כוחה של תפילה- בעקבות שאלה שנשאלה ב

כוחה של תפילה- בעקבות שאלה שנשאלה ב

בפורום אסטרולוגיה קוסמית... תובנה. בעקבות אימרה שלתפילה אין כוח לשנות מצבים כי היא תלויה בכוח של גורם חיצוני ולא בכוחו של האדם לשנות את מצבו, הרגשתי צורך לרשום את האני מאמין שלי: עד כמה שידוע לי מנסיוני האישי, אחת הדרכים לגלות את שורש הבעיה המתבטאת בתוצאה היא דוקא התפילה. תפילה יכולה להרשם על ידי ולהיות מופנת אל עצמי. בעזרת תפילה אני מתחברת אל מרכז הרגש שלי. לדעתי האישית אדם לא יכול להזיז דברים בעצמו על עצמו עם כוח ההגיון בלבד. עליו לשלב בן ההגיון לבן עולם הרגש. תפילה היא דרך להתמקדות התכווננות התרכזות בדבר מאד ספציפי הסוד שלה הוא המירכוז והמיקוד. אם אדם מתרגל תפילות הוא מחנך את עצמו להתמרכז וככה מכוח האימון הוא יוכל להעתיק תבנית התנהגות זו לכל פעולת חיים. אם אדם מחפש פרנסה, במידה וינקה את מוחו ממחשבות מטרידות ויכנס למרכוז ובקשה לעצמו לקוסמוס וכו'... הוא ישיג את מבוקשו...

למיכל כח התפילה ../images/Emo45.gif

למיכל אכן בפורום אסטרולוגיה אני כתבתי את השאלה ודי הופתעתי מתגובתו. אבל אני מבינה אותו כי הצד של התפילות זה לא שלו הוא בצד האסטרולוגי אבל אסור מצידו לשלול את כח התפילה כי היא עוזרת מאד. לי היא עזרה במצבים קשים .וכן גם כח מתן הצדקה שמצילה מדינים קשים למעלה ופותחת לדברים טובים וזה מתוך נסיון שלי ושל בנותי (נסיון בשטח). רק חבל לי ששוללים דברים בלי לדעת את מהותם ומסתמכים רק על אסטרולוגיה כי התפילה היא בעצמה מעשה שעושה האדם כדי לשפר ולאזן את מצבו ביום יום. ולמי נפנה אם לא לקב"ה? (קראתי דווקא היום על המלך חזקיהו שביטל בכח התפילה את מותו וקיבל עוד 15 שנות חיים בזכות תפילתו הישירה לקב"ה .) אז בהחלט יש כח לתפילה עם היא בכוונה גדולה למעלה ועם הרבה אהבה לבורא. וזה הכח שניתן לאדם לשנות את מצבו בחיוו ויוצר קשר עם הקב"ה. יום טוב שלהבת

כוחה של תפילה - יש לה כוח ותמיד היה

לה ותמיד יהיה לה את הכוח העוצמתי... תפילה היא אוסף של מילים. בתהילים הצורה והרצף של המילים רשומים כצופן מדויק ומכוון. אם רק נתבונן בטכסט יקרה לנו מה שהוא . אם נתבונן ונקרא בלחש יהיה אפקט נוסף. אם נתבונן ונקרא בקול יהיה את האפקט של התנודות והויבראציות שהמילים יוצרות וגורמות לרטטים שגורמות לריפוי מהיר ולפתיחת שערי שמים. קשה לי לקבל את תשובתו כי מצד אחד הוא מדבר בשם האסטרולוגיה הכללית הקוסמית ומצד שני הוא מסתמך על ספר היצירה ואברהם אבינו. לי נראה שיש כאן סוג של התכחשות למה שהוא... או סוג של בלבול???... לא יודעת לא הצלחתי לרדת עד הסוף בהבנה שלי לתשובה שנתנה לי בנושא התפילות. עדיף לנו ללכת עם הקול הפנימי שלנו, ללא ספירלות וללא בלבולים. איש איש באמונתו יחיה או כציטוט הפסוק: "צדיק באמונתו יחיה"... ולגבי צדקה... מה כוחו של מחצית השקל? ההבדל בן אדם חי למת-כוחה של צדקה. מחצית= מ-ח-צ-י-ת אם נתרום ולו חצי שקל אנו הופכים אדם מת לחי. קראו אות ראשומה ואחרונה= מת קראו אות שניה ואות לפני אחרונה=חי ובאמצע- צ= צדקה. לכן אומרים שצום טבילה תפילה וצדקה מצילים ממות. המוות לא חייב להיות מוות פיסי... נקודה מענינת. לכן אני מאד מאמינה בנסיונך האישי ונסיון בנותיך. התשובה שנתנה בפורום הסמוך לא סיפקה אותי.

