כוכב נולד- סיכום ביניים:

תאמין לי אם בת כוסית, אני הראשונה

בתור שתחמיא לה+ (אם קיימת האפשרות) להתחיל איתה. היא פשוט לא מה שעושים ממנה והכשרון שלה, מצטערת שתדבוק במשחק אולי בזה היא תצילח יותר. וכל השמנים ירדו אתמול!! איזה כיף.

תיפלץ

New member
התעלללותתתתתתתתתתת../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ריקי גל פשוט כלבה
"לאאא.. זה חובבני אנחנו לא יכולים להיסחב איתה" והבחורה נמצאת באולפן...
מה שכן היו שם כמה אנשים שגרמו לי לחשוב.... "מה למען השם הולך במדינה הזאתי, ממה הם נפגעו
" הרוסיה הזאתי ששרה והם צחקו עליה בפרצוף, אני נקרעתי עליה מצחוק.. מה חשבת לעצמך? מה? שיש לך קול יפה? שיום אחד אולי יהיה לך דיסק משלך ופוסטרים בכל העיר? אל תחשבי
והאקדמיה לצחוק
מממ.. מישהו אמר השבוע את האמת לאמיתה
איל קיציס לא שווה כלום בלי טל פרידמן.. זהו ביי
בנינו ההנחיה שלו משעממת אותי ועלמה זק הרבה יותר טובה ממנו
הוא עציץ
קרעה אותי הבחורה הזאתי שעשתה את הקטע על יואב ושרון זה היה ענק
וגם זה שבא כאילו למכור סמים באודישנים ואמרו לו "סליחה אתה מוכר פה סמים?" אז הוא עונה כזה... "לא לא באתי לחפש פרטים על רון ערד" ובורח... חחחח.. השמן שעף מזכיר לי חבצלת לא יודע למה .. טוב שהוא עף הוא הציק לי
השמנה יכלה להיות עוד תוכנית וביי אבל הדתי..
שיעוף

Real Fake

New member
עלקקקקקקקק

אייל קיציס ענק!!!! במיוחד הקטע שהוא כאילו אדיש אבל בעצם הוא מכניס אותה בקטנות... וזאת שעשתה את הקטע על יואב ושרון זה כבר מזה ישן, מיצינו!

סנטה

New member
פה באמת הפרסת עם הסימני קריאה...

יש לי בחילה כבר מהירוק הזה .

תיפלץ

New member
כולה סימני קריאה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

זה האייקון שלי...
למשל לאסתר יש את האייקון שלה
ולנופר יש את האייקון שלה
ולצליל יש אייקון כמו של נופר אבל צליל בעצם המלכה העולמית
ולאיציק יש את האייקון שלו
ולי (
) יש (
) את(
) האייקון(
) שלי
עדיף לשים סימני קריאה צבעוניים מאשר יבשים כאלה -! בעע

H a V i T u S h

New member
סליחה, אבל מזה לא!!!!!!

כמה שאני אוהב את טל פרידמן הוא כלום בלי קיציס. קיציס הוא זה שמגביה ופרידמן הוא זה שמנחית. זה כמו שבכדורגל תמיד זוכרים את זה שהכניס את הגול ולא את זה שבישל, פרידמן ענק והוא אייקון מהלך אבל בלי קיצים הוא לא יגיע והיה מגיע רחוק. צופה אמיתי מהתוכנית הראשונה עד האחרונה של חלומות בהקיציס היה מבין.

אותי קרעו שני הגנובים שגם רקדו

וניגנו והכל .. כמה אנרגיה יש להם?? מאיפה הם השיגו אותה ואם אפשר לקבל גם קצת..? איזה גנובים איך שראיתי שם בבוחנים את מתי כספי שבקושי בקושי צוחק מחזיק בכוח חיוך וצחוק בתוך הפה.. ע--נ--ק! הלוואי ויעלו ויצליחו! ובקשר לאקדמיה- עלמה זק המלכה שלי! וגם טלי..

אני מכורה!!

אני לא יודעת כמה אנשים פה רואים את האדמיה בערוץ ביפ.. אבל אני כן ואני מאוד בעיניניים של מה שקורה שם בלופט.. ואפילו אולי יסע למופע סיום {הלוואי} ולפי דעתי אין מעכשיו שכל המיותרים עזבו את הוילה כולם ממש ממש טובים... ואם תראו בערוץ ביפ תראו עד כמה הם מצחיקים בתוכנית בערוץ שתיים יש להם 90 שניום להצחיק... ואי אפשר... הרבה עוד לא הגיעו לפאנץ' וכבר נגמר להם הזמן.. גם אל תשכחו שהם לא מנוסים כל כך.. והם רק תלמידים.. אבל תכלס הם מצחיקים ביותר... ההימור שלי: השלישיה הסופית צחי אירני אבי נוסאום ויוסי וטירן..

MajorWinters

New member
צחי אירני???../images/Emo19.gif

עארס מפגר שלא מצחיק בכלל. שבוע שעבר עוד היה לי טיפה מה להציע. השבוע הוא לא הצחיק בגרוש. ואגב, לא כל כך בעיה לעקוב אחרי האקדמיה. כשיש לך 8 שידורים חוזרים במשך השבוע...

אבי נוסבאום שולט!!!!

הוא ונחמן, שיש לו יציאות מטורפות קצת וטירן הורסססס אותתתיייי אה. וטלי מאוד נחמדה, אני לא מבינה מה הבעייה שלכם איתה?? היא פשוט לא מצחיקה... שתפרוש לפרוייקט Y או משו... אני טוטאלי מכורה לעניין הזה. זה קצת עצוב. אאהה... וגם- חנה המעוותת מכוכב נולד- עובדת בזארה. צחקתי לה קצת בפרצוף. זה היה מביך...

למעלה