כיוון שהשירשור לגבי השינוי ב - 1.7

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member
הקווים החדשים של אגד חולון בת ים

מפות הקווים של סניף אגד חולון בת ים אשר יכנסו לפועל ב 01.07.2011 באירגון החדש כפי שפורסמו היום. דרור
לדרור ולניצן

ה2

New member

מפות הקווים של סניף אגד חולון בת ים אשר יכנסו לפועל ב 01.07.2011 באירגון החדש כפי שפורסמו היום. דרור
מה קורה עם 92 ו-192 ואיך מגיעים עכשיו משדרות
רוטשילד לאבן גבירול?

מה קורה עם 92 ו-192 ואיך מגיעים עכשיו משדרות
רוטשילד לאבן גבירול?
מרוטשילד לדרום אבן גבירול - קווים 70, 42, 142
מרוטשילד לצפון אבן גבירול - קו 5. כדי להגיע לכיכר רבין, לוקחים 42, 142, 70 עד אבן גבירול, ובאותה תחנה מחליפים ל-26, 126, 89, 189, 289, שתדירותם המשותפת צריכה להיות סופר גבוהה.

בנימה יותר הומוריסטית: וואו!
יקח לי הרבה
זמן עד שאוכל להכווין שוב. איך אני אזכור את כל זה עכשיו?
צריך להוציא מפת קווים חדשה בגוש דן, בשיתוף כל המפעילים העירוניים!

בנימה יותר הומוריסטית: וואו!
יקח לי הרבה
זמן עד שאוכל להכווין שוב. איך אני אזכור את כל זה עכשיו?
צריך להוציא מפת קווים חדשה בגוש דן, בשיתוף כל המפעילים העירוניים!
לגמרי! לדעתי צריך להוציא אטלס.
מה דעתך - אטלס של גוש דן של חברת מפה, שמסומנים עליו קווי אוטובוס?

תודות ושאלות
ראשית, רב תודות על המפות המגלות מה צופן העתיד! שנית, מספר שאלות כלליות על הרפורמה, ברשותכם: 1) האם ישתנו רק הקווים המכונים ע"י "נתיבי איילון" כ"קווי הגוש המרכזי"? כלומר, האם הקווים לפ"ת, לראשל"צ וכו' ישארו בפעימה זו ללא שינוי? 2) האם "אגד" רכשו או עומדים לרכוש מיניבוסים להפעלת הקווים הקצרים בחולון? 3) האם "אגד" יכבדו "רב-קו" בכל הקווים העירוניים בגוש דן החל מחודש יולי? 4) האם ניתנה הדעת לקו הרכבת לראשל"צ-מערב דרך בת-ים וחולון שעומד להיפתח בספטמבר? או שאנו צפויים לרה-אירגון חדש בספטמבר בעקבות הפעלתו?

תודות ושאלות
ראשית, רב תודות על המפות המגלות מה צופן העתיד! שנית, מספר שאלות כלליות על הרפורמה, ברשותכם: 1) האם ישתנו רק הקווים המכונים ע"י "נתיבי איילון" כ"קווי הגוש המרכזי"? כלומר, האם הקווים לפ"ת, לראשל"צ וכו' ישארו בפעימה זו ללא שינוי? 2) האם "אגד" רכשו או עומדים לרכוש מיניבוסים להפעלת הקווים הקצרים בחולון? 3) האם "אגד" יכבדו "רב-קו" בכל הקווים העירוניים בגוש דן החל מחודש יולי? 4) האם ניתנה הדעת לקו הרכבת לראשל"צ-מערב דרך בת-ים וחולון שעומד להיפתח בספטמבר? או שאנו צפויים לרה-אירגון חדש בספטמבר בעקבות הפעלתו?
לגבי 4, נראה שיש מענה סביר
לכל התחנות בחולון-בת ים: צומת חולון (71/171/271 וגם 89/189/289), וולפסון (המסוף של חלק מהקווים העירוניים הן לחולון והן לבת ים, ובנוסף 26, 19, 85), יוספטל (אני חושב שספרתי בשרשור שני קווים עירוניים שעוברים שם) וקוממיות (קו עירוני אחד + 85 + 19). לתחנת ראשון לציון מערב אין מענה בכלל (חוץ מקו 10 של דן שעובר אבל לא עוצר שם), אבל ראשון לציון ממילא לא כלולה ברב-ארגון.

לגבי 4, נראה שיש מענה סביר
לכל התחנות בחולון-בת ים: צומת חולון (71/171/271 וגם 89/189/289), וולפסון (המסוף של חלק מהקווים העירוניים הן לחולון והן לבת ים, ובנוסף 26, 19, 85), יוספטל (אני חושב שספרתי בשרשור שני קווים עירוניים שעוברים שם) וקוממיות (קו עירוני אחד + 85 + 19). לתחנת ראשון לציון מערב אין מענה בכלל (חוץ מקו 10 של דן שעובר אבל לא עוצר שם), אבל ראשון לציון ממילא לא כלולה ברב-ארגון.
אם כך, ענית לי גם על 1
הווה אומר, שנצטרך בינתיים לחיות עם קווי ספגטי כמו 19, 55 ו-173...

מצב
הנושא נעול.
למעלה