כוכב נולד- גלגל ההצלה- משחק מכור?!

Oleg0486

New member
כוכב נולד- גלגל ההצלה- משחק מכור?!

שערורייה חדשה סביב כוכב נולד- באתר "קשת" עוד לפני שהוכרז הזוכה בגלגל ההצלה הופיע ליד שמו של אדיר אוחיון הכיתוב "לא ממשיך" ואילו ליד חן אהרוני הופיע הכיתוב "ממשיך" -זה כאמור עודלפני פרסום התוצאות הסופיות. כולנו ידענו שההפקה מקדמת מועמדים שימשכו יותר קהל זה לא סוד, לא הכל זוהר בממלכת טמירה ירדני וההפקה- ועכשיו יש לכך מין אישור רשמי... הידיעה מתוך אתר MSN: http://news.msn.co.il/news/Internal/CultureEducation/200708/2007081023750.htm

Oleg0486

New member
לגבי הקטע עם הSMS ברור שמשהו מסריח פה..

לגבי הכיתוב באתר ניתן לומר עוד איכשהו שהדבר נכתב אחרי שהקווים נסגרו למרות שעדיין הדבר מוטל בספק, אבל ברגע שאנשים לא הצליחו לשלוח SMS וקיבלו הודעת שגיאה - וכמובן מדובר על אלפי אנשים, ולא משנה מה הסיבה לתקלה- בעיה במערכת של כוכב נולד או הטעיה מכוונת- היה צריך לפסול את ההצבעה לאלתר .. כי ברור שמערכת התכנית ידעה על הבעיה בשליחת הSMS ובכל זאת בחרה להמשיך כאילו עולם כמנהגו נוהג- וזה פסול כי ההצבעה לא הייתה שווה ....

Rincewind

New member
מה הבעיה בזה?

בסה"כ איזה טמבל העלה את התוצאות לאתר לפני שצביקה הדר הספיק להכריז בטלוויזיה. ביג דיל o_O

YugiBoy

New member
../images/Emo45.gif לדעתי מחפשים אותם יותר מידי...

עכשיו כל דבר שהם יעשו - ישר משחק מכור... בהתחלה מרינה, אחרי זה מירים, עכשיו חן.... דיי, רדו מזה...

Akay4

New member
מ../images/Emo207.gif - עדכון So 2000's .....

הפינה לא תעלה השבוע עקב סופ"ש היומולדת שלי, הייתי בטוח שאמצא את הזמן לפרסם אותה אבל לא יצא לי, אני מצטער, והפינה תעלה שוב בשבוע הבא

maccabiben

New member
../images/Emo32.gif+../images/Emo207.gif מי יודח היום?למי מצביעים?../images/Emo13.gif

אני הצבעתי 3 לחן,2 לדניאל.

X Slider

New member
מי יודח איפה?!?!!?!?!

כבר נהינו פורום כוכב נולד?????????????????

Karma Killer

New member
תירגע, הוא שירשר את זה ל-OFF ולהודעה

שהיתה כבר כנושא של כוכב נולד. גם אני לא בעד פתיחת אלפי שרשורים בנושא אבל הוא לא עשה שומדבר שלא בסדר.

maccabiben

New member
דנה שרה לאב בוי בלייב אתה לא רואה?

האמת שהיא נחמדה בלייב

ללוווש

New member
אני יכולה לחזור ולעשות "../images/Emo5.gif" לתוכנית הזו.

מרגיש נהדר, האמת . תוכנית זוועה בכל מובן אפשרי... וזה מאד לא מעניין כבר. :)

uk23

New member
לא מכריחים אף אחד לראות. מי שלא רוצה לא רואה

כמה פשוט אה?

למעלה