כדי שהיה לנו על מה לצחוק-

כדי שהיה לנו על מה לצחוק-

שאלון פלייליסט!
1. איך העולם רואה אותי? 2. איך החברים שלי רואים אותי? 3. איך אני רואה את עצמי? 4. איך אני רואה את החברים שלי? 5. האם יהיו לי חיים מאושרים? 6. מה אנשים באמת חושבים עליי? 7. האם אנשים חושקים בי בסתר? 8. איך אני עם בני\בנות המין השני? 9. איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? 10. מה אני צריך לעשות עם חיי? 11. עצה טובה בשבילי: 12. העצה שאני מממליץ לחברים? 13. מהו שיר הנושא שלי, לדעתי? 14. מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? 15. איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? 16. ובהלוויה שלי? 17. ובברית של הבן שלי? 18. איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי? 19. איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת? 20. איך יהיה לי מחר? 21. למה אני כאן? 22. איך אנשים מבינים אותי? 23. מה שאני הכי מצטער\ת עליו? 24. בתור מה אנשים יזכרו אותי? 25. איזה שיר יתקע לי בראש מחר? 26 האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? 27. איך תהיה השנה הזו? 28. מתי אני אשמח? 29. איפה אני אחגוג את היום הולדת שלי? 30. מהי התקופה הכי טובה שהייתה לי? 31. לאיזו תקופה אני הכי מחכה? 32. מה אני הכי אוהב\ת לעשות בזמני החופשי? 33. על מה אני חושב\ת עכשיו? 34. איך החיים נכון לעכשיו? 35. מה חשבתי על החיים לפני 5 שנים? 36. ומה אני אחשוב עליהם עוד 5 שנים? 37. מה יהיה כתוב על המצבה שלי? 38. מה עשיתי אתמול? 39. מה אני אעשה מחר? 40. מה מרגיז אותי? 41. מה אני עושה כשאני מרוגז\ת? 42. מה אני הכי שונא\ת?

זה ממש במקרה שיצא כל-כך הרבה ערן צור!!

1. איך העולם רואה אותי? מעכבת- ירמי קפלן (במקור- עבל פרלמוטר) 2. איך החברים שלי רואים אותי? ארץ אחרת- נעם רותם 3. איך אני רואה את עצמי? העיקר הבריאות- דפנה והעיוגיות ורם אוריון 4. איך אני רואה את החברים שלי? סימן קטן- דבק
5. האם יהיו לי חיים מאושרים? תמונה אימפרסיוניסטית- ערן צור (בעיבוד החדש מ"תכלית בתחתית") 6. מה אנשים באמת חושבים עליי? קופי אנאן- קבוצת גוטל בוטל 7. האם אנשים חושקים בי בסתר? בלילות הקיץ החמים- מים שקטים 8. איך אני עם בני\בנות המין השני? עץ נופל ביער- עינב ג'קסון כהן (XDDDDD מה שנכון נכון!!) 9. איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? יושב על ענן- קורין אלאל 10. מה אני צריך לעשות עם חיי? פיתחי לי את הדלת- אחרית הימים 11. עצה טובה בשבילי: כתובות ברכבת התחתית- קורין אלאל 12. העצה שאני מממליץ לחברים? להתעורר בבוקר ולשנוא את עצמך- המכשפות 13. מהו שיר הנושא שלי, לדעתי? 2, 3, 4, ילדים טובים- יוסי בבליקי ורם אוריון (
) 14. מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? גלויה- רונה קינן 15. איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? כמה שזה נורא- ענבל פרלמוטר (XDDDDDDDDDDDD) 16. ובהלוויה שלי? בשווקים וברחובות- רבעיית מסנר 17. ובברית של הבן שלי? שמעתי שאת נמצאת- מאיר אריאל 18. איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי? קרוע- רם אוריון 19. איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת? בשורות רעות- נעם רותם (בכלל אמור היה לצאת משהו שקשור ללבקנים
) 20. איך יהיה לי מחר? בגן שלך- כרמלה גרוס ואגנר 21. למה אני כאן? בצורת- אלונה דניאל 22. איך אנשים מבינים אותי? הזמנה להצגה יומית- ברי סחרוף 23. מה שאני הכי מצטער\ת עליו? מי מפחד מהזריחה- רונה קינן 24. בתור מה אנשים יזכרו אותי? חלום כחול- פורטיסטחרוף 25. איזה שיר יתקע לי בראש מחר? פעם בחיים- אפרת גוש 26 האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? Mother- Pink Floyd 27. איך תהיה השנה הזו? Muted Charm- Juviley (אור זובלסקי) 28. מתי אני אשמח? שחמט- חווה אלברשטיין 29. איפה אני אחגוג את היום הולדת שלי? שנקין- הקרקס של דולי (סופסוף תשובה ברורה!!) 30. מהי התקופה הכי טובה שהייתה לי? ימות הקיץ- מופע האנרבות של ד"ר קספר 31. לאיזו תקופה אני הכי מחכה? מצב מסוכן- ליידי D 32. מה אני הכי אוהב\ת לעשות בזמני החופשי? עלבון- ערן צור 33. על מה אני חושב\ת עכשיו? Gun Sucker- רם אוריון ויוסי בבליקי 34. איך החיים נכון לעכשיו? מחבואים- טאטו 35. מה חשבתי על החיים לפני 5 שנים? המולת- נשרפת 36. ומה אני אחשוב עליהם עוד 5 שנים? יש טבעת- יוני בלוך (
) 37. מה יהיה כתוב על המצבה שלי? משירי ארץ אהבתי- רות דולורס וייס 38. מה עשיתי אתמול? The World We Love So Much- Rivers Cuomo 39. מה אני אעשה מחר? חיבוק בכתב- ערן צור (סיפור) 40. מה מרגיז אותי? הרגע- שילה פרבר 41. מה אני עושה כשאני מרוגז\ת? מים מתוקים- מאיר אריאל 42. מה אני הכי שונא\ת? ג'נטלמן- ערן צור הודגש באמצעות מדגישומטיק

