כולם אומרים פה ש..

כולם אומרים פה ש..

את צריכה להגיד לעצמך שאת אוהבת את עצמך יותר מהכל. אבל כמו שאומרים קל להגיד קשה לעשות. אומנם אני לא כל כך שמנה והכל, אבל עדין די קשה הקטע של העלה במשקל. העלתי אותה במשקל נורא ואני מנסה להגיד לעצמי שזה לא מפריע לי ושאני אוהבת את עצמי ככה ואני יכולה להתרגל לזה, אבל אני לא מצליחה, לא נוח לי עם עצמי ככה ודי קשה לי להאמין שלמישהו נוח עם עצמו ברגע שמשמינים... מכל החפירה שלי ניסיתי להבין איך אתם גורמים לעצמכם לאהוב את איך שאתם נראים?
להגיד ככה אני ואני בסדר גמור גם ככה, אני אומרת את זה לעצמי אבל אני סך הכל אומרת את זה, לא מבצע כלום מזה
אוחח

tal306

New member
כמו סדנת צחוק

מתחילים לצחוק בכאילו, ושוב צוחקים בכאילו, עד שמתחילים להאמין לעצמנו והצחוק מתפרץ.. ככה עם האהבה העצמית.. מתחילים להגיד בקול רם.. אני יפה!! אני מיוחדת!!!! אני באמת מקסימה!! אני סקסית!! מוצאים את אלו שחושבים שאנחנו מיוחדות ויפות וסקסיות.. ונצמדים אליהם, זורקים את כל החברות הזבליות שמתות על עצמן ורק מעירות לך.. ולא מחמיאות ונחנקות כל פעם שהן צריכות להגיד מילה טובה, נצמדים לאלו שאוהבים אותך באמת, מוצאים גברבר מעריץ( לא משנה אם מכוער או יפה.. שרק יעריץ.. ולאט לאט... את מתחילה להאמין לעולם.. ומשם.. הגלגל מתחיל.. את מאמינה הם מאמינים.. היופי רק הולך וגדל.. תמיד יהיו חארות פה ושם.. ותמיד יהיו את אלו שלא יאהבו.. כמו לכל אחת.. גם לרזות.. אבל לפחות את.. כבר תהיי שמנמונת יפה!! שמאמינה ביופי שלה.. ומרגישה מעולה!!! ***עד כאן פינת "תזרקי אותו - את לא צריכה אותו"

קודם כל ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

אז ככה, לא כולם אומרים...אנחנו אינדבידואלים בתוך הפורום...מקסימום עם הזמן, אנחנו לומדים לקבל את עצמנו. אני אדבר בשם עצמי. אני היום שמנה. ולא לא מתכוונת להישאר ככה. יש ימים שיותר קל לי לשמור ויש פחות. האכילה אצלי היא לא מתוך רעב, היא מתוך קושי רגשי..אני בורחת לאוכל כשקשה לי. אממה, וזו הפואנטה של הפורום, גיליתי שאם אני לא יורדת על עצמי על "איך העזתי לאכול...ותראי איך את נראת זוועה
..", אני מסוגלת להסתכל על עצמי במראה ולומר "וואלה את נראת טוב
" מה שמדהים הוא שעם הזמן מגלים שבאמת אנחנו נראים טוב. זה שאני רוצה להרגיש יותר טוב ולרדת במשקל, לא הופך את המצב העכשוי שלי לזוועת אלוהים חיה. ומשהו חשוב לסיום. ההתייחסות הזאת לא קורת תוך שנייה כי עכשיו משהו אמר לך להתייחס לעצמך יפה. תני לעצמך זמן. שימי לב כשאת מזלזלת בעצמך ותעצרי את זה . כן, בעיקר את השיחות האלה עם עצמך..תעצרי כמה שיותר מהר ונסי למצוא משהו אחד יפה בך. בטוחה שתתצליחי. ותזכרי לקבל את עצמך היום, לא מונע ממך לרצות לשפר/לשנות את המחר. לימון

אבל זה בלתי אפשרי

אני לא יכולה להגיד לעצמי "ואללה אני נראת טוב" ... זה תמיד יבוא המשפט כמו שאמרת "איך העזתי לאכול...ותראי איך את נראת זוועה.." ומה שיותר מעצבן שברגע כזה אני אומרת כסעמק והולכת לאכול עוד איזה משהו

מכירה

להגיד לך שהיום שנה וחצי מאז נכנסתי לפורום אני לא נופלת למקומות האלה..נופלת גם נופלת. אבל על תצפי שהיום יפול לך האסימון. תני לעצמך זמן. אל תבקשי עכשיו. שחררי. אני רק יכולה לומר לך, שהגעתי לפה עם תחושות ומחשבות זהות לחלוטין לשלך. זה יבוא, בדיוק ברגע שלא תצפי לזה...

אז תגידי בקול רם יותר שאת ....

יפה ואוהבת את עצמך אם את מרגישה שאת לא אוהבת את עצמך וצריכה פרגון ותמיכה אני פה אם את צריכה לקלוט את הנתון מסביב גם אני פה אבל בכוח שום דבר לא הולך אז תתחילי בזה שתגידי כל בוקר "בוקר טוב יפיפייה" ותמשיכי משם בחיוך כל הזמן אז בבקשה תנסי כי אם לא מנסים לא יודעים אם זה עובד או לא בהצלחה

כמה מילים...

את צריכה לקבל את עצמך ללא כל קשר למשקל- נכון קל להגיד קשה לבצע אבל גם אני עברתי שינויים ותהפוכות עד שהגעתי למצבי היום- וגם היום זה לא מושלם. זה דבר ראשון שאת צריכה לעשות- לנתק את המשקל לאהבה שלך לעצמך. לאחר מכן שתבררי את זה (וזה לא שאלה של יום יומיים), את צריכה לבדוק עם עצמך אם את רוצה לרזות כי את מרגישה עם המשקל שלך לא בנוח? כי את רוצה להיות יותר רזה? אם זה אכן המצב, ואת לא מושפעת מאמירות חברתיות או אמירות ספציפיות שמופנות כלפיך, אני חושבת שאת כן צריכה למען עצמך לרדת במשקל, וזה יבוא רק מתוך האהבה שדיברנו עליה מקודם. ואנחנו כאן בשבילך לאורך כל התהליך.

למעלה