יישר כח-דברי טעם לגבי התפילה../images/Emo45.gif

למיכלי יש לי שאלה מי אלו קבוצת החמש ומה הם עושים? אין לי מושג מי הם אם תוכלי לפרט כדי שאדע יותר פרטים עליהם כי שמעתי את המושג הרבה פעמים בתודה שלהבת

אני מעדיפה לא לפתח דיון על קבוצה זו

השאלה ששאלתי שם, היתה מאד מגמתית. חפשתי את הקשר בן תשובותיו לבין הקבוצה. אלו הן קבוצה של ישויות שהחליטו שהן המושיעות והגואלות את האנושות... לצערי זיהיתי שהן לא שיכות לדעתי לכוח האור, ומטרתן אחרת, להשתלט על האנושות למטרותיהן ולצרכיהן... אולי אני טועה ואולי לא. מבחינת האנרגיה והויברציות השליליות שאני נתקפת כל פעם שהם עולים לי בתודעה זה מספיק לי להבין שדרכם אינה דרכי. מה שקלטי הוא: הם באים בתעתוע, מביאים לנו כמויות של ידע חלקו נכון חלקו שקרי, קורים לידע- מידעים. וגורמים לשתל בתוך מוחינו... בגדול המטרה היא לשחוק לנו את מרכז הרגש ולהשתלט על המיינד- מחשבה ולהפוך את האנשים הנפתחים לתדר שלהם לזומבי שלהם. הם משתלטים על האדם, על מיתריו ועל מחשבותיו. הם נוטים לעשות זאת דוקא לאנשים כריזמטים שיש להם יכולת להנחות קבוצות של אנשים ולהוליך אותם אחריהם. הקול הבוקע מהגרונות של המדריכים הוא מתכתי לחלוטין נטול רגש. הקול הבוקע מהדיסקים והקלטות הוא קול מתכתי. אני עליתי על דבר אחד שהסעיר אותי ומאז שום דבר לא יכול לשכנע אותי שכוונותיהם נקיות. הם מבטלים את הסמל הכי גדול של העם היהודי- המגן דוד ובמקומו מציבים את הפנטגרם. (המחומש) המרכבה שהינה מגן דוד תלת מימד לא קיימת ולעומת זאת המרכבה שלהם היא פנטגראם תלת מימד. שום דבר לא יכול לשכנע אותי שכוחו של המגן דוד נחלש בגלל שינוי העידן. לא רציתי לפתח דיון ותראי כמה מילים יצאו לי... ניסיתי לעשות שולם עם הפנטגראם אני מודעת לעובדה ששלמה המלך השתמש בו לחותמות שלו וידע להפעיל אותו בכוון החיובי. אך מה שהמגיה השחורה בשימושיה השונים עשתה ממנו, מספיק כדי להרחיק אותי מלהתחבר לסמל זה. אני אעדיף להתחבר לחמסה אם צריך להתחבר לספרה 5. זו דעתי האישית ומי שמרגיש צורך דוקא כן להתחבר אליהם שיבושם לו. אני את שלי אמרתי. בהצלחה

תודה על האינפורמציה../images/Emo39.gif

לא ידעתי שיש דברים כאלו. ממש מבהיל תודה. אדע להזהר מטיפוסים שכאלו . תודה לאל שיש לי את הצדיקים,התורה והתפילה- ברוך השם. ביי חמודה ולילה טוב (לפעמים אני מרגישה שאת כמו הבת שלי) שלהבת

כן אם את מחוברת אל דרכך אשרייך

לא צריך לחפש מה שהוא אחר. היי את ולגבי הגלגול ההוא... יתכן שאת צודקת, מי יודע? אולי פעם באמת היתה קירבה משפחתית
לילה טוב

הפרוש הוא לא שלי- היתה לי הזכות להב

להביא אותו אליכם. אמר לי אותו דוקא רב מקובל... היפה הוא שזכרתי את הפרוש, והצלחתי לעניין בו גם את האחרים. יישר כוח

למעלה