כוס קפה
ראשון של שבת איתכם

כשגרתי במטולה (בררר......)

שם את מבינה על בשרך באמת מה פירוש המושג "קור חודר לעצמות" לבשתי מעיל רוח שהיה אחלה. מצד אחד מנטרל יחסית את הרגשת הקור וכשאת מתחממת במהלך האמון לא צובר את החום. הוא היה כזה נפלא ואידיאלי באמונים שלי. (מקוה שמצב הרוח חזר אליך
)

דליה

מצב רוח תמיד יש , גם כשיש רגעים קצת יותר "קשים" תמיד יש מצב רוח חיובי באופן כללי , מעיין ברירת מחדל כזו .. צריכה לקנות חולצת רכיבה כזו ארוכה , הקטע הוא שבמדינה שלנו כל פריט שהוא "מותרות " עולה פי ארבע ממה שהוא צריך לעלות , והחמישים מליון מהלוטו טרם הגיעו - לאט לאט נגיע לציוד מלא . יום טוב

חן Y

New member
רק מהמחשבה על הקייקים

מהייה לי קר. והפיתויים במקרר מכסים אותם בנייר כסף -פטנט עולמי - לא שתמיד עוזר פעם אפילו כיסיתי בנייר עיתון וזה היגעיל אותי. זה היה נקניק עם ריח ניחוח שקשה היה לעמוד בפיתוי שלו ומרוב כעס שבכלל הכניסו אותו לבית רציתי להשליך אותו לפח ורק כדי למנוע מריבה שלא חבל ? יש רעבים בבנגלדש ? אז עטפתי אותו בנייר עיתון וככה לא ראיתי אותו אבל הרחתי אותו עדיין ואולי כל זה היה רק בראש החולני שלי? מה לעשות קשים חייו של שמן . בהצלחה ביום הרביעי.

יא, רוחי!!../images/Emo19.gif

הבנתי!!!! בסדר!! לא קייאקים אלא סקיפים, אבל בסדר... לגבי אופניים ממליצה לך מאוד לקנות כפפות כי הרוח מקפיאה את המפרקים וזה נורא, ממש נורא (אני רוכבת אופניים לבלי חת. בעברי, כמובן...) לגבי חולצה ארוכה, לכי על גטקס פלנל או טרינינג לא כבד שמורידים אחר כך. לגבי פיתויים, תחליטי ה את "מעניקה" לעצמך. ואת השאר תתני לשכנים או שימי בפח!!! אם את לא סומכת על עצמך ורוצה בכל זאת לעמוד בהחלטות, אז אין שום סיבה לזרוק את הדברים לפה במקום לפח... ובלי קשר, אני לא אוהבת את ההמנעות הזו שלך מסוכר. זה לא מבשר טובות.. אבל שיהיה בהצלחה!! ואת באה למפגש. נקודה. כמו אלפקה.

למה מבשר רעות ?

היי אושר למה מבשר רעות? זה פשוט משהו שנותן לי את המיקוד בימים הראשונים , יש כאלה שמתחילם לעשות ספורט וככה הם גם מחליטים ומצליחים לחזור לשמירה על תזונה שפויה ומאוזנת ויש אותי שעושה ספורט ובגלל זה מרשה לעצמי לאכול בצורה פחות מאוזנת (כי במילא זה מתקזז עם הספינינג ) כשאני מוציאה את הסוכר (והכוונה היא בסה"כ לשטויות שבין הארוחות שהן מיותרות ממילא ) אני מקבלת פוקוס על התזונה ... ולפח ? לא נראה לי , אני לא הבנאדם היחיד בבית , מה שכן אמא זרקה את מה שניתן לפריזר ככה שזה פחות נגיש .. אבל זה בסופו של דבר החלטה אצלי בראש לא משנה כמה הדברים יהיו מולי (עכשיו חזרתי מארוחת צהריים אצל חברה והיו שם דברים מענינים אבל ההחלטה שלי עומדת בעינה) לגביי ה: חולצה זה בדיוק מה שאירגנתי לי הכפפות זה מה שאארגן הסקיפים (נו שיהיה ) שמחה שקלטת הרוכבת ללא חת - בעבר יכול להיות בהווה , שלא תגידי שלא הזהרתי . סקיפים ואופניים נשמע לי כמו שילוב מנצח , מעיין דואתלון חדשני חחח

אמרתי לא מבשר טובות...

ובתור עורך דינית לעתיד את צריכה להבין ששזה לא בדיוק כמו מבשר רעות... בכל מקרה אם זה רק נישנושים וקישקושים, אז אני לוקחת את דברי בחזרה. חשבתי שהורדת סוכרים בכלל וזה היה נשמע לא הכי... מה גם שאמרת שזה ככה בימים הראשונים כדי להתפקס על התזונה. גם לי יש "פטנט של ימים ראשונים " והתחלתי בו היום.... כתבתי תפריט מדוייק וקפדני כמו מורה פוריטנית וכמה ימים אני לא חורגת ממנו מילימטר. אחר כך מתחילה לעגל פה ושם ולאכול בשיטת גוגי "במידה" אבל כל הזמן עם מבט לאותו תפריט כדי לא להתרחק יותר מידי (תפריט מאוזן!!!, תרגעי, אחותי....) האמת שבאותו עבר שלי הייתי נוסעת מליד הרצליה לירקון, באופניים, עושה אימון קריעה וחוזרת הביתה... באופניים... פעם הייתי חיה רעה עכשיו נשארה רק הרעה!!!

עו"ד? מי ?

