כהמשך לדברי ה"נביא" נוסטרדמוס-

נעמה ע.

New member
כהמשך לדברי ה"נביא" נוסטרדמוס-

-מהמאה ה-17... הנה דבריו של ישעיהו הנביא, בסביבות שנת 720 לפנה"ס: "כי יום ל-ה´ צבאות על כל גאה ורם ועל כל נישא ושפל... ועל כל מגדל גבוה ועל כל חומה בצורה, ועל כל אוניות תרשיש ועל כל שכיות החמדה. ושח גבהות האדם ושפל רום אנשים, ונשגב ה´ לבדו ביום ההוא... ביום ההוא ישליך האדם את אלילי כספו ואת אלילי זהבו ... לבוא בנקרות הצורים מפני פחד ה´". אז אני, בניגוד למעריצי נוסטרדאמוס, לא אגיד שכוונת הנביא היתה בהכרח לארוע הזה, אבל זה סתם מעניין. ורציתי להראות לכם שנביאים יש גם לנו.

שני~!

New member
זה דווקא

ניראה יותר כאילו זה מספר יונה פשוט אתמול היה לי עבודה קטנה על יונה וזה קצת דומה...

רחלי!

New member
מי אמר שאין?

בהחלט יש! חוזי עתידות זה דבר שבהחלט יש בתנ"ך וגם אחריו! יש הרבה נביאים יהודים, שחזו הרבה דברים שקרו! אגב, אין סיבה שתתקפי את נוסטרדמוס. אז מה אם הבנאדם היה נוצרי? יש הרבה נוצרים שהם דווקא אחלה...
רחלי

נעמה ע.

New member
יכול להיות שהוא היה אחלה בנאדם,

יכול להיות שהוא היה מארח נהדר, יכול להיות שהוא היה מכין קפה טורקי משו-משו... מה הקשר? אני תוקפת אותו כמייצג את הדת הנוצרית, לא אותו כאדם.

אבל...

טוב ויפה לך שתתקפי אותו על נצרותו, אבל הוא היה יהודי... שמעתי על זה איפה שהוא... לא זוכר, אבל זה היה מקור אמין כלשהו.

נעמה ע.

New member
אם כך הוא היה יהודי...

אתה יודע שלפי היהדות אדם נשאר יהודי, לא משנה מה הוא יעשה ולאן הוא יברח, ולאיזה דת הוא יצטרף.

שני~!

New member
מה זה משנה יהודים-נוצרים?

במקור- כולם בני אדם! זה שכל אחד מאמין במשהו שונה זה לא אומר כלום! ShAnY

נעמה ע.

New member
הוא לא היה יהודי...

(אולי יהודי מומר)- בכל אופן, גם אם הוא היה יהודי, זה אפילו יותר גרוע.

Marty McFly

New member
הוא היה יהודי... זה בדוק...

תאמיני לי... ולמישהו יש אולי ידע איפה אפשר להשיג ספר עם כל החזיונות שלו? כל הנבואות? ומי חושב שנוסטרדמוס בעצם יוולד עוד כמה מאות שנים, ואיך שהוא יגיע לעבר? ואז יתחיל לנבא מה שמד בשיעור היסטוריה שהיה צעיר?

lily p

New member
היו לו הרבה חזיונות

שלא התגשמו, אז לא נראה לי שזה אפשרי (לא שבמקרה אחר הייתי חושבת שזה הגיוני...). אם הוא באמת היה יודע דברים כאלה הוא לא היה מנבא דברים שלא יקרו. וחוץ מזה החזיונות שלו מאוד כלליים- אפשר לפרש אותם בהרבה דרכים. או<פ>יר- סורי, אבל אני לא מאמינה בדברים כאלה...

Marty McFly

New member
אוףף!! כתבתי משהו!

והכל נמחק!! אני אכתוב שוב, בקצרה... בנאדם לא יכול היה לדעת את השמות המדוייקים "היטלר", "מוסליני" לפני 500 שנה, ולהגיד שהם יגרמו לבעיות בעולם. גם מה שפירסמתי אתמול - זה ממש נבואה שהתגשמה כמעט במלואה! וגם הוא אמר תאריכים מדוייקים לפריצת למחמת העולם וכל מיני. וגם נבא את מלחמת המפרץ ועוד... זה מוזר מאוד, וקשה להסביר את זה...

גם החוזה מלובלין (שזה היה רב גדול)

הוא (אני כמעט בטוחה שהוא) כתב ספר על חבלי משיח (הכונה לצרות והמלחמות שיהו לפי הדת היהודית לפני בוא המשיח) והוא כותב את השנה שבה קמה המדינה ומלחמת ששת הימים ויום כיפור והוא כותב שכל זה יהיה ממש לפני בואו של המשיח. אז תתכוננו... נ"ב: לפי כל הדעות לפני בוא המשיח יהיה מלחמה גדולה, אולי זה היה מלחמת העולם השניה, אבל אם זה לא אז כדאי מאד להתכונן, וזה ברור שהמשיח קרוב מתמיד

למעלה