limors2

Active member
גם אני שונאת ג'נטלמנים.

את האלה בפרק של באפי שאני רואה עכשיו שגם ראיתי לפני יומיים והם עשו לי סיוטים.

limors2

Active member
אף פעם לא נמאס!

1. איך העולם רואה אותי?Kris Allen - Ain't No Sunshine 2. איך החברים שלי רואים אותי?Tami Chynn - Hyperventilating 3. איך אני רואה את עצמי?הילה הררי – ודי לחלום 4. איך אני רואה את החברים שלי?דפנה והעוגיות – קח אותה 5. האם יהיו לי חיים מאושרים?אסף אמדורסקי – יש לך מקום 6. מה אנשים באמת חושבים עליי?Blue Cantrell & Sean Paul - Breathe 7. האם אנשים חושקים בי בסתר?Arcade Fire - Keep The Car Running 8. איך אני עם בני\בנות המין השני?Jill Scott & Lupe Fiasco - Daydream 9. איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר?Sean Kingston - Me Love 10. מה אני צריך לעשות עם חיי?הילה זיתון - תישאר 11. עצה טובה בשבילי:יהודית רביץ – עיר קטנה 12. העצה שאני מממליץ לחברים?שייגעצ – המילים הכי יפות 13. מהו שיר הנושא שלי, לדעתי?Lifehouse - Broken. כשזה באמת חשוב, הם צודקים
14. מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים?ג'נגו - לב 15. איזה שיר יתנגן בחתונה שלי?Gina G. - Ooh Aah..Just A Little Bit 16. ובהלוויה שלי?Take That - Patience 17. ובברית של הבן שלי?Jonas Brothers - S.O.S. 18. איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי?Perry Farrell - Go All The Way [Into The Twilight] 19. איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת?One Night Only -Just For Tonight. זה מסתדר עם משהו שאמרו עלי שאהיה בשאלון פלייליסט אחר, לוֹל. 20. איך יהיה לי מחר?העברית - קיץ 21. למה אני כאן?Jason Castro - What A Day For A Daydream 22. איך אנשים מבינים אותי?Melinda Doolittle - Heaven Knows
23. מה שאני הכי מצטער\ת עליו?Operahouse - Born A Boy. לא נכון! 24. בתור מה אנשים יזכרו אותי?Fergie - Wake Up 25. איזה שיר יתקע לי בראש מחר?אפרת גוש – כמו שזה היה 26 האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי?Noah & The Whale - 5 Years Time. אחכה בסבלנות. 27. איך תהיה השנה הזו?David Cook - Eleanor Rigby 28. מתי אני אשמח?Donna Summer - Hot Stuff 29. איפה אני אחגוג את היום הולדת שלי?Kris Allen - Remember the TimeAt 30. מהי התקופה הכי טובה שהייתה לי?At Vance (Chopin) - Etude No. 4 31. לאיזו תקופה אני הכי מחכה?Foo Fighters - Learn To Fly. אחח, אלה יהיו הימים. 32. מה אני הכי אוהב\ת לעשות בזמני החופשי?Gwen Stefani featuring Akon - The Sweet Escape 33. על מה אני חושב\ת עכשיו?Lynyrd Skynyrd - Sweet Home Alabama 34. איך החיים נכון לעכשיו?חמי רודנר – זה אותו הקיץ 35. מה חשבתי על החיים לפני 5 שנים?At Vance - Beethoven, 5th. Sinfonie 36. ומה אני אחשוב עליהם עוד 5 שנים?דפנה והעוגיות – נוסטלגיה
37. מה יהיה כתוב על המצבה שלי?רוני סופרסטאר – אדוני. אז הם צדקו כשהם אמרו שנולדתי בתור בן?
38. מה עשיתי אתמול?קיובן B- I Wanna Be A SKA Queen 39. מה אני אעשה מחר?Garbage - Tell Me Where It Hurts 40. מה מרגיז אותי?David Cook – Hello. הו, ממש לא! זה היה גאוני. 41. מה אני עושה כשאני מרוגז\ת?Michelle Branch - Everywhere 42. מה אני הכי שונא\ת?Backstreet Boys - I'll Be The One ההתחלה לא משהו, מהאמצע הלך טוב.

למעלה