסוף השבוע שעבר אחרי תקופת דישדוש ארוכה. מחיר יעד בטווח הקצר-בינוני 2300-2500.

B o y S c o u t

New member
מה דעתכם על כיל?

מה דעתכם על כיל?
האם יש בסיס לעליה במניה אתמול? והאם עדיין שווה לקנות אותה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה