כדאי שכולנו נשים לב לכתבה הבאה:

• פותח הנושא ה2
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

droriko

New member
סטטוסים מצייצים זה אחת הרעות החולות של הרשת

http://www.mako.co.il/news-channel2/Six-Newscast/Article-3da95b0eec7b141004.htm. ובקצרה - ההר הוליד עכבר, כצפוי. פרשת הנהג המקלל בקריות מהשבוע שעבר- בבדיקת פוליגרף נמצא כי הנהג דובר אמת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
סטטוסים מצייצים זה אחת הרעות החולות של הרשת
הוא אשכרה לקחת על עצמו את התפקיד של השופט והתליין. ובגלל שהמון המון אנשים לוקחים ברצינות לקבוצה הזאת(הכי פופולארית אחרי הדף של נתניהו,יותר מפרס וצהל) הם מתייחסים למה שכתוב שם כאל דברי אלוהים חיים. אני כבר כתבתי פה לפני שבוע שהדיון לגבי הנהג צריך להיות בועדת המשמעת של אגד ולא בסטטוסים מצייצים. ושלא תבינו,אני בעד השקיפות שהאינטרנט הביא, אבל יש גבול ברור בין שקיפות לבין רצח אופי בידי כל זב חוטם.

846

Active member

http://www.mako.co.il/news-channel2/Six-Newscast/Article-3da95b0eec7b141004.htm. ובקצרה - ההר הוליד עכבר, כצפוי. פרשת הנהג המקלל בקריות מהשבוע שעבר- בבדיקת פוליגרף נמצא כי הנהג דובר אמת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

olli3

New member
מנהל
זה היה מקרה הזוי ביותר. לא האמנתי כשראיתי

את זה בערוץ 10 כשראיינו אותה או שהייתה שם מישהי אחרת מאיזשהו גוף שדיברה על המקרה - לא זוכר מה היה שם ממש.

הדברים נשמעו לי הזויים, היה לי מאד קשה להאמין שנהג בחברה כלשהי ידבר כך. זה נשמע לי ממש אבל ממש הזוי. באגד בפרט, לא נראה לי בכלל שיש נהגים שמקללים את נוסעיהם. חילוקי דיעות, בסדר. לדעת את כל התקנות, אי אפשר לצפות מכמעט אף אחד. נתקלתי בכמה נהגים שכשביקשתי מהם פירוט יתרות רב קו אמרו לי שהם מצטערים אבל לא יודעים איך לבצע את זה. אבל שנהג ידבר כך לנוסעים... היה מאד מוזר לי לשמוע את זה.

הדבר היחיד שעוד איכשהו גרם לי לחשוב שאולי היו דברים מעולם היה שציינו באותו השידור שיש עדת ראיה שתומכת בגרסאת האישה.

שמח שזה הופרך ומקווה שכלי התקשורת יקדישו לזה כתבה ראויה ולא הודעה קטנה וזהו.

droriko

New member
זה לא שבחברות השונות חסר ערסים שמקללים

את זה בערוץ 10 כשראיינו אותה או שהייתה שם מישהי אחרת מאיזשהו גוף שדיברה על המקרה - לא זוכר מה היה שם ממש.

הדברים נשמעו לי הזויים, היה לי מאד קשה להאמין שנהג בחברה כלשהי ידבר כך. זה נשמע לי ממש אבל ממש הזוי. באגד בפרט, לא נראה לי בכלל שיש נהגים שמקללים את נוסעיהם. חילוקי דיעות, בסדר. לדעת את כל התקנות, אי אפשר לצפות מכמעט אף אחד. נתקלתי בכמה נהגים שכשביקשתי מהם פירוט יתרות רב קו אמרו לי שהם מצטערים אבל לא יודעים איך לבצע את זה. אבל שנהג ידבר כך לנוסעים... היה מאד מוזר לי לשמוע את זה.

הדבר היחיד שעוד איכשהו גרם לי לחשוב שאולי היו דברים מעולם היה שציינו באותו השידור שיש עדת ראיה שתומכת בגרסאת האישה.

שמח שזה הופרך ומקווה שכלי התקשורת יקדישו לזה כתבה ראויה ולא הודעה קטנה וזהו.
אבל הם מיעוט זניח

אגב סטטוסים מצייצים לא טרחו בכלל להעלות פוסט הבהרה, ככה זה במדיה החדשה,לא מחויבים לאתיקה לא מחוייבים לכלום. לא שבעיתון זה הרבה יותר טוב,אבל שם לפחות הם מעלים הבהרה(גם אם לפעמים תוקעים את זה בעמודים האחרונים) באינטרנט לא חייבים לך שום דבר.

olli3

New member
מנהל
מקללים את הנוסעים? אתה רציני?

אבל הם מיעוט זניח

אגב סטטוסים מצייצים לא טרחו בכלל להעלות פוסט הבהרה, ככה זה במדיה החדשה,לא מחויבים לאתיקה לא מחוייבים לכלום. לא שבעיתון זה הרבה יותר טוב,אבל שם לפחות הם מעלים הבהרה(גם אם לפעמים תוקעים את זה בעמודים האחרונים) באינטרנט לא חייבים לך שום דבר.
לא נתקלתי בדבר כזה מעולם ולא שמעתי על כך מאף אחד ממכריי. זכורי םלי כמה מקרים מהתקשורת, אבל שם תמיד הציגו רק צד אחד (של הנוסע) ואח"כ הסיפור התנדף בלי שמישהו טרח לעדכן מה נסגר. אז אני לא מחשיב את זה.

