כולם להתאסף ולהגיד הכל על קולר החדש

AVI DAMARIE

New member
כולם להתאסף ולהגיד הכל על קולר החדש

העיצוב לא גמור .. אבל זה חלק מהרעיון שבו תצפו ותגיבו תודה.

מהי השאיפה שלך? ../images/Emo48.gif

האם אתה שואף שהאתר שלך יראה בדיוק כמו עוד 100 אתרים אחרים? תנסו טיפה לגוון ולהיות יצירתיים ולא לעצב מחדש אתרים שראינו כבר אלף פעם. רוצה תגובה על העיצוב? עיצוב יפה ונחמד אבל יוצא מכל החורים

blabla-max

New member
סליחה ../images/Emo45.gif

טוב דבר ראשון אני לא מסכים עם שמפניה ב-100 אחוז כי העיצוב הזה זה לא הסטייל שמשתמשים בו בפורטלי הנוער קטנים שצצים , הם משתמשים בטבלאות כאלה של HTML וצבעים זוערים וכל זה , כאן נעשתה עבודה דיי טובה , אבל עדיין קצת מקוריות ! לחשוב קדימה , דבר ראשון תעבוד על הלוגו לדעתי ותבסס עליו את כל עיצוב האתר , שיהיה זורם , שידבר על הנוער,עם מדובר בתמונה שיוצאת מצד אחד של קוקה קולה , או מצד שני של נערה\אישה בלי חלק עליון
בונים אתר לנוער,שידברו גם בסיגנון שלו , שלו יביאו לי את כיפה אדומה ! צבעים טובים מאוד תישארו איתם ,תעבדו יותר חזק ותחשבו קדימה ....
יותר מקוריות ... רק אל תעמיסו יותר מדיי
בהצלחה
כפיר

מצטער לקלקל את השמחה אבל זה נראה

בדיוק כמו כל אתר של "קשת-אינטראקטיב" החל מ- "ביפ" וכלה ב- "מומה" (בעיקר ביפ)

גם אני חושב כמו שמפניה

העיצוב אכן יפה, אבל לא מהווה חידוש מאיר עיניים. בקשה קטנה אבי, בבקשה תשרשר הודעות חדשות כאלו להודעה אחת קיימת. חבל שהודעות אחרות יעלמו מאחור..

מה הולך פה?? ../images/Emo10.gif

עכשיו כולם פה החליטו לתמוך בכל האלו שהורסים פה את הפורום. תפסיקו להגיב להודעות של שמפניה והחתולים!

האדם הזה הוא פרובוקטור שרק הורס

את הפורום הזה. תפסיקו לשתף איתם פעולה!! רק תראה כמה הוא ירד על אורן בשירשורים למטה

oren*

New member
אני לא חושב שהוא ירד עליי, מותר גם

שיהיו דיונים בעלי טונים פחות חיוביים - ואפשר גם להגיע להסכמות או לאי-הסכמות בצורה בוגרת. הוא לא דיבר עליי באופן אישי, הוא לא קילל ולא גידף, הדברים נכתבו ממקום של חוסר ידע ולא קרה דבר. אני לפחות מתכוון ליישם את הדברים שכתבתי בהודעה שלי לגבי כל חברי הפורום, קצת יותר סבלנות לא תזיק לאף אחד ואני רוצה להאמין שהפורום הזה יחזור להיות ג-ד-ו-ל כמו שהיה עד לא מזמן. שתהיה לך שנה טובה

למעלה