כול מי שמכיר את פוטי שיכנס

putimakansit

New member
כול מי שמכיר את פוטי שיכנס

טוב אז ככה כמו שפוטי אמר הוא שולח קורות חיים לעבודה חדשה אז פוטי שלי אני מאחלת לך את ההצלחה הכי הכי שיש בעולם. מאחלת לך שתמצא עבודה במהירות עבודה שיעריכו אותך בא עבודה שיתנו לך יד חופשית בכל הנוגע למשרה שלך אני רוצה להגיד לך שאני גאה בך על הכל שיהיה לך המון בהצלחה שוב (לשלוח הרבה הרבה ולא להתייאש אם מתיאשים לא מוצאים) אוהבת נועה נ.ב. שמתי תמונה שאתה אוהב אז....

soofgania

New member
חחחחחחחח נועה/הקפצצצצצצה!

עכשיו אני מקווה שתרגעי...

putimakansi

New member
ואי איך דואגים לי פה !!

כן אני מחפש עבודה אחרי הרבה שנים באותו מקום... זהו צריך לעשות שינוי !!! אני ניכנסתי חזק בשוק העבודה - קורות חיים חיפוש עבודה וכו" מקווה שייצא מזה משהו... תודה לכולם

soofgania

New member
פוטי געגעתי חזור מהרררר../images/Emo24.gif

כל הכבוד על היוזמה להחליף מקום עבודה ולעשות שינוי משמעותי בחייך לאחר ותק במקום עבודתך הנוכחי,ישר כח והרבה הצלחה!

putimakansi

New member
סופגי אני פה

רק עסוק מאד ומוטרד.... אכן זה שינוי מהותי !!! יש הרבה חשש אבל אין ברירה...נימאס לי ! מה איתך ? למה לא רואים אותך כבר ? תני לנו איזה הצצה שניזכר בך ? (למרות שקשה לשכוח....)

soofgania

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gifפוטי../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אני מידי פעם פותחת בלוג אבל רק חלק מועט רואה אותי אז אני סוגרת, אולי אפתח בלוג בלילה,אם יהיו בעיות אשדר מחדר אחר בחלון הקטן רואים טוב.

putimakansit

New member
בעלייייייייייייייייייייייייייי

מואה התגעגעתי

למעלה