כיופים ובילויים לשבוע חדש

mother cat

New member
צריכה רעיונות לבילוי לשבת

בסופ"ש הקרוב מגיע אלינו נער בן 16 - איזה בן דוד רחוק של בעלי מארה"ב שנמצא בארץ באיזה פרויקט בית-ספרי שבו יש להם שבתות חופשיות לביקור משפחה. הוא בגיל של הבן של בעלי, אז ברור שהזמנו בשמחה. בשישי הנערים יסתדרו לבד - ילכו לסרט או לשחק ביליארד או משהו. אבל אני צריכה רעיון לפעילות בשבת.

הדרישות:
1. לא יותר משעה נסיעה מהמרכז - הגורה שונאת נסיעות וצורחת, הבת מצווש מקיאה בנסיעות ארוכות, ושני הנערים יצטרכו להדחק למאחורה של האוטו מה שלא ממש נוח להרבה זמן...
2. פעילות כלשהי, לא יותר מדי מואמצת, שתהיה מעניינת גם לבני 16 וגם לזעטוטים שבחבורה...

בינתיים ים זה הדבר היחיד שעולה לי לראש.
אנחנו אוהבים גם את נמל תל-אביב אבל מה הנערים יעשו שם? בדרך-כלל בן ה-16 מביא סקייטבורד, אבל יש לנו רק אחד, והוא משחק עם החתלתול והגורה - אבל הבן דוד בטח ישתעמם מזה...

רעיונות? תובנות? הצצצצייילללללווווו!!!!

מה עם נמל יפו

תוכלו לעשות הפלגה
שבה הקפטן יתן לנערים לנהוג קצת על הסירה
תוכלי להשכיר להם אופניים
יש שם אחלה אוכל- מגוון

mother cat

New member
רעיון מעניין - נכנס לרשימה

שייט לא נראה לי רלוונטי למרות שהייתי מאד רוצה בעצמי - אבל יש לי שלושה רגישים שנוטים להקיא באוטו אז בטח לא ישרדו שייט, פלוס חתלתול שלא ישב בשקט, וגורה בת 1.2... לא נראה לי מתאים.

כל היתר נשמע טוב.
יש לך המלצות ספציפיות למסעדות? נראה שיש שם הרבה מבחר...

אז תשלחי את המתבגרים עם הבת מצווש

יש סירה קטנה של ישראל
הוא ממוקם מול הזקן והים
הוא גם נותן שיעור היסטוריה קצר ומעניין
במשך ההפלגה
עלות של 25 שח לאדם
לגבי המסעדה
מציעה לכם את הטאפסים
הם מקסימים
מי שרעב שיקח לעצמו משהו
אצלנו אוכלים בדרך כלל
בפסטה והפיצה
בדגים (טאפס בר)
בבורקס
ובגלידה

mother cat

New member
הבת מצווש היא המקיאה הראשית...

היא לא שורדת חצי שעה באוטו בלי שקית הקאה... הדבר האחרון שהייתי עושה זה לשלוח אותה על סירה.
אם כבר אז אני אשאיר אותה ואת בעלי (שגם נוטה לבחילות אם הוא לא נוהג) עם הקטנים ואני אצא לשיט...

מצוין

אתם יכולים גם לבלות בנמל תל אביב
שם תוכלו את והקטנים לנוח בדיאדה
למרות שלא הייתי שם שנים
ואין לי מושג מה יש שם עכשיו
אבל אפשר לבדוק....

ממושקה4

New member
יש לכם אפשרות להתפצל ? נניח להפקיד את הגורה

והחתלתול ? או שעדיף שלא ?
כי חשבתי על טיול סגווי בירושלים (לא ניסיתי אבל נשמע נחמד)
או שמישהו יישאר איפשהו בירושלים עם הקטנים והורה אחר ייקח את הגדולים ואח"כ תיפגשו לארוחה משותפת.

mother cat

New member
אמא שלי בחו"ל - אז יש מחסור בבייביסיטרים

חמתי מחפה עליה במהלך השבוע ואני לא רוצה להפיל עליה את הקטנים גם בסופ"ש...