על מה את מדברת אני כבר מזמן סיימתי את התואר שלי , יש לי תואר בקשקשנות למקצוענים ... כן אכן יש הבדל - צודקת נו מה אני אתווכח איתך ? בהצלחה עם התפריט שלך , אני מקווה שלקחת את המפגש בחשבון ביום שלישי .... לגביי החיה והרעה , אולי הגיע הזמן להחזיר את החיה שבך חחח יום טוב שולחת לך מסר...

liza26

New member
בוקר טוב ../images/Emo185.gif

אני עדיין מעכלת את מה שעברתי יום חמישי (מדיטציה מאוד עוצמתית שנתנה לי תשובות כואבות ) מנסה לנקות קצת את הראש אתמול אחרי העבודה שלי נסעתי לעבודה של בעלולי ונשארתי איתו שעתיים בחנות סתם פשוט כדי להיות איתו ואחר כך היינו בקניות ביחד בא לי להיות היום רק איתו- בלי משפחה , בלי חברים איזה בוקר חורפי קידם את פנינו ...
שיהיה לכולנו יום חמים ונעים

yaelbd

New member
זוכרים אותי?

שלום לכו..לם מה שלומכם? זוכרים אותי? השתתפתי באופן פעיל בפורום במשך כמה חודשים, , אבל אחר כך התחתנתי, עזבתי את העבודה ועד היום לא היה לי אינטרנט בבית. אז עכשיו אני רוצה לחזור. מקבלים אותי חזרה? יעלה

חן Y

New member
ברוכה השבה../images/Emo24.gif

וטוב שיש לך עכשיו קשר לתבורו של עולם

יעלהההההה נהדרת! ../images/Emo24.gif

איזה כיף ויופי לראותך! מזל טוב ואיחולים חמים לנישואייך. ככה
הרבה שחזרת!! אני כל כך שמחה יעלה. ספרי מה שלומך/ם? ומה קורה?

yaelbd

New member
וואו, איזה כיף לחזור לאוירה כזו חמה

עבר הרבה זמן. אני התחתנתי ב-21 לספטמבר, ועברנו לגור קצת קודם ביחד (תחילת ספטמבר)בהוד השרון, מעט ליד ההורים שלי, שגרים בכפר סבא עזבתי את העבודה, ולמעשה מאז החתונה אני קצת משחקת בלהיות עקרת בית. נחה המון , מבשלת כל מיני דברים דיאטתיים, (וגם קצת לא...) ולבושתי הרבה עושה רק מעט צעדות (אולי תדרבנו אותי). מאחר ואני לא מאמינה בלהישקל, אני לא יודעת בדיוק כמה אני שוקלת,אבל אני משתדלת כל הזמן לשמור על איזון- אם אני עולה אני ישר שומרת קצת יותר. בכל מקרה משתדלת לשמור על אורח חיים בריא מבחינה תזונתית- לאכול מסודר, הרבה ירקות ובלי הרבה שומנים סוכרים וממתקים. אני לא ממש במשטר אבל עושה כמה שיותר כדי לשמור על תזונה ואורח חיים בריאים. זהו, שמחה לחזור, רואה הרבה שמות חדשים וגם כמה ותיקים שזכורים לי. יעלה

בטח זוכרים!!

גרת בבאר שבע והאיש (המיועד אז) עבד משהו בבנק ולכן היה ברור שאת עוברת לגור איתו ולא הוא איתך... הוד השרון מקום יפה ואני מקווה שתמצאי את הדרך לעשות ספורט כפי שאת רוצה. בפרוס החורף אולי כדאי לשקול משהו בין כתלים כמו חוג אירובי, יצוב חיטוב, או חדר כושר, לא? איך מסתדר עם עבודה. מצאת משהו? או שאת לא מחפשת? בכל מקרה , ברוכה הבאה.

הולכת לסדנת ריקודי בטן

במכון כושר, עם מורה שאני לא מכירה, מעניין איך יהיה... (כדאי להם שזה יהיה טוב, כי זאת הפעם הראשונה בכלל שאני מזיזה את עצמי ביום שבת לעשות פעילות גופנית!!!
)

תהני מיכלי וספרי לי חוויות, ואפרופו

ריקודי בטן, יש לי משהו חשוב לספר לך על השותפה שאצלה את רוקדת ריקודי בטן.. משהו מאוד מאוד חשוב!!! אז מחכה לעדכונים על השיעור היום במכון ולמסר, לכשתחזרי...

חזרתי והנה דיווח

היה פצצה. מדריכה סבבה, אוירה כייפית. היא הביאה כל מיני חצאיות וצעיפים ואת הצעיפון שלי שאני בד"כ איתו מתאמנת שמתי בצד ולבשתי בפעם הראשונה בחיי חצאית של רקדנית בטן...
היה קצת שילוב מוזר בין גופית הספורט שלי לחצאית אבל לא משנה... הקטע הכי מגניב מבחינתי היה כשמדריכה ביקשה מאיתנו להסתדר במעגל ופתאום משכה ביד לתוך המעגל וצעקה לי "תרקדי ותזמיני חברות לתוך המעגל!" כל המשתתפות התלהבו ובאוירה כזו, של מוזיקה אתנית, מעגל נלהב ולבוש הולם משתחררים לי כל הברגים ופשוט זרמתי פנימה וזה היה חלומי... בזמנים כאלה אני מרגישה שאני כולי בריקוד ובריקוד כולו בי ואני כל כך שקועה בו... הרגשה מדהימה מכדי לתאר אותה במילים. קיבלתי מחמאות
וזה הוסיף כמובן להרגשה הכייפית. ושוב נוכחתי לדעת - ריקוד זה אהבת החיים שלי!

למעלה