כותב שיר תוך כדי שאני בוכה וחותך..

ss h o n

New member
כותב שיר תוך כדי שאני בוכה וחותך..

אהוב שלי, למה הלכת? אהוב שלי, למה אותי השארת? אהוב שלי, אל תלך, תן לי עוד להרגיש, תן לי עוד זמן לאהוב. החיים עוברים ונישאר אתה עדיין בליבי? האם תחזור אליי איי פעם? ואם לא? אז אמשיך לבכות? מדוע אינך יוצא לי מהראש? מדוע שובר לי את הלב אתה? אני שונא אותך על שאתה לא יוצא לי מהראש... בכל דפיקת דלת חושב אני שזה אתה... ובכל פעם שעוצם אני את העיניים רואה אני דמותך...

talya האחת

New member
שוןן

מתוק שיליי.., מגיע לך יותר.. אתה בן אדם מדהים, אל תשכח שאני תמיד פהה ואוהבת.. את תבכה, אל תחתוך.. תבכה מאושר, תחתוך לכיוונים שונים.. יש עולם כ"כ יפה גם בלעדיו, תאמין לי, אנידעת..בטוחה שלא רק אני.. אוהבתותך המון המון תזכור שאני פה טליה

nofary001

New member
WTF???????????????????

שון!!!!!!!!!!!!!!!! מה זה חותך??????????????? תגיד לי אתה בסדר???????????? למה אתה לא אומר לי כלום????? למה אתה לא אומר שאתה במצב כזה? ואיך ומי פור גאד סיק'ס גרם לך להגיע למצב הזה?? בכל אופן, מי שזה לא יהיה, ואני עוד אדבר איתך על זה, הוא לא שווה את זה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אף אחד לא שווה את הדמעות שלך ובטח שלא את הכאב שלך! יהיה בסדר, אתה יודע את זה. אוהבת מאודדדד מאודדדד ותמיד כאן לצידך, נופר.

../images/Emo24.gif כנס רגע....

אל תיהיה עצוב
יהיה בסדר לכולנו נשבר הלב מאהבות ועוברים את זה זה לא סיבה לפצוע את עצמך אני מאמינה שתתגבר על זה אם תרצה לדבר לפרוק או משהו אתה מוזמן לשלוח מסר תתעודד
שניפגש בהודעות יותר משמחות

חמוד...

ההרגשה היא קשה, עצובה ולא נעימה, אתה מרגיש שאתה לא יכל לחיות בלעדיו ולא יודע איך אפשר בכלל.. מכירה את ההרגשה מכירה את האי נעימות מכירה כאילו העולם נופל, אבל העולם לא נופל, השמים ממשיכים להיות למעלה, גם הכוכבים, וגם אתה, תישאר עם הראש על הכתפיים ואל תיפול, תבין שבעוחלם הזה מה שלא הורג מכשל, כל דבר הוא איזה שהוא אתגר, שתהיה חזק יותר, מותר לבכות , זה מותר ומוצקך, אך לחתוך ולהרגיש את הסוף בוער בך זה הדבר הנוראי וההכי לא נכון ורע שיכל להעשות. תבין שבעוד זמן מה הכל ישתנה ותמשיך לחייך לכן אל תעשה שום דבר שיפגע בך, אני הייתי מאוהבת בבחוהר 3 שניםף היא עדיין בלב שלי ולא פעם ולא פעמיים בכיתי וכעסתי על עצמי וצעקתי והתפרקתי ורשמתי לעצמי המון כמה קשה לי וכמה עצוב. אבל תמיד שמרתי על הרגע שמפריד לי בין השעות שלי עם הבכי לבין השעות שאני יוצאת החוצה זורחת ומנסה להמשיך הלאה... פשוט הבנתי שאסור שזה ישתלט לי על החיים. תבכה והכל אבל אל תפגע בעצמך, בסוף תבין שהיית מטומטם... בהצלחה מותק.. חיבוקים וחיזוקים!

James Hammerton

New member
היי שון,

אני יכול להבין כמה רע אתה מרגיש בגלל שהוא עזב אותך, זה בסדר להרגיש עצוב ומדוכא אבל זו לא סיבה לפגוע בעצמך. מגיע לך יותר טוב, ובהחלט לא מגיע לך שתפגע בעצמך! יכול להיות שלא הלך איתו, והוא מאיזשהי סיבה החליט ללכת, אבל זה לא אומר שלא יבוא מישהו אחר, זה לא אומר שלא תמצא מישהו אחר שגם יחזיר לך אהבה. אני מציע לך בכל זאת (אם אתה באמת פוגע בעצמך כמו שהבנתי) לפנות גם לעזרה יותר מקצועית (סה"ר או לארגון אחר מרשימת קווי התמיכה), פשוט כי פגיעה בעצמך זו לא הדרך.

