כולם פה מחפשים ברית אז גם אני. מחפש

כולם פה מחפשים ברית אז גם אני. מחפש

ברית. כוח לא ידוע משתנה כל הזמן. טכנולוגיות משתנות תלוי באיזה תומך מדובר. אדמה - גודלת מיום ליום. יריבים - לא מעט. מרגלים - יש לי בכמה בריתות. נגד מרגלים - אין לי כלום נגדם. נגד מוקשים - אוהב כלבים רק חבל שהם הורסים לנו את הרחובות עם המוקשים שלהם. מטוסים - אוהב במיוחד לאירופה ורק אל על. ספינות - חרא של דבר עושה מחלות ים. חיילים - רק גולני. תגייסו אותי בבקשה.

בוא לעומרוז המלכיםםםםםםםם

[email protected] אנשים כמוך יקבלו הרבה הערכה והרבה כיף תאמין לי :) ( פש ושם נוכל אני ואתה להשתולל קצת ) תיכול ללכת בעקבות מידן לנקניקים ( אני מאמין שאותו תמעריך הרבה ) שייטת 17 שולטת שם בהחלט בCNA תתיהיה מלך גם וצחוקים ! אז גם שם אחלה

shugal

New member
אני לא קורא תתוכן אחי...ישר כותב

WOW וזהו...מה אני ילד שיהיה לי זמן לקרוא תוכן :p

Ararious

New member
סיכויים לא קטנים

שאתה בוגד מהציר ... אני לא אגיד פה במי אני חושד אבל אני כמעט בטוח שאני יודע מי אתה.

zafi5

New member
אני שמח שחזרת

נראה לי שחזרת במלוא המרץ. אין סיכוי שתלך למקום אחר , היית ותשאר איתנו, לא נוותר עליך כל כך מהר. דרך אגב, שמעתי היום ברדיו שאנגלינה כבר לא האשה הכי סקסית,מישהי אחרת נבחרה, אז למה המצב רוח הזה שנפל עליך?

אין מצב. אנגלינה גולי גם אם היא

תיהיה בחודש התשיעי עם תאומים היא עדיין תיהיה כוסית בטירוף. זאפי כולם פה מחפשים ברית אז אמרתי מה אני שונה מכולם. השוני הוא שאני לא צריך ברית ואף פעם לא הייתי צריך. אני זאב בודד עם חברים טובים. וחברים טובים זה הכול בחיים וגם במשחק זה עוזר. אבל רציתי לראות אם יש לי דרישה בבריתות החזקות.

למעלה