כדורסל ואופניים היום בתפוז

כדורסל ואופניים היום בתפוז ../images/Emo87.gif

במסגרת רצועת הספורט של יום שני ורגע לפני היציאה למשימה הלאומית בפיינל פור במוסקבה, נארח הערב ב-20:15 בבלוג TV את אנתוני פארקר, ה-MVP של היורוליג. ניתן לשרשר שאלות לשרשור האירוח בפורום כדורסל.
חנוך מרמרי, העורך לשעבר של עיתון "הארץ", יתארח הערב בשעה 17:00 בפורום אופניים לרגל יציאת ספרו "על האופניים". כל הגולשים מוזמנים. המשך גלישה נעימה בתפוז
אנשים

ליאורט1

New member
נצל"ש - תאור של הרגשה

שלום, ניסתם פעם לתאר/להסביר למישהו שלא חולה את מה שמרגישים שהסוכר יורד? אצלי לפחות זה משהו מוזר שאף פעם לא הרגשתי לפני שהיתה לי סוכרת, מין הרגשה שקשה לי נורא לתאר במרכז החזה. סתם חשבתי על זה היום... שבוע טוב

ניסינו - להגיד שהבינו ../images/Emo31.gif

וסתם שאלה למה לא לפתוח את זה כנושא חדש -אין לנו בעית מקום וזה קצת נעלם שזה משורשר להודעת

SigalSonoma

New member
אני ניסיתי

לחשוב איך נראו חיי לפני הסכרת ללא ההרגשה האיומה הזאת.... ואז הבנתי למה כל כך קשה להסביר את זה לאנשים אחרים. נראה לי שגם אצל הסכרתיים כל אחד חווה את ההיפו בצורות אחרות.

היפואים

האמת שאני לא כל כך סובלת בהיפואים שלי.. מה שכן אני גם מרגישה אותם בערכים די נמוכים (50 ככה...) זה מצב מוזר, אני כאילו מרגישה שהם שם אבל אני לא מפסיקה לתפקד או משהו זה כמו רעב כזה בלתי ניתן לשליטה שאתה מרגיש כאילו אתה מסוגל לאכול את כל העולם בשנייה אחת, אני דווקא שונאת את ההרגשות שיש כשהסוכר עולה מין עייפות מוחלטת שאתה לא יכול לעשות כלום חוץ מלשכב.

i l a n n a

New member
היפו....

אני ממש סובלת בהיפו אבל הקרובים לי כבר הצליחו להבין מתי זה קורה... את ההרגשה הם לא מצליחים להבין אבל אין מה לעשות... הם בחיים לא יבינו (ואני מקווה שלא יצתרכו להבין...)

ליל 2

New member
ההיפו שלי...

לשמחתי אני לא חוותי מעולם היפו שגרם לי לאובדן שליטה מוחלט וזאת מכוון שכשהערכים שלי יורדים מ-50 , אני מתחילה להרגיש רעד בגוף וגלי חום וקור שבאים לסירוגין. ורעב, רעב בלתי נשלט. אם אני בבית , אז אני מיד שותה כוס שוקו עם 2 כפיות סוכר ואם אני בעבודה או במקום אחר, תמיד יש לי בתיק שוקולד וסוכריות וכשמתילה ההרגשה המוכרת, אני אוכלת את הממתקים ותוך 10 דקות לערך הכל נשכח עד לפעם הבאה. ולצערי זה קורה לי הרבה מאוד פעמים . ליל

למעלה