כואב לי, כואב כל כך.....

שקד01

New member
כואב לי, כואב כל כך......./images/Emo7.gif

האם ישנן בנות שבשבוע 6+1 ראו אצלהן שק הריון בלבד (ללא שק חלמון ובטח ללא עובר) שהתפתח להריון תקין. מאוכזבת, כואבת מבטיחה לספר את סיפורי בהמשך (לאחר "פסק הדין" ביום שלישי).

me544

New member
../images/Emo24.gif זה עדיין מאוד מוקדם

דברים עלולים להשתנות, יש בנות שזה קרה להן! בהצלחה

גילית44

New member
אני לא יודעת מה היה לי אבל מחזיקה..

הרופא שלי בדק לי את הדופק והשק רק בשבוע 9 ולפני זה אמר בכלל לא לבוא. אז אני לא יודעת בדיוק איך היה אצלי, ובכל מקרה מאחלת לך שיהיה בהצלחה! ושיופיע כל מה שצריך ושיגדל ויבעט! אל יאוש, עוד מוקדם מדי להספיד.

אפרת12

New member
ישנן בנות

אני (בשני ההריונות) ועוד רבות וטובות. ההריון הראשון הסתיים בהצלחה לפני שנה ושמונה חודשים וההריון השני סוגר היום שבוע 16 ובינתיים תקין (טפו-טפו-טפו
. לא יכולה להימנע) מחכה לעדכונים ממך.

ייתכן שכן.

אצלי ראו בדיוק ב 5+5. הכיף לגלות כ"כ מוקדם הוא שאפשר להוריד אבן אחת מהלב יחסית מהר (לא ש 12 יום מהביטא עוברים כ"כ מהר...). אבל - קחי בחשבון שיש סיכוי שלא ייראו עדיין דופק וזה בסדר. ייזמנו אותך שוב לאחר כמה ימים-שבוע לבדיקה נוספת. אם רואים דופק או לא תלוי בעובר וגם באולטראסאונד של הרופא (יש רגישים יותר, יש רגישים פחות).

יעליק24

New member
אצלי ראו
ב 6+1 אבל הבנתי

שבהחלט נורמאלי לראות גם מאוחר יותר ב - 7 אפילו ב - 8. אז לא לדאוג, כלומר זה בלתי נמנע אבל לנסות לחשוב חיובי
.

חכי לפני הדמעות...../images/Emo24.gif

אצלי לא זימנו לפני שבוע 8 -9 לראות פעם ראשונה, אז עוד לא מאוחר מדי לבשורות טובות. מתפללת שיהיו לך בשורות טובות!!

מירל36

New member
אל תקדימי את המאוחר..

אותי זימנו רק בשבוע 8 ,כי הרופא שלי טען שלפני אי אפשר לדעת. אז..מחזיקה לך אצבעות..מאמינה שיהיה בסדר.. ומחכה לשמוע בשורות טובות..אמן!אמן!אמן!

רוית ב

New member
אצלי../images/Emo24.gif

וגם אצל שושא לידיעתך זה מוקדם מידי לראות משהו אני מקווה שהכל יסתבר כתקין צריך לחכות קצת זה עוד נורא קטן מחזיקה לך אצבעות תקופה איומה אני יודעת תנסי להיות אופטימית- דברים מוזרים מזה קראו בהצלחה ואל תאבדי תקווה זה מוקדם מידי

בולה101

New member
לא להספיד מוקדם מידי

לכל עובר יש את הקצב שלו. סבלנות ומקווה שהכל יהיה בסדר

שקד01

New member
תודה לכולכן, אתן מדהימות

מקווה שבאמת אוכל להצטרף לסטטיסטיקה של אלה שאצלן הכל קרה "מאוחר יותר" בכל מקרה אני אדע מה עלה בגורל ההריון היום אחר הצהריים. ולשאלת הביוץ?! הכל היה מאוד מתוזמן ,זה הריון יקר אחרי IVF שיהיה לכולכן יום נפלא, מבטיחה לעדכן

בהריון עם יונתן גם אצלי עדיין לא

ראו כלום בשבוע 6. בשבוע 8 הכל כבר היה ברור. מאחלת לך את אותה חויה

שקד01

New member
../images/Emo36.gifעדכון../images/Emo26.gif

כמו שהבטחתי ,אני מעדכנת. אתמול ב -us נצפה שק חלמון מה שמעיד שישנה התפתחות כלשהי אך עדיין לא מספיק. הרופא דיי פסימי אך עדיין לא ממהר לפסוק איזו פסיקה, אז החזיקו לי אצבעות ל us חוזר ביום שני הקרוב. נטולת כוחות לחלוטין ומקווה לטוב. שקד

שק חלמון זה טוב מדוע הרופא של כלכך

פסימי? למה לא לשדר אופטמיות? קשה לו לחייך? עולה לו בבריאות לשדר קצת אופטימיות?

למעלה