כותבת עם דמעות בעיניים

i love you boy

New member
כותבת עם דמעות בעיניים

אני כ"כ אוהבת את חבר שלי,וגם הוא אותי. אתם לא מבינים עד כמה ! אנחנו סה"כ 8 חודשים ביחד ושנינו מרגישים,המשפחה שלו,המשפחה שלי,החברים מרגישים שאנחנו ש נ י ם ביחד ! אבל כ"כ קשה לי .. התרחקתי מהרבה ידידים ... הפסקתי להגיד לידידים שלי שלום עם איזה חיבוק קטן. יש לי ידיד מושך כזה,שכל פעם שהוא רואה אותי הוא אומר לי להביא לו חיבוק ואני לא מביאה .. בקיצור,אני רוצה קצת את החופש שלי :( .. אבל לא רוצה שניפרד.. אם אני אגיד לו על זה . הוא יגיד לי "נפרדים סופית,או שלא" ואם זאת תהיה הפסקה אז "בלי לשתות,ובלי להיות עם בנים" כי כבר היינו בהפסקה ותוך יום הפסקנו אותה כי אנחנו לא יכולים אחד בלי השני סתם משתפת... :[

מה הבעיה בלחבק ידידים??

מה את נותנת למישהו שלשלאות לידיים כדי שיקשור אותך לאיזה עמוד?!?! אל תקריבי את החופש שלך במחיר האהבה... כשאוהבים באמת, מרגישים שלמים. את חצויה, את כבולה ואת עצובה...- לא ידעתי שכך מרגישים באהבה.. זו האהבה חדשה לי. קחי את עצמך בידיים ותציבי לו עובדות. קשה לו?! שיתרגל. לא בא לו שאת מיודדת עם אנשים (ואפשר מבלי לפגוש אותם או להתקשר אליהם) - בעיה שלו. אומרים לו סאלאמת ומבינים שהמערכת הזו היא איזו אוטופיה שבנית ותו לא. את אחראית לחיים שלך,לא הוא... בקצב הזה, גברים בארץ יתנו לגיטימציה למול אישה כי היא לא צריכה לחוש סיפוק מיני...

נונה17

New member
כמו שאומרים אצלנו בפולין

ואם הוא יגיד לך לקפוץ מהגג? זה לא, לא, לא לעניין. וזה מסוג הדברים שעלולים להתחיל ככה ולהסתיים הרבה יותר גרוע. גם אני בעד להציב עובדות ולנסות להגיע לאיזו פשרה. לא לעשות דווקא או לעצבן אותו בכוונה, אבל כן להילחם על החופש שלך, ואם זה לא מתאים לו, אולי עדיף ככה.

ufffnick

New member
לדעתי האישית

זוגיות שפוגעת במערכות יחסים קודמות (כרונולוגית), או בידידויות וחברויות שקשורות או אינן קשורות בבן/ת הזוג, יש בה משהו מאוד לא בריא. יש לך הזכות והחופש לבחור עם מי להתחבר ואל מי להפגין חיבה. לא נראה לי שזה אמור לעניין אותו ברמת ה"אסור ומותר", אלא יותר ברמת ה-"מתאים לי או לא". הרי כשרק הכרתם, הוא ידע מי את ואיך את עם ידידים, לא?

nate2000

New member
אלוהים ישמור ../images/Emo5.gif

כמה רחוק את מוכנה ללכת ואיזה עוד מחיר תהיי מוכנה לשלם בשביל הקשר הזה?

joshh

New member
הוא לא מרשה לך או שאת החלטת?

הוא אמר לך להתרחק מידידים? או גרם לך להבין את באיזשהי צורה? או שאת החלטת שככה זה צריך להיות? אני תמיד אומר שמי שאייפעם יגיד לי לבחור אני יבחור את הצד השני. אף אחד לא יגיד לי לבחור חוץ ממני. joshua

למעלה