כחולים כמו חול ואין מה לאכול...

t@gel

New member
כחולים כמו חול ואין מה לאכול... ../images/Emo3.gif

כמה הבהרות: א. ליאור כלפון. לא חלפון. עאמות. ב. לינק וגם ציטוט, אם לא תמצאו "טיול ברומא הוא טיול לאורך אלפיים שנות היסטוריה. הטיול באמצעות שרידים ארכיאולוגיים, כנסיות וארמונות הפזורים על שטח רחב ומשלבים את חיי היום יום של רומא עם עברה המפואר. נהר הטיבר חוצה את העיר ולאורך גדתו המערבית שוכנת מדינת הותיקן, שקיבלה ריבונות מלאה בשנת 1929 ולה שלטון עצמי: מטבע, עיתון, תחנת רדיו, תחנת רכבת ושירותי דואר. במרכז מדינת הוותיקן בולטת כנסיית סנט פיטר ובתוכה הקפלה הסיסטינית שבה עבד מיכאלאנג'לו על יצירתו הגדולה. מידי יום רביעי מקיים האפיפיור קבלות קהל המוניות." יופי? בור ועם הארץ, נטול השכלה בכלל
מבלי להזכיר שמות *סקאי אהממ אהממ גילי* עשיתם ת'פדיחה ! פיצה ופיתה עאלק

תגל את יודעת עד שהם קולטים

בהתחלה זה עובר לקריאה עד שזה עובר למוח שזה מעביר תשדורת זה לוקח זמן חחחחחחח

רינתתת

New member
אהממממ אהמממממממממ

אם אני לא טועה אני היחידה שאמרה לך שכלפון רושמים עם כ' כל העממות קפצו ואמרו איןןןןןןןןןןןןן כלפון ב כ' רק עם ח' אז הנה לכולכם נאנאנאנאנא תאכלו ת'כובע לא תכובעון גילי תעזבי את בלינצ'י ואפרופו בלינצ'י כובעון מאמי זה דבר כזה מגומי שקונים בבית מרקחת לא זה של התפירה (למרות שהגודל מתאים) אז יאללה אוהבת ת'כם

רינת עם כבר בלינצי

איפה הוא באמת הרבה זמן לא ראיתי אותו???? אם אתה חי תן סימן יאללה שבוע טוף

eYaL

New member
הממ ../images/Emo4.gif

זה תקף גם לגבי גבעת חלפון?

אייל אם כבר אתה פה אז תעזור לי במשו

התקנתי את וינדוס XP ואני לא מצליח להיכנס לצאט ודבר שני התקנתי את האקלוט אקספרס- איך אני נכנס לרשימת כתובות שתהיה שם באופן קבוע? המשך יום נעים ותודה

eYaL

New member
תתקין JVM....

ולגבי האוטלוק..אני לא כ"כ משתמש בזה, אבל תנסה בפורום תמיכה טכנית. בהצלחה

בהביבו

New member
רשימת כתובות: ../images/Emo186.gif

אוטלוק, 6 ? אני מניח, סבור. בכל מקרה: אייקון עליון: Addresses תסדר משם לבד

אייל ובהביהו

תודה לשניכם אם תוכלי לשים לי לינק בבקשה זה ממש יעזור לי כי אני מסטול תחת מהעבודה ואין לי ממש כוח לחפש את זה זה ממש יעזור לי ובהביהו אם תוכל להראות לי תצלום מסך זה יעזור לי לאתר את זה בתודה על ההבנה רועי

למעלה