להתפצל ושאני אשאר אם הקטנטנים ובעלי ילך לאנשהו עם הגדולים זאת אופציה. אבל אני צריכה מתחם סגור אחרת אמות לבד עם הקטנים. החתלתול שובב מאד ונוטה להתרוצץ, והקטנה התחילה ללכת - ומגלה סימנים דומים באופי... אם יש איפהשהו ג'ימבורי או משחקיה או משהו שאני אשאר בו עם הקטנים והגדולים ילכו לפעילות מתאימה להם זה לגמרי אפשרי. אבל לא עולה לי רעיון... חוץ מאולי הסופרלנד - אבל מה הטעם לקחת ילד אמריקאי לסופרלנד שלנו? יראה ממש קטן ועלוב לעומת מה שיש לו בבית.

ממושקה4

New member
סופרלנד - לא , אם הוא מגיע ממקום יחסית קר

בארה"ב אז אולי אולי לשקול את המימדיון
(מתלבטת)
ואז הקטנים יהיו במתחם קטנטנים (בהנחה שיש משהו כזה) והגדולים יתרוצצו לבדם .
בתור נערה זה זכור לי כבילוי האולטימטיבי אבל תלוי בעיקר בהם והעדפותיהם (ולמה נחשף בארה"ב ).

kramerkaren

New member
הם גדולים מידי,

הסופרלנד זה לצעירים יותר, ונורא מעפאן לעומת דברים שיש במדינות מתורבתות.

י ע ל י ש

New member
למה לצעירים? אני הלכתי בזמנו עם החבר'ה גם

18, 19, 20

אולי יחסית למה שרגיל בחו"ל זה באמת יהיה פושטי,
אבל סופרלנד זה כיף לטעמי לכל הגילאים...

kramerkaren

New member
לא יודעת. אחרי 6 פלגס, וכל פארק הכי פושטי

באמריקה, סופרלנד נראה כמו הג'ימבוריה השכונתית.

kramerkaren

New member
רעיונות:

ים. ים פלוס מסעדה. סוגר את כולם ואת כל הפינות. יש את חוף הנעורים לפני נתניה עם חוף שווה ומסעדה נחמדה.
לשלוח את הגדולים לסיור סגווי בנמל או ביפו העתיקה, בעוד אתם אוכלים גלידה ומחכים להם.
הסטף - מסלול קצר, הליכה בתוך נקרה עם מים למי שרוצה.
אבו גוש. שיטוט ואוכל.

אגב, מהנסיון שלי עם הטיולים המאורגנים האלה, כל מה שהם רוצים לעשות זה לישון. הרבה. לא לתכנן שום דבר לבוקר.
אני הייתי הולכת על אחה"צ בנמל, סגווי ופיקניק או מסעדה על החוף. הוא לא ירצה הרבה יותר מזה, וזה משאיר לך מספיק זמן לעשות לו את 5 מכונות הכביסה המלאות עימם הוא יגיע.

mother cat

New member
איזה כיף לי - כביסה!!!

בנוסף ל-10 מכונות עביסה הרגילות שלי...

יש לגדולים מה לעשות בנמל? עם הקטנטנים אין לי בעיה למלא שעה-שעתיים שם, ויש מלא איפה לאכול...

את כנראה צודקת שאני צריכה לחשוב הפוך - לא ךתכנן לבוקר. מה שקשה עם השנ"צ של הגורה...

מה עם מתחם התחנה? לא הייתי שם אף פעם. שווה?

kramerkaren

New member
בגלל זה אמרתי - סגווי

יש סיורים מודרכים וזה תמיד נראה לי נורא כיף. חברה עשתה ביפו ואמרה שלהיט.
מתחם התחנה משעמם. באמת שאין שם כלום.
יש לכם אופניים לכולם (לגדולים)? כי יש רכיבה מעולה מיפו עד ת"א.

למעלה