ואם התכוונת לנהגים שמקללים נהגים אחרים בכביש, אין לי בעיה עם זה. ואני לא חושב שלמישהו צריכה להיות בעיה עם זה. דר"א הנהג החביב בקו 4 מהשרשור השני, הוא גם מקלל נהגים רבים וסתומים, במיוחד כאלו שמפריעים לו ותוספים לו את התחנה. יש מצב שנסעתי איתו לפני 20 שנה, כי הוא נראה לי מוכר מפעם.

droriko

New member
מי,אילן מזרחי?

לא נתקלתי בדבר כזה מעולם ולא שמעתי על כך מאף אחד ממכריי. זכורי םלי כמה מקרים מהתקשורת, אבל שם תמיד הציגו רק צד אחד (של הנוסע) ואח"כ הסיפור התנדף בלי שמישהו טרח לעדכן מה נסגר. אז אני לא מחשיב את זה.

ואם התכוונת לנהגים שמקללים נהגים אחרים בכביש, אין לי בעיה עם זה. ואני לא חושב שלמישהו צריכה להיות בעיה עם זה. דר"א הנהג החביב בקו 4 מהשרשור השני, הוא גם מקלל נהגים רבים וסתומים, במיוחד כאלו שמפריעים לו ותוספים לו את התחנה. יש מצב שנסעתי איתו לפני 20 שנה, כי הוא נראה לי מוכר מפעם.
מי,אילן מזרחי?
אילן בחור נחמד מאד,הוא הפוך מהטיפוס שיקלל נוסעים

olli3

New member
מנהל
לא, מישהו שכמעט בפנסיה.

מי,אילן מזרחי?
אילן בחור נחמד מאד,הוא הפוך מהטיפוס שיקלל נוסעים
לא, מישהו שכמעט בפנסיה.
אי יודע לזהות את האוטובוס של אילן עם האגזוז בצד שמאל מאחורה. גם את המכונה של מוריס אני מכיר. שניהם מאד נחמדים ונהגים ממש טובים אני חייב לציין. מוריס עדיין עובד על 4 ו104, לא?

droriko

New member
בקו 4 אין כמעט ותיקים בכלל

לא, מישהו שכמעט בפנסיה.
אי יודע לזהות את האוטובוס של אילן עם האגזוז בצד שמאל מאחורה. גם את המכונה של מוריס אני מכיר. שניהם מאד נחמדים ונהגים ממש טובים אני חייב לציין. מוריס עדיין עובד על 4 ו104, לא?
יש את אהרון ויטרק שמכונה "פופאי" שהוא יותר מ-40 שנה בדן, אבל חוץ ממנו לא עולה לי בראש עוד ותיקים שם.

olli3

New member
מנהל
אז יכול להיות שזה הוא.

יש את אהרון ויטרק שמכונה "פופאי" שהוא יותר מ-40 שנה בדן, אבל חוץ ממנו לא עולה לי בראש עוד ותיקים שם.
אז יכול להיות שזה הוא.

mister K

New member
את האוטו של אילן קל לזהות ולא לפי האגזוז.

לא, מישהו שכמעט בפנסיה.
את האוטו של אילן קל לזהות ולא לפי האגזוז.
רק את הפסים הכחולים בגג רואים למרחוק וכמובן שיש גם טאסות ועוד סימני זיהוי ייחודיים ל-7632.
מוריס אשטיוקר עובד גם הוא בקו 4 עם מכונה 7286.

droriko

New member
היתה למשל ערסית שעבדה בקו 22

פעם אחת היא פתחה פה על איזה נוסעת,אבל איזה פה,עד שהנוסעת בכתה. אני כמובן לא יכולתי לשתוק וצעקתי עליה ואמרתי לה שאני אישית אדאג שיעיפו אותה מדן,מה שאכן קרה. היום היא במטרופולין אני חושב.

ronezra

New member
לא מובן אתה דרגת שיעיפו אותה ובסוף

פעם אחת היא פתחה פה על איזה נוסעת,אבל איזה פה,עד שהנוסעת בכתה. אני כמובן לא יכולתי לשתוק וצעקתי עליה ואמרתי לה שאני אישית אדאג שיעיפו אותה מדן,מה שאכן קרה. היום היא במטרופולין אני חושב.
לא מובן אתה דרגת שיעיפו אותה ובסוף
היא במטרופלין , מצחיק ...

mister K

New member
גם גנבים שנזרקו מאגד ודן קיבלו שם לעבודה.

שיעיפו אותה מדן
על המחלקת כח אדם של מטרופולין אני לא אחראי
גם גנבים שנזרקו מאגד ודן קיבלו שם לעבודה.
לפחות בשנים הראשונות לפעילותה של החברה. כיום אני לא יודע.

mister K

New member
זה היה ברור מלכתחילה וטוב שהדבר נחשף

זה היה ברור מלכתחילה וטוב שהדבר נחשף
לצערנו יש נוסעים שנהגי אוטובוס הם טרף קל עבורם להוציא את האגרסיות במקרה הטוב ולסחוט כספים במרמה במקרה היותר גרוע.
אתמול בערב התקשורת כבר פרסמה את תוצאות בדיקת הפוליגרף ואת מעשיה את האישה הזאת, שבסופו של דבר יצאה פארש לגמרי מהפרשה הזאת.

אגב, אני יודע מי הנהג.
הוא היה נראה לי מוכר בתמונה וכשראיתי את שמו הבנתי שלא טעיתי. זה נהג של סניף קריות שהייתי נוסע איתו לפעמים בקו 169 לפני 7-8 שנים בערך ואפילו היה לנו דיבור טוב.
לא אציין את שמו אבל רק אציין שהוא היה מוכר בעיקר בשל המכונה שעבד עליה, ה-O404 הכי שמורה בקריות בזמנו. נהג מקצועי מאוד שמבחינתו הנוסע הוא לקוח לכל דבר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה