כולם מדברים על התמונה!!!!!!!!!!!!!!!!

אני צחקתי על עצמי כמה פעמיים!!!

אז לי אין חוש הומור!!! את היית פה בכלל??? את מדברת על רומנטיקה.... מישהו ביקש ממני לכתוב שיר לדוגמא לרומנטיקה שבי כתבתי.שירשרתי. את היית פה בכלל??? נשבע לכם אחד יותר מטומטם מהשני וקוראים לי מטומטם במיוחד אתה אדון הומלס שהתחיל את כול השירשור הזה אתה שיודע במיליון אחוז שלא מעניין אותי.הירידות שלכם רק לשמור על שמי כ-גנטלמן אין שום הגיון לשום הודעה שנכתבת עליי. כול ירידה עליי אני עונה ובמיליון אחוז אתם טועים שאני טועה אני מודה. וכותב טעיתי שאתם טועים.אתם טועים בענק!!! כי אתם לא קוראים את ההודעות שלי בכלל. בחיים שלי אף פעם לא ראיתי אנשים מתעסקים בכלום!!! ממש אבל ממש בכלום כול כך הרבה זמן וממשיכים לטחון מה הקשר לפורום של סטוצים מה שאתם כותבים כמה פעמיים אפשר לכתוב לכם. שתעבירו נושא ואתם פשוט משעממים לא מנהלים דיאלוג. כי לכול הודעה שלכם אין היגיון אין לי טעות אחת ועוד פעם הודעה שאני טועה אתם לא קוראים הודעות. לזה נאמר הפתגם.שחברי הערס חזר ואמר בפורום סקס. קוף אחר בנאדם. בלי לקרוא.מישהו אמר עליי ככה אז יאלה תרימו טלפון למישהו ותעשו קרקס בפורום. אני יש לי יום חופשה. ואתם ממשיכים לכתוב שאני מנסה להוכיך משהו שרשמתי לפחות 7 פעמיים שאתם משעממים ולא מנהלים דיאלוג אז איך אני ולמה אני ירצה להוכיך לכם. אם אתם לא קוראים ואני כבר השתעממתי מכול הנושא הזה להגיד לכם את האמת. אני גרפיקאי.ולא הקלדתי הרבה זמן אני מקליד מאוד מאוד מהר אבל לא עבדתי בהקלדה אולי 8 חודשיים אז ביום חופשה זה מאוד כיף לי בכנות לא חשוב מה אני כותב ההיכר לכתוב אבל חברים.אחד אחרי השני פה כול כך אינפנטילי.ומשעמם.שאני יישן את שנת הצהריים שלי.אני יחזור למחשב. אתם בטוח תרדימו אותי אם ההודעות הכול כך משעממות שלכם. קראתם הודעה במקום אחר.ונכנסתם לפורום לענות לי אני לא ישנתי אולי 8 שנים צהריים. אני באמת צריך שתמשיכו לשלוח הודעות שאני יוכל להרדם אני מקווה שאני מספיק ברור. נ.ב.חוץ ממך מנהל. ונכון גם החברה שלה להודעות החכמות שלכם אני מחכה

חלאססססס../images/Emo151.gif

מחפש זיון סטוץ או אלוהים יודע מה, הבנו, מה נותנות לך כל המגילות הללו. לך לישון צהרים יותר בריא עבורך, האמן לי.

יקירתי!אני נשבע לך!3 גרפיקאיות בחופשת לידה!

אני באמת מחפש יזיזות. אבל אני זה שמחליף אותם. ואני לא בכושר יש לי 10 טעויות כול 500 מילים אני צריך את האימון הזה. ככה זה.מה לעשות.כול הגרפיקאיות שלי חרדיות מבני ברק. מבינה?

newcharm

New member
../images/Emo13.gif דווקא זה יצא לך די מצחיק

קצר הולם אותך יותר אבויה

הולמס 30

New member
אולי כדאי שתעצור אחרי השורה השביעית שמינית

מעבר לזה רובנו לא קוראים אתה נשמע כמו גלגול של מג'סטי/ יודל'ה ולא, זו לא מחמאה זה מין אדיוט כזה שהיה פה פעם ואכל בעיטות מכולם לפני שהתפוגג

שעה!! שעה שאני מחפשת איזה קטע

מ"זולנדר" שהזכרת לי
אין בYOUTUBE

אויייי איזה סרט גדול

זה עם הבלונדיני שיש לו אף עקום וזה ממשתגעים על מרי ,,,,,,, אני סובל מעודף חומרים בגוף עד כדי כך ששמות ממני והלאה

