כיוון שהשירשור לגבי השינוי ב - 1.7

מצב
הנושא נעול.

א ו ר3

New member
הקווים החדשים של אגד חולון בת ים

מפות הקווים של סניף אגד חולון בת ים אשר יכנסו לפועל ב 01.07.2011 באירגון החדש כפי שפורסמו היום. דרור
שאלה לגבי חופשי חודשי בסידור החדש
האם יהיה אפשר לנסוע עם חופשי חודשי באוטובוסים של כל החברות? כלומר, אם למשל הטענתי חופשי חודשי באוטובוס של דן, האם הוא יוכל לשמש אותי גם באוטובוס של אגד ולהפך? תודה

שאלה לגבי חופשי חודשי בסידור החדש
האם יהיה אפשר לנסוע עם חופשי חודשי באוטובוסים של כל החברות? כלומר, אם למשל הטענתי חופשי חודשי באוטובוס של דן, האם הוא יוכל לשמש אותי גם באוטובוס של אגד ולהפך? תודה
כן,בחברות דן,אגד,קווים ומטרופולין

Master18

New member

מפות הקווים של סניף אגד חולון בת ים אשר יכנסו לפועל ב 01.07.2011 באירגון החדש כפי שפורסמו היום. דרור
שאלת חופשי חודשי + רכבת
איך השינוי בתמחור הולך להשפיע על חופשי חודשי רכבת דן? עד עכשיו זה היה חופשי חודשי אדום (ונכון לידוע לי כרגע לא יהיה אדום), אז איזה חופשי חודשי בעצם יהיה עם הרכבת?

שאלת חופשי חודשי + רכבת
איך השינוי בתמחור הולך להשפיע על חופשי חודשי רכבת דן? עד עכשיו זה היה חופשי חודשי אדום (ונכון לידוע לי כרגע לא יהיה אדום), אז איזה חופשי חודשי בעצם יהיה עם הרכבת?
ישאר ללא שינוי
הוא לא קשור לרפורמה.

אני2010

New member

ביררתי תדירות לגבי מוצ"ש בצאט שלהם
כל הקווים יפעלו בתדירות של ערב של אותו שבוע גם 43 יפעל במוצ"ש ולגבי 289 קו לילה חולון - ישאר באגד! לא עובר לדן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה