כוכבת דאונטון אבי נפלה קורבן להדלפת תמונות העירום.. עדכונים!

כוכבת דאונטון אבי נפלה קורבן להדלפת תמונות העירום.. עדכונים!

* השחקנית ג'סיקה בראון-פינדליי התפרסמה כאחת הבנות למשפחת דאונטון אבי, וגם כיכבה בסידרת המלמולים ג'מייקה אין, שאיש לא הבין מה נאמר בה וזכתה לכינוי Mumble-Gate.
כעת היא עוד אחת מהכוכבניות שנפלו קורבן להדלפת תמונות עירום וסרטוני סקס שלהן ברשת. מי יודע, אולי זה רק יעזור לה לקבל קצת חשיפה, לה היא כל כך משוועת, בהוליווד..

* אמילי ווטסון, שכוכבה עלה בשנות ה- 90 כשכיכבה ב"לשבור את הגלים" של פון טרייר, נעלמה מהרדאר עד לפני כמה שנים, והתמקדה בגידול משפחתה. לאחרונה היא שבה לככב במיני דרמה The Politician's Husband מול טננט הבלתי נלאה, וכעת היא תגלם בסרט של ה- BBC אם שכולה שביתה נרצחת בפיגוע הטרור בלונדון ביולי 2007.

* הסידרה Line of Duty כבר שידרה שתי עונות שזכו להצלחה ביקורתית ורייטינג גבוה, אודות מחלקת חקירות שוטרים שמתמודדת עם הרבה ג'יפה. כעת מבטיחים כי העונה ה- 3 תהיה חזקה עוד יותר.. אימאלה!

* וכמה טריילרים טריים:
Our Zoo – דרמה שמוגדרת כמרגשת וסוחטת דמעות של ה- BBC, אודות סיפורה האמיתי של משפחה אחת שמקריבה את חייה הפרטיים כדי להקים גן חיות בעיר צ'סטר בשנות ה- 30 של המאה שעברה. לפי הטריילר יש שם גבר אמיץ (שנרדף ע"י חוויות מלחה"ע ה- 1), וילדה חמודה (שבטח חכמה מכדי גילה)
Our Girl – דרמה צבאית אודות צעירה שמתגייסת לחייל הרפואה המלכותי, ועל חוויותיה במהלך השירות.
Educating the East End – בעקבות הצלחתן העצומה של קודמותיה, מגיעה עוד סידרת תעודה ריאליטי של ערוץ 4 הבריטי אודות שנה בחייהם של תלמידי תיכון באנגליה. בעונות הקודמות היו אלה תיכונים באסקס וביורק שייר, וכעת אנחנו במזרח לונדון. למי שלא צפה – מומלץ מאד, דרך התיעוד של "זבוב על הקיר" מעבירה סיפורים באמת אנושיים ומרגשים.

 

Y. Welis

New member
קצת הרסה לעצמה את האימאג'...

והיא נראתה כה נאה וטהורה בראיון אצל ג'ונתן רוס, יחד עם דוקרי והשניה... חבל.
http://youtu.be/HkBPI544JcY?t=1m19s
&nbsp
מצפה גם לעונה הבאה של LOD. יש מה לצפות. מעניין מי יהיה/תהיה האורח/ת הפעם. make or brake. (אגב ה-OMG הכפול של ראש מח' הדרמה של ה-BBC לא מבטיח טובות...).
 

Y. Welis

New member
דליפה שניה בתחילת השבוע הוסיפה עוד לרשימה

מהפייבוריטיות - קאט (קאט!) דנינג, לילי סובייסקי (שנים, שנים ש-) וכן מישל טראכטנברג (האחות הצעירה של 'באפי').
&nbsp
יש עוד הפתעות מעייינות.
&nbsp
הזכרתי בשנה שעברה ספר מעניין של בן אלטון על העתיד הקודר, שבו הפורנו יהיה דבר שכל אחד יצטרך לספק לטובת הכלל -
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=276&MessageId=132009369#132119496
זו הדרך, בלי ספק.
 
למעלה