כותבת לכן ממיון נשים

צלילים8

New member
כותבת לכן ממיון נשים

אני מחכה פה לרופא בלחץ,אני המקרה השלישי מהבוקר של שק הריון ריק.
את כולם שלחו לגרידות.
מה אני עושה כדורים או גרידה?
למה הרופאים ממהרים לעשות גרידות? האם יש סיכון בכדורים?
האחות אמרה לי שאם אני רוצה כדורים אני צריכה לבקש,כאילו זה משהו שלא ניתן בשגרה

מקוםבלב

New member
היי,

יש בתי חולים שפחות נוהגים לתת כדורים.
בגרידה לאחר 1/2 שעה והתאוששות קלה מסיימים את ההריון.
בכדורים התהליך ארוך יותר. לא תמיד קל ולפעמים דורש שני סבבים ומעקב צמוד של אולטראסאונד ובטא.
יש מקרים בהם לא הכל מתנקה ובכל זאת צריך להגיע לגרידה.לכל אחת מהאופציות יש סיכונים משלו.

צלילים8

New member
אמרו לי לחזור מחר

יתנו לי כדורים , מקווה שזה אכן יעזור.
למה עליי להתכונן?אני יכולה להיות עם הילדים?

מקוםבלב

New member
עדיף שיהיה איתך עוד מישהו.

יכולים להיות כאבים חזקים וקרישי דם .הכאבים הם כמו של מחזור חזק ודימום מאסיבי.
בכל מקרה ,אם הרגשה כללית לא טובה,חום עולה, סחרחורות,כאבים חזקים. ישר למיון.

Daln123

New member
מניסיוני

בדיוק לפני שנה קיבלתי ציטוטק. בפעם הראשונה לא קרה כלום. עבר שבוע ששום דבר לא התרחש בו לא דימום ולא כאבים. הרופאים ניסו לשכנע אותי לעשות גרידה ואני ביקשתי עוד סבב של כדורים-שזה לפי הפרוטוקול של בית החולים. בפעם השניה אחרי חצי יום התחיל דימום חלש ביותר. אחרי 4 ימים של מחזור רגיל לגמרי פתאום הרגשתי פלופ הלכתי לשירותים ושק ההריון יצא. לא היה מלווה בכאבים וגם לא בקרישי דם. אחרי כמה ימים אולטרסאונד הראה רחם נקי. מניסיוני זה היה שווה וכמובן עדיף על גרידה. בהצלחה!

xoxo32

New member
לי הציעו לעשות גרידה ואני התעקשתי על ציטוטק

ועכשיו,אחרי שנשארו קצת שאריות(אני אחרי וסת שנייה ומחכה ל- US הגורלי ביום א)...אני מצטערת שלא עשיתי גרידה.

xoxo32

New member
מקום בלב,יש לי שאלה...

אני אמורה לעשות US ביום א' בכדי לבדוק אם השאריות יצאו. הבעיה היא שאני מאוד לחוצה לנסות שוב להכנס להריון והביוץ, לצערי, נופל בדיוק ביום הבדיקה. הרופא שלי ביקש ממני להגיע אליו לאחר ה- US, אבל הבדיקה אצלו היא רק בעוד שבוע וחצי. השאלה שלי היא- מה אומרים בבדיקת ה-US, שהרחם נקי?שהכל בסדר ואפשר לנסות? ובמידה והכל בסדר,יש טעם שאחכה לרופא או שפשוט ננצל את יום הביוץ במקום לחכות לחודש הבא?

מקוםבלב

New member
היי,

מבחינת הביוץ זה דווקא טוב שתהיי באולטראסאונד ,תוכלי לדעת אם באמת את בביוץ ומה מצב הרירית.
אני מתארת לעצמי שהרופא רוצה לוודא שהבדיקה תקינה ואולי לעשות בדיקה ידנית ולראות שהכל בסדר.
אם הכל בסדר והרחם חזרה לעצמה אז אין סיבה שתחכו,למרות שעדיף לחכות עוד מחזור אחד בכדי לתת לגוף להתאשש.אבל אם מרגיש לך נכון להתחיל שוב ואין סיבה רפואית או משהו נוסף שצריך לברר לפני הריון נוסף אז קדימה ובהצלחה.

למעלה