כדור הארץ ליויו

yoyo10

New member
כדור הארץ ליויו../images/Emo222.gif../images/Emo112.gif

טוב אני מרחפת זה לא חדש הריון שני רק מחמיר את זה שבוע 30 בפתח חוץ מלפגוש מילדת אחת לא עשיתי כלום בעצם קראתי את לידה פעילה לא התחלתי בשום סוג של הכנה האם באמת יש צורך חוץ מהכנה מנטלית אני לא רואה את עצמי מתרגלת תנוחות באמת שרציתי להרשם ליוגה אבל לשעור ניסיון אפילו לא הגעתי(אני כל כך עיפה אחרי יום עבודה בחוץ ועוד מרדפים אחרי פעוט בן שנה +10 שבן זוגי מגיע הביתה אני פשוט צונחת) אני לא עושה יותר מידי פעילות גופנית (לשחק עם הילד זה לא נחשב נכון
) אני פשוט בוטחת בגוף שלי שהוא ידע מה לעשות האם אני חייה בללה לנד שאני צריכה באמת להתחיל לקחת את העיניינים ברצינות שהוא שיטת ה"יהיה בסדר" יכולה לעבוד

טלימה

New member
גמאני ככה

בעצם - סגרנו עם מיילדת. אבל יש לי שלושה חודשים ועודף אחריך, אז יש לי ז-מ-ן...

yoyo10

New member
אני פשוט רוצה לדעת

איך להתכונן ללידה גם מבחינה נפשית וגם מבחינה פרטית אם יש טיפים אני אשמח סך הכל אני מאמינה שהגוף יודע ללדת אבל אני רוצה להגיעה מוכנה

אני גם הרגשתי ככה

ועברתי תקופה מאוד לא קלה של מאבקים פנימיים כי הרגשתי שאני לא מתכוננת ללידה כמו ש'צריך' וגם אני נורא רציתי יוגה והליכות ו... (יש רשימה ארוכה) והינה מגיע לו סוף ההריון (39) ו---לא עשיתי כלום! אז החלטתי (כבר לפני זמן מה, אפילו כתבתי את זה נדמה לי...) להרפות, באמת לסמוך על הגוף שלי שהוא יודע את העבודה, על הנפש שלי שתתעצם מהחוויה, ועל הילדה, שתבוא בזמן הנכון לכולנו.... בהצלחה! מיכל

אמאדובה

New member
מקווה מאוד ש"יהיה בסדר" יעבוד

כי אני בשבוע 37 ומסתבר שזו גם השיטה שלי
דווקא בהריון הזה לא הצלחתי להביא את עצמי לעשות יוגה, עשיתי קצת ריקודי בטן ואני מקווה שזה נחשב לי... אפילו לשתות תה פטל אני לא זוכרת, עיסוי פירנאום אנחנו עושים כשיש כוח (ואין הרבה) שלא לדבר על לתרגל תנוחות. אני בונה על הדולה שתזכיר לי מה לעשות... מקווה לספר לך בעוד כמה שבועות שזה מספיק

בטח שנחשב ../images/Emo57.gif

אני עשיתי רק ריקודי בטן בהריון (+קריאה בפורום) והרגשתי מאוד מוכנה גם פיזית וגם נפשית. אני אישית מאמינה דרך אגב שריקודי בטן הרבה יותר תורמים מפילאטיס למשל (רק על סמך הסטטיטיקה הפרטית של החברות שלי). לי באופן אישי חלק ניכר מההכנות הרגיש *לא טבעי* בעצמו והתחושה שלי היתה שזה פשוט יתרחש <אבל אני גם לא הייתי מסוגלת ללדת עם דולה אז זה הרבה עניין אישי>

למעלה