כיופים ובילויים לשבוע חדש

ואם ממש רוצים להוסיף משהו אז אתם יכולים

באולינג בסביבות 11 ארוחת צהריים ושאה"צ בעלך יקח את כל החבורה לים וישאיר אותך עם הקטנטונת בבית

whynot5

New member
מחפשת מקום נחמד לעשות בו מנגל +מקור מים.

יש כזה...?

אני מנסה לחפש מקום נחמד לעשות בו פיקניק משפחתי ביום העצמאות.

מקום שאפשר להבעיר בו אש ויש בו מספיק צל, ואם אפשר - שיהיה מקור מים כלשהו לשכשך רגליים.

מבחינת איזור סוג של בין ת"א לחיפה...

רעיונות?

תנסי את גן לאומי מבואות הירקון בואכה פתח תקוה

לדעתי בשנה שעברה הם הוסיפו שם בריכות שכשוך זה האתר הראשי שלנו לפיקניקים עם החבר׳ה רק קחי בחשבון שביום העצמאות בטח תצטרכו להגיע מוקדם לתפוס מקום (ממש כמו במערכון אתמול של ארץ נהדרת)

לאן כדאי עם קטנים באיזור כינרת / עמק המעיינות

נוסעים עם המשפחה וחברים,
מחפשים משהו שיתאים לבני 2-3.

הצעות?
ביקורת / המלצות על גני חוגה / גן גורו / עמק המעיינות ?

תודה !

noahanoon

New member
גן גורו נהדר לגיל הזה לדעתי

אני לא יודעת כמה ימים יש לכם שם...
אני חושבת שאפשר לקנות כרטיס משולב לגן גורו ולפרק המעיינות. בפרק אפשר לשכור גולפית או אופניים (או לבוא עם אופניים מהבית ולהכנס בחינם) ולעשות טיול נחמד בין המעיינות, כולל כניסה למים, פיקניק וכו.
אם אתם בענייני ציפורים הייתי בודקת את הסיורים של מקור החסידה בכפר רופין. אם בא לכם להתפנק במזגן של משחקיה שווה (וחנות בוטיק מהממת לאמהות) אז חפשו את ענבל ותמר בבית אלפא.
אפשר לעשות טיול בגלבוע - נסיעה בדרך נוף גלבוע שעברה שיפוץ לאחרונה + תצפית ופיקניק בכתף שאול עם נוף מדהים לעמק.

נחל הקיבוצים ליד המשאבות של ניר דוד

לא עמוס כמו הבריכה שלו שקרובה לכביש (מה שנקרא "המשולש" בעגה המקומית
), גישה ממש נוחה למים, מים צלולים צלולים נהדרים. תמיד כיף

יש גם נחל חביב בכניסה לעין הנצי"ב, לדעתי נחמד שם מאוד בזמנים לא עמוסים מדי.

KarinDi

New member
גן גורו

מאוד נחמד בעיני. אם מדובר על לבחור אחד- הייתי הולכת על זה. יש באיזור עוד כמה פינות חי נחמדות, למשל בדגניה א'. (גם אצלנו בקיבוץ יש, אבל היא הרבה פחות מרשימה ובאופן רשמי לא מותאמת למבקרים "מבחוץ"...)
יש באזור המון המון מעיינות, שבעיני יותר חוויתיים. אנחנו מחבבים את עין יזרעאל, אבל ייתכן (כנראה בטוח) שיהיה מפוצץ בחג. אם יש ברשותכם מפות סמ"ש אפשר להתאמץ ולאתגר את הבריכות השוות בעין הנצי"ב או בשדה אליהו (אישית הוא החביב עליי).
אם אתם מעוניינים להתחמק מהשרב, בנוסף למשחקייה שכתבו עליה כבר, גם בצמח יש משחקייה נחמדה למדי שהבת שלי אוהבת (מודה שלא היינו במשחקייה ההיא, "הנחשבת" של האיזור, אנחנו לא חובבי משחקיות גדולים).
יש גם את מוזיאון המרציפן בכפר תבור, אבל נראה לי שקצת קטנים מידי...לקצת יותר גדולים די מומלץ בעיני

כמה נורא יהיה בסטף מחר?

לטיול, לא למנגל.
כלומר, לטיול בטבע, לא לטיול בין מנגלים

בקיצור, מישהי מכירה את הסטף ויודעת להגיד לי מה יהיה שם ביום העצמאות?
תודה!

shan26

New member
אני מכירה אבל

לא הייתי שם אף פעם ביום העצמאות. אני מהמרת שיהיה נורא.
אלא אם כן, תגיעו ממש ממש מוקדם ותסיימו לפני שרוב האנשים מגיעים.

סו ורד

New member
עמוס שם גם בימי שגרה

אני מודה שביום העצמאות אני מוותרת על חיק הטבע. למרות שבמסלול עצמו לא סביר שיהיו מנגלים, בטח שלא ב-9:00 בבוקר.

Mנטה

New member
קחי בחשבון גם את הפקקים

אם לא יוצאים מוקדם, יום העצמאות זה סיוט שחבל"ז.
את צריכה חברים עם גינה

ויתרתי. תודה.

בגלל משפחתולוגיה, אין לנו כל כך לאן / למי ללכת אז חיפשנו משהו שאפשר לעשות רק אנחנו.

shan26

New member
רעיונות להפעלת ילדים בלג בעומר

אשמח לרעיונות לפעילות ליד המדורה לילדי הגן בני ארבע. אני צריכה איזה שהיא יצירה שלא תחזור על כל מה שהם בטח יעשו בגן עד אז, וכמה פעילויות קצרות ופשוטות. יש רעיונות? (לא חץ וקשת... אני לא רוצה לקחת אחריות על זה)

אני פעם עשיתי

מצא את המטמון
נרשמה הצלחה אדירה
את הפתקים הדבקנו על עצים
וספסלים בקרבת מקום
חילקתי את הילדים לפי כתרים
שהכנתי בצבעים שונים

למעלה