כוננות גבוהה בכביש מודיעין-ירושלים

כוננות גבוהה בכביש מודיעין-ירושלים

זאת בעקבות מידע על כוונת מחבלים לחדור דרך האזור לירושלים ולבצע בה פיגוע. עומסי תנועה כבדים בכביש 443 כוחות הביטחון העלו אחר הצהריים (ראשון) את הכוננות בגזרת בנימין לאחר שהתקבל מידע על כוונת מחבל או מחבלים לחדור לירושלים ולבצע בה פיגוע. מחסומי דרכים הוצבו על כביש 442, המקשר בין מודיעין וירושלים. כוחות הבטחון בודקים כל כלי רכב העובר בכביש. עומסי תנועה כבדים נרשמים על הכביש, בייחוד בין בית חורון ומודיעין. שוטר מג"ב נדקר ונפצע בינוני בירושלים שוטר משמר הגבול נפצע היום באורח בינוני כאשר פלסטיני דקר אותו ליד שער שכם בעיר העתיקה בירושלים. השוטר הועבר לבית החולים "הדסה עין כרם" בעיר, לקבלת טיפול רפואי. הפלסטיני התנפל על השוטר, ודקר אותו בצווארו בזמן שזה בדק רכבים ברחוב הנביאים. השוטר הצליח להתגבר על הפלסטיני, לירות לעברו ולהרוג אותו. מחקירת כוחות הביטחון עולה כי הדוקר ריצה בעבר עונש מעצר של חמש שנים, לאחר שדקר שני בני אדם, ברחוב ריבלין ובכיכר צה"ל בעיר. במשטרה מעריכים שהדוקר מעורער בנפשו. ברצועת עזה הופעל הבוקר מטען חבלה לעבר חיילי צה"ל, סמוך לגדר המערכת. איש לא נפגע ולא נגרם כל נזק. כמו כן, רקטת קסאם נחתה היום סמוך להתנחלות נווה דקלים ברצועה. גם באירוע זה לא היו נפגעים.

בואי אני יסביר לך

שנופלת התראה כזאת למערכת הביטחון- אם זה צה"ל משטרה ושב"כהם מעבירים את זה בין הגורמים המוסמכים ולפעמים מעדיפים לא לפרםס את זה בכיוון שלא לגרום לחץ לכלל האוכלוסיה במדינה ןתאמין לי המקומות כיום הכי פרוצים במבחינת ביטחון שה זה האינטרנט0(צאט ופורומים) התקשורת- זה לדעתי המקום הכי פרוץ ויצא לי בחודשים הקרובים לקפל פה 32 אנשים בבלוגים שהם הפרו את ביטחון השדה כתבו דברים שהם מסווגים כיום לדעתי זה הבעיה היחידה- ובתפוז ובכל המקומות יודעים מיזה כי שלחתי להם מסר בנושא.

למעלה