כווווווולם.....:)

רוקנרול

New member
כווווווולם.....:)

אצלי טוב... מאוד אפילו... הכל זורם... התחלתי להקליט סקיצות של השירים שלי ויש לי עכשיו גם הרכב מעולה ואני מרגישה מאוהבת כשאני עובדת על השירים שלי עם אנשים שכיף לי איתם(למרות שאני לא מאוהבת באמת..) ואני עדיין בירושלים במשך השבוע-שומרת לדודה שלי על הילדים. -זה נורא עושה טוב להחליף אווירה ככה-מומלץ לכולם. אבל לא יודעת... אני אמורה להיות עכשיו הכי מאושרת שבעולם... הכל מצליח לי... בלי שאני מתאמצת אפילו.. אבל עדיין פתאום הפרצוף שלי נהייה עצוב בלי שום סיבה ממשית אפילו. ובא לי לבכות. -על כלום. על הכלום העצום שגר לי בבטן. וזהו. מצטערת שפעם שעברה לא הגבתי... לא היה לי אנטרנט באזור... (אבל עכשיו יש!) אוהבת את כולם. גלית.

חיפושיט

New member
../images/Emo79.gif ... :)

כ"כ כיף ומשמח לקרוא הודעות כאלו.. אין לך מושג איך שדברים כאלו גורמים לי לחייך..
ובא לך לספר קצת על השירים/סקיצות?.. את מקליטה משהו?.. אני אשמח לשמוע קצת על עניינים כאלו.. [נו, מוזיקה ושירים זה תמיד משהו טוף
:], אם תרצי אז תספרי, זה מעניין.. [כן כן, אני סקרנית!
] ואין דבר כזה "אמורה להיות".. את מה שאת! טוב לך?- מעולה עצוב לך?- גם בסדר אין דבר כזה אושר תמידי ונצחי 24 שעות ביממה.. ברור שיש כאבים ועצב, כי אלו הם חלק מהחיים.. העניין החשוב הוא לדעת איך להנות כמה שאפשר מהרגעים הכן טובים שיש לנו.. :) את מאושרת, זה לא תלוי בבכי או בעצב. את פשוט מאושרת, את בתקופה נפלאה, מה רע בזה?. אם את בוכה לפעמים, זה לא רע, זה פשוט אנושי.. וזה גם יכול לשחרר מתחים.. שמחה שטוב לך, ושמחה שתוכלי לשרוץ פה לעיתים קרובות יותר, יא חסרת אינטרנט לשעבר!

רוקנרול

New member
../images/Emo168.gif../images/Emo150.gifחיפוווווווווווווווו...

חמודה... התגעגעתי!!!!!!!!!!!!! (מזמן לא דיברנו!) האמת היא שאני חסרת אינטרנט במיל´ .. כי בעצם כשאני באה הביתה אז אין לי אינטרנט... ואני ממש מכורה... אז קצת קשה...
וזה גם די מעצבן שאני לא יכולה להכנס לפה מהבית.. כי לפעמים אני מרגישה ממש צורך לכתוב פה.. ובסוף אני נאלצת להתאפק ולחכות לפגישה השבועית עם הפסיכולוגית שלי ורק אז לדבר... אבל נתגבר... -בקשר לשירים שלי-סבלנות...:)
גלי.

גילתי

New member
היי ילדונת!!!

כמה שזה ישמע לי ולך בנאלי- תבכי, פשוט תיבכי. תרגישי הכי הכי טוב אחרי. אולי גם המוזה שלך תהיה יצירתית יותר (אצלי זה ככה). שמחה שטוב לך האווירה. געגעתי. אוהבת חזרה

רוקנרול

New member
גילתי..

האמת היא שבאמת אני בתקופה הכי יצירתית שלי... שהיתה לי אי פעם.. ולא מתוך הכאב והסבל שלי... אלא סוף-סוף אני משתמשת במה שעברתי ביצירה שלי תוך הסתכלות רחבה יותר.. ומבינה יותר..ונכונה יותר.. (לא עוד "אני אפס-אני אפס") :)גלי.

מורני !

New member
ברוכה השבה ../images/Emo24.gif

התגעגעתי אלייך... מתי את באה לבקר במרכז?

רוקנרול

New member
:) לג בעומר היום:))))

אני הולכת להצטייד בגיטרה ובמיטב שירי ארץ-ישראל לכבות את כל האורות בבית... -להדליק את הגז במטבח... ולדמיין שלא רק אני שרה עם עצמי:)
(-שאני אבין... הגיטרה הזאת זה רק לכבוד ל"ג בעומר?!?!) אם כן אז זה ממש שערורייה!!! וזהו... רנצ´וק- אני נמצאת במרכז חמשישבת.. :) אבל בטח אני אחזור להרצליה בחודש הבא....
גלי.

מורני !

New member
יא יא יא!!

גם אני רוצה גיטרה היום!!! ושירי ארץ ישראל!!! ומדורה!!! כבר חוזרת להרצליה? מגניב.. אז ניראה אותך...

למעלה