כוח רצון =(

כוח רצון =(

הדיאטה שלי על פי דיאטנית צריכה הליות 1500 קלוריות ליום,זה בכלל לא קשה לי ואני מרגיש שבע ושהקיבה שלי מסודרת. אני כל כך (אבל כל כךךךךךךך
)מתגעגע לכון רצון שהיה לי בחודש הראשון של הדיאטה.. הייתי חזק באופי כמו שור (בלי הרבה שמן) מה עושים כדאי להשיב את הכוח הנכסף בחזרה????

אתה סוטר את עצמך!

אתה אומר שלפי הדיאטנית אתה אמור לאכול 1500 ליום ושאתה מרגיש שבע... אבל אחר כך אומר שאתה מתגעגע לכוח הרצון שהיה לך בהתחלה? אם 1500 טוב לך למרות שאין לך כוח רצון אתה עדיין מתמיד בזה אז מצבך טוב! אם לא אז לא הבנתי מה קרה!

*סותר, לא סוטר

אני לא מאלה שנוהגים לתקן, אבל אני כבר דקה מתפוצצת פה מצחוק ומדמיינת אותו נותן לעצמו סטירות

ofec bar

New member
כוח רצון?

זה בכלל לא עניין של כוח רצון. אבל בכל זאת, אתה יכול לעשות שינוי מרענן. כמו משהו ממש נחמד שרצית לעשות כבר הרבה זמן. הסתפר, קנה בגד חדש, מצא תחביב חביב שאף פעם לא ניסית וכו'. בהצלחה! ואתה מוזמן להשאר איתנו

מממ...

קשה לי עם הקביעה של הדיאטנית שלך. אתה נער, צעיר! (17?) גבר! פעיל! 1,500 קלוריות ליום זו דיאטה לאישה מבוגרת, פעילה בפעילות מתונה בלבד... הרבה יסכימו איתי שאתה צריך לצרוך יותר. עכשיו בקשר לביטוי "כוח רצון". השתרשות הביטוי הזו כל כך מקוממת אותי, כמו בערך שמכנים אוכל חטא או אויב. אתה יודע למה? מה זה אופי כמו שור?! ממתי יש לשור אופי? (כמו ממתי פרה אוכלת ממתקים... הרי הרבה מתבכיינים "אכלנו כמו פרה") מה זה אומר בעצם "כוח רצון"?! רצון לסגפנות? רצון ללכת גופך? אם אתה לא שבע זה לא אומר שאתה לא בסדר. אתה צריך להתאים את הדיאטה אליך, לא את עצמך לדיאטה. תצא מזה! אתה לא בתחרות עם עצמך! אדם שמוותר מכפייה על דברים ולא חושב איך כן להכניס את אותם דברים לחיי, אבל בצורה מסודרת ומושכלת יותר, זה לא אדם עם "כוח רצון", זה אדם מבוהל, מפוחד, שרואה את החיים בשחור ולבן ולא רואה את התחום האופר והרחב.

GallaxY

New member
או יש לי כתבה נחמדה בשבילך

כשלי נהיה קשה אני פשוט קוראת אותה ומתפלאת מהגאוניות והפשטות שלה
הכתבה

למעלה