אוון ווילסון ובן סטילר../images/Emo189.gif

הוא הזכיר לי קטע ספציפי, כאשר זולנדר חוזר מ"שטיפת המח" וכשהעיתונאית(שהיא אגב אישתו במציאות) שואלת אותו משהו הוא חוזר כמה וכמה פעמים בלופ על אותם הדברים
וזה גם מסוג הסרטים שהם כל כך דביליים עד שהם כמעט גאוניים:) תזכורת

גדול

העוברים והשבים במסדרון מציצים לחדרי ולא מבינים למה אני צוחק אתה דפוק אבל תמשיך אגב אני לא קורא אותך.. רק מגלגל למטה לראות את האורך

סימו לב!!! מה הוא כתב.ככה זה כול אחד ואחד מכם

אתם עדיי לא מבינים שאני גרפיקאי אני כותב 25 מילים לדקה. ואני סתם מתאמן אתם באמת חושבים שאני יורד מרמה האינפנטילית שלכם בזמן שאתם חושבים מה לכתוב זה לוקח לכם 2 דקות אני כבר חשבתי כתבתי ושלחתי ושחכתי לסים נקודה אבל אף פעם לא שוכח ההומור אני כבר הבנתי שמפה לא יצא סטוץ כולם פה או ילדות קטנות אן גברים בני 35 ומעלה. שככה גם לגברים וגם לנשים פה מגרד לנשים בגלל שהן עשו את זה בפעם ה-1 לא מזמן ולגברים בגלל שהם לא עשו את זה כול כך הרבה זמן חשבתם...נ.ב...אולי שאדם טועה חשבתם אולי במקלדת אות ליד מופיע הטעות שהוא היה צריך להקליש<להקליד. אל מה חשבתי הריי רשמתי לכם לחשוב.אתם צריכים אחד את השני בשביל הומור 5 אנשים כמוכם שזורקים הודעות עם בדיחות אפילו לא שווים הודעה אחת שלי עם שירשורים של בדיחות אחי קשר אמצעי מצתער נגמר לי מה לכתוב הם כבר יענו לי משורה 5 שלי. זה מדהים שיש עוד אנשים שאומרים שהם לא קוראים אבל הם קוראים לקשר אמצעי אני מאמין שהוא לא קורא כי הוא היחיד שלא עונה לי הוא בהכחשה...ששששש אל תספרו לו הוא אומר שהוא לא קורא כמו המנהלת שרשמתי עליה הודעה נראה עכשיו עם הוא לא יענה בדיוק כמו המנהלת

ג י ו R א

New member
נשבע..ניסיתי...

לקרוא אותך... אתה מוכן לתרגם ת'הודעות שלך לעברית..?.. אתה הרי מקליד מהר..זו לא אמורה להיות בעיה בשבילך.. תודה מראש...

ווי ווי ווי התחרפפתה לגמרי השם ישמור

מה אתה חושב תשיג לך אישות בכוח אין דבר כזה אדוני צריך לבו בעדינות לאישות אתה כותב ג'נטלמן ומתנהג כמו חיה מתפרץ וצועק וכבר רבתה עים כולם איך תשיג אישות ככה וגם כן שמתה תמונה אלף כול מי יודע אים זה אתה או לא ובית כול מה אתה רוצה עכשיו אישות חדשה שתבו ותהיה התמונה השניה שלך היא תתבייש גם כן צריך לתת לה הרגשה של יחודיות רק איתה ואתה מה עושה כאילו סידרה של תמונות יא וואראדי חארם עליך אני יסביר פה עוד מעט בשבילך ובשביל אחרים איך צריך לגשת לאישות על פי ההלכה והתורה הקדושה ככה אולי תשיג את הזיווג האמיתי שלך אמן כן יהי רצון בקרוב

ג י ו R א

New member
אתם כולכם סתם...

מקנאים... שיש לו מצלמה משוכללת...
)) <חחח>...<--sorry..לא התאפקתי.

שלוותה זה כאן

מה נהיה מהאינטרנט הזה, תגידו? כל פסיכי יכול בהניד COPY PASTE יכול לעצבן עם שלם ב 150 מילים .אחרי 25 מילים התחלתי לרחם על המסכן.

למעלה