כולם שם יהיו מפורסמים ואתם כלום

alonnn

New member
כולם שם יהיו מפורסמים ואתם כלום

מה אתם יורדים על אינה,עינב לאון וכו כולם יצאו משם מפורסמים, כולם יכירו אותם, יעשו להם הנחות על קניות,יקחו אותם לקמפיינים של מאות אלפי דולרים,יוזמנו למסיבות הכי שוות. בזמן שאתם תעשו ביד על שידורים חוזרים של התוכנית. היחיד שלא בטוח שיהנה מכל זה זה יוסי הדורבן בגלל הסיפור שלו עם הנערה שיש מלא אנשים שחושבים שהוא אנס בגלל מה שהתפרסם בעיתונות. לדעתי זה כתם שהוא יקח איתו עד סוף ימיו. תכלס מסכן כי הוא לא עשה משהו לא בסדר, אבל האנשים בארץ מחפשים את מי לשנוא, ושיוסי יצא מהוילה כל הנשים והשמאלנים ישנאו אותו. יאלה הלכתי לאכול צ'יטוס עם חרדל.

droriko

New member
מפורסמים על מה?

האנשים בוילה לא יותר טובים מהאנשים בבית , פשוט אותם לוהקו לריאליטי מצליח אז עכשיו הם מפורסמים , אתה באמת חושב שזה ימשך לנצח?

אנחנו לא רוצים פרסום - ויוסי מלך !!

ותתפלא, אבל כשיוסי ייצא מהבית - רוב המדינה תמשיך להעריץ אותו, כולל נשים ושמאלנים ! אז על מה בנית את כל התאוריה הזו שלך? על תסכולים אישיים שלך?

droriko

New member
אל תשקרי

כל אחד רוצה פירסום אני אישית הייתי מעדיף לקבל אותו על דברים יותר משמעותים מתעסק בהם (כמו מוזיקה)

אובאמה1

New member
כל המדינה?

30 אחוזי רייטינג זה רחוק מלהיות רוב המדינה, ומתוך 30 אחוזי הרייטינג במקרה האופטימי ביותר מבחינתך חצי אוהבים את בובליל, ומתוך החצי שאוהב אותו, יש לו רק מעט מעריצים, לשאר הוא פשוט מהווה בידור קליל לשעת ערב. אז עם כמה מעריצים נותרנו ?

איתי בל

New member
כי כל שאר פליטי הריאליטי נהפכו למפורסמים?

מה כבר יצא מהם ישתתפו ברוקדים עם כוכבים... יקבלו פינה עלובה באחות הקטנה וזה שבנאדם נהיה מפורסם אז הוא מקודש... יעשו לו הנחה על קניות אז החיים שלו דבש פה זה לא סקוטיזיס זו מדינה קטנה 6 מיליון איש 96 אחוז לבקנים זה לא סקוטיזיס להיות מפורסם כאן זה לא כמו להיות מפורסם שם אני הלכתי לנשנש קינדר דאליס

אובאמה1

New member
יהנה ועוד איך.

לא נראה לי שמתכתחילה הוא בנה על קמפיינים לFOX עם בר רפאלי והזמנות למסיבות הכי שוות בעיר. אחרי סבב קצר של תוכניות אירוח ו2 פרסומות (הייתי אומר 4, אבל אחרי הסיפור שסיפר קשה לי להאמין שיהיה לו ביקוש רב..) הוא יעלם מעולם הבידור כלעומת שבא ומדי פעם יוזכר שמו בדיונים מלומדים על תופעות סוציולוגיות במסגרת תוכניות בערוץ 8. הפרסום והחשיפה ימנפו את העסק המשפחתי שלו, זו המטרה ואת זה בובליל הצליח להשיג.

מייליי

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif הדיירים ופרסומם../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אז ככה : שיי כבר קיבל תפקיד בטלנובלה - חשופים - עם יעל בר זוהר מי היה מאמין הא ... בחור זריז
יוסי כבר קיבל קמפיין לפרסומות שבהם יקבל מעל 200 אלף שקל ובטח יקחו אותו לסרט מאאפיה ישראלי חדש
ליאון בטח יהיה בערוץ הילדים או שיפרסם קרמים לפנים .
יוני ישתתף בסרטי איימה בארצות הברית עם החיוך הקטלני שלו בסוף הסרט . שיפרה תפרסם חנויות לסריגה וצמר, אולי גם תדגמן כמה סריגים .
(האייקון רק בגלל הקארה) איתיי יתפרסם בארץ ובעולם בקרקס מדראנו
כלוליאן עולמי אשר יהיה מוסמך לרב גדול בישראל
ג'ני תהיה דוגמנית
רנין ותאיסיר יעזבו ללונדון אחרי שהיא תחטוף ביקורת מהציבור . עינב תהיה מאפרת ראשית בטלויזיה ותאפר את ליאון לערוץ הילדים . ואת אבא שלה לסרטים של איבגי .
צבר ימשיך ללמוד ויהיה עורך דין של צמרת הפולטיקאים בארץ .
שחר יהיה שותף בסניף חדרי כושר בכל הארץ וכל הספורטאים ינהרו לעסק שלו ... ויהיה לו כסף להרבה ביצים וטונה .
ערן יערוך מסיבות אח"מים עם הרבה כוסיות ויזמין את צבי ושיי ויבקש מהמאבטחים לא להכניס את איתיי . אינה תנסה להיות דוגמנית , לא תצליח ותקבל משרה בתור ברמנית ותבריח לקוחות עם הקידוחים שלה .
התעייפתי אז תמשיכו

למעלה