כיווון הפנדר לסולו דיסטורשיין

yotamn9

New member
איפה זה בי-ם?

ואיך זה לעזאזל שלא שמעתי על זה?! בינתיים במקום הראשון אצלי זה בורגרס בר ופליים
אבל הפאסט פוד הכי טוב זה שניצי
אגב, שמתם לב איך דיון על איך לכוון את הדיסטורשן הפך לדיון ההאמבורגרים הראשי של הפורום? בושה וחרפה! [נוו איפה ערן שיבוא לתת קצת משמעת?
)

Kfitzi

New member
שניצי... גם אתה ? ../images/Emo8.gif

הלל 28, 6222513. בתאבון. ספר חוויות שאתה חוזר

Nazgul7

New member
בונא, אתה חושב שאתה מבין בהמבורגרים

עד שאתה טועם בקניבר בחיפה. חוויה קולינרית, עם מיליון תוספות(אפילו בייקון),במחירים מאוד נוחים אם אתה בא בשעות הצהריים. מקום שני זה פופא בת"א-יפו.

yotamn9

New member
אהמ אהמ דוסים אהמ אהמ

זה קצת בעיה בירושלים לא? אחרי יום המקום ימצא שרוף עד היסודות.

Kfitzi

New member
נו באמת... פופא?!

אתה פשוט משווה עכשיו בין סקוייר ללס פול קאסטום. בין FIX KIMBERLY ל SUHR. בין SX לג'קסון קאסטום אמריקאית. פופא זה נחמד. אבל הוא פשוט לא מדגדג את קצת השומשום של הלחמניה הכי ישנה באיוו. שמעתי על ההמבורגר הזה בחיפה, יודעי דבר אמרו שהוא לא רע בכלל אבל האיוו עדיין נמצא בודד בצמרת. אגב ל400 גרם של איוו אתה יכול להוסיף : כבד אווז, אמנטל, ביצה, בצל מטוגן, בייקון, חזה אווז מעושן, גבינת עיזים, פטריות בגריל וכד'... 46 ש"ח לארוחה של 400, צ'יפס ושתייה. 46 ש"ח לגן עדן 46... רק באיוו. רחוב הלל 28, ירושלים. פתוח 24\7.

זה ככה גם בבר בורגר

בנחלת בנימין אתה יכול להוסיף לאגאדיר שלהם בייקון או מה שבא לך והטעם
וזה זול וזה טעים! ומזמינים עם זה אייריש קרים וזה טוב וזה פריך ונמס בפה בא לי המבורגר

Eaquitas

New member
ואני בדיוק התכוונתי לשאול

מאיפה הכסף לרנדל. i bet שזו גם הכתובת שלך.

Kfitzi

New member
זאת הכתובת השנייה...

האמת, בגלל המקום הזה כמעט לא נשאר כסף לרנדל... או למשהו בכלל. אני בגמילה - כבר שבוע וחצי לא אכלתי שם - ואני מצטער על כל רגע.

Eaquitas

New member
מה שמזכיר לי,

תומר רז, מרכז מסחרי זיד מס'1, מתחת לבנק לאומי, מעשר עד אחת ומשלוש וחצי עד שבע. ולא, זה לא כי זה טעים, זה כי לאחרונה אני באמת גר שם. ססעמק. גם לישון לא נותנים לי.

Kfitzi

New member
../images/Emo13.gif בונא מארק הזה דיי מסטול

תגיד, מתי הוא טס פעם הבאה לארה"ב? יש לי משהו חשוב לדבר איתו לפני שהוא טס... והוא עונה על מייל אחד מתוך עשרה... יודע מתי?

Eaquitas

New member
.understatement of the century

ואגב, הוא לא עונה לאימיילים. נקודה. אם אתה צריך ממנו משהו, הסיכוי הטוב ביותר (וכנראה שהיחיד) שלך הוא להעביר את זה דרכי, ולא דרכו.

A Giant Midget

New member
קניבר זה בהחלט חוויה.

והבעלים הוא (שימו לב!!) החבר הכי טוב של האחיין של בעלה של דודה שלי. לא שיוצא לי מזה משהו, אבל מילא.

Shagy13

New member
ורק אני בחיים לא אכלתי המבורגר../images/Emo3.gif

(ואני לא צמחוני)

Kfitzi

New member
WTF?!

אני פשוט לא מאמין... אני על סף מוות...
לללללללללללללאאאאאאאאאאאאאאאא!!!

UnderTown

New member
ילדים, די לריב

אין מה להתווכח בכלל, ההמבורגר של מקדונלדס הכי טעים..

למעלה