מותר לי להגיב?

[למרות שאני חדשה?..]
הייתי במצב שלך... של לכתוב ולבכות ולחתוך... בגלל מישהי.. גם לי לקח המון זמן לצאת מזה, ואני יודעת שזה לא קל, אבל תנסה.. כי.. אני לא יודעת בן כמה אתה.. אבל עכשיו אני צריכה לשקר לצבא [על זה שהייתי אצל פסיכיאטרית בגלל חתכים] או לחילופין להגיד את האמת ולהתמודד עם זה שלא יגייסו אותי.. זה הרבה יותר מסובך מזה. תנסה להפסיק, למרות שלא קל. וזה גם ממכר. פשוט תעצור עם זה כל עוד אתה יכול. זו לא הטפה. רק עצה מהלב, וממישהי שכבר הייתה שם. =]

danipc

New member
תאמיני שהצבא יודע שהיית בטיפול

בגלל שלפני הגיוס כל מה שיש עליך במדינת ישראל וזה כולל תיקים רפואיים חסויים עוברים לצה"ל לעיון לפני שאת מגיעה ללשכת הגיוס

starfield

New member
זה לא נכון

ואם היא הלכה לפסיכיאטר פרטי? איך בדיוק ההצבא אמור לדעת מזה??? זה נכון רק במקרים של טיפול פסיכיאטרי במקומות לא פרטיים כמו טיפול במחלקה פסיכיאטרית בבית חולים, או שלוותא למשל...

לא נכון,

כל פסיכיאטר מוסמך מחוייב לדווח על כל מטופל שלו למוסדות הרשמיים. הוא לא מפרט, אסור לו, אבל כל מי שעבר טיפול פסיכולוגי או פסיכואטרי זה רשום באיזה מקום, מקום שלצבא יש גישה אליו. זאת לא פרנויה, אלו עובדות.

danipc

New member
תוספת לתגובה

ומאחר והצבא הוא גוף ממשלתי יש לצבא גישה מלאה לכל מקורות המידע מאחר ואפילו פסיכאטר פרטי קשור לקופת חולים כלשהי אז אפילו שהולכים אליו זה מופיע במחשב של משרד הבריאות

בדיוק בגלל הוויכוחים האלה...

אני צריכה לברר אם זה רשום לי.. אני אשאל את העו"ס שלי. ואז אני מתחילה לחשוב מה לעשות עם זה.. [אל תריבו, טוב?.. חח]

DecayCell

New member
לא ../images/Emo31.gif

בתור מישהו שבאמת יש לו ניסיון עם העניין, זה פשוט לא נכון.

starfield

New member
פסיכולוגי זה לא קשור

(פסיכולוגי פרטי) בטיפול פסיכאטרי פרטי הצבא לא יכול לדעת, אלא אם כן אתה לוקח כדורים(שזה בד"כ משולב עם טיפול פסיכאטרי) אז כן הצבא בגדול יודע השאלה כמה זה משפיע אם הטיפול היה פרטי או ציבורי. נ.ב דש מרוני

regulus

New member
שון!!!

אני יודע שאנחנו לא מכירים אבל בכל זאת.. הבנאדם הזה לא שווה את הדם והבכי שלך!!!אתה יותר שווה ממנו זה מה שאני יכול להגיד לך .. קבל חיבוק
ענקי ממני!! ואם תרצה לדבר: [email protected]

כמה עצוב ויפה...

אבל את הנושא פחות אהבתי
אל תדבר ככה... אל תעשה שום דבר שיכול לפגוע בך בגלל מישהו אחר, אפילו אם אתה רק אומר אותו..
אני איתך, אני יודע מה זה לאהוב, אני יודע מה זה לכאוב, אני מכיר את זה מקרוב... עזוב את הכל בצד, ותסתכל קדימה, ותן לזמן לרפא את הכאב הנורא הזה... בכל מקרה אם בלך אז תספר קצת, מי הוא, מה היה בינייכם, כמה זמן? וכו... רנצ'וק

שון...

חותך? אל תפגע בעצמך בגללו! אתה גם ככה מרגיש רע בגלל זה אתה לא צריך גם לעשות לעצמך רע! הוא לא שווה את זה. אל תפגע בעצמך שון. ד"א...זאת שני. אממ..חברה של הילה. זוכר? נפגשנו בניצנים.

למעלה