כולורבי

כולורבי

ארינה, זה נכון שאפשר לרזות מכולורבי? אומרים שהגוף מוציא יותר אנרגיה בלפרק את הכולורבי מאשר הוא צורך אותו... וכמה קלוריות בכלל יש בכולורבי?

ארינה

New member
לא שמעתי שאפשר להרזות מקולורבי

אבל אני אשמח לבדוק את הנושא. בקולורבי יש 29 קלוריות ל-100 גרם. כנראה שזה נכון מה שאומרים אבל אני אבדוק את זה...

אני אשמח

אם תבדקי את הנושא, זה עניין יותר של לשרוף קלוריות בעצם.... מאשר לרזות ממש..

ארינה

New member
אין בעיה...

אני אישית שמעתי על לימון ששורף קלוריות אבל אני אבדוק את הנושא של הקולורבי.

ארינה

New member
אין לי שמץ של מושג אבל אני משערת

לעצמי שזה בגלל החמיצות אז זה שורף אנרגיה רבה.

בץ הצב

New member
לא מזמן שמעתי על משהו כזה.

כלומר על מאכלים, שתהליך הפירוק והעיכול שלהם שורף יותר קלוריות מאשר הם מכילים. לא זוכר שדובר ספציפית על קולורבי, אבל על פניו זה נשמע רעיון מעניין. למישהו יש עוד מידע?

קולורבי וגזר :cool:

היי כיפה אדומה!!! אשמח לעניין אותך מהידע האישי שלי. כמובן לא לקחת אותי ברצינות כי אני לא תזונאית. הידע אישי אוטודידקתי בלבד: ברגע שמגרדים גזר1 + קולרבי 1 מוסיפים 3 עלי מרווה ומחכים בערך שעה. נוצר חומר שכאשר נכניסו אל גופנו הוא יגרום לגוף ליצור חומר שנקרא סיליניום והוא מאד נחוץ לפעילות גופנו. היכולת ליצור את החומר בכוחות עצמנו הולך ונעלם ככל שהגוף מתבגר. יתכן שנוכחות הסיליניום בגוף משפיעה על בריאותנו. שווה לחקור בעיניין. הרבה אור ואהבה. מיכל

תרנגולת

New member
גזר יחסית..

יש בו הרבה קלוריות.. יחסית לירק. קולורבי וחסה, השמועות מספרות שלעכל אותם צורך יותר קלוריות ממה שיש בהן, ולכן זה מרזה. על לימון השמועות מספרות שהוא סופח שומן או משו..

למעלה