כדאי לקרוא בבלוגיה 30.11

noaost

New member
כדאי לקרוא בבלוגיה 30.11../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

בוקר טוב לכל התפוזים- שרשרו את עצמכם לדעת!

siv30

New member
לא אומרים?

כאילו לא נראה לי שיש פרטיות בגוגל

murphy

New member
כנסי לרשומה ותקבלי תשובה מלאה יותר

התשובה המיידית לשאלה הזו נמצאת בשורה הראשונה של הרשומה

אורמש

New member
מה קרה לתגובות בתפוז

אין אישור שההודעה נקלטה וזה שלח מספר פעמים

המהירות המופרזת בדרכים

בס"ד שבוע טוב ערב נעים למרבה הצער התאונות ממשיכות כרגיל ללא מעצור הכל ממשיך כרגיל למרות הכל, אתם מוזמנים לקרוא את התחושות של רבים במה שרואים בכבישים קריאה נעימה:מלחמה בכבישים

שוהם א

New member
../images/Emo41.gif רשת ביטחון לפנסיונרים

בורסות המניות ברחבי העולם התרסקו בעקבות המשבר הכלכלי. כתוצאה מהמפולת נפגע החיסכון הפנסיוני של כל תושבי מדינת ישראל משום שהחיסכון היה מושקע בחלקו בנכסים פיננסים ברחבי העולם. אולם, בעוד הדור הצעיר יכול לספוג את החבטה כי אינו עומד לפדות את הכסף בקרוב ויכול להרשות לעצמו "להמשיך ולהפסיד" כסף, הדור המבוגר יותר שנמצא על סף פדיון החיסכון הפנסיוני אינו יכול להרשות לעצמו הפסדים נוספים. .... http://www.tapuz.co.il/Blog/ViewEntry.asp?EntryId=1375296

havlaz

New member
../images/Emo82.gif אינטרנט כאיום על העיתונות הכתובה

"אינטרנט כאיום על העיתונות הכתובה" - כך רואים באגודת העיתונאים את האינטרנט, כסכנה על העיתונות. ארבעה ימי כנס ופאנל אחד מפחיד. ואיך מתקיים כנס עיתונות בחסות ראש עיר שמחרים את העיתונות המקומית בעירו בגלל שהיא מתבטאת שלא כרצונו? ולמה חיים יבין מעניק לעצמו פרס? http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1376532

מצב השער 30.11.08

מוני דביר כתב רשומה בינונית ועורכי השער מיהרו להעלות אותה. לא היתה בעיה בזה אם כל הרשומות הקודמות של מר דביר לא היו מופיעות שם קודם יותר מדי פעמים. wranger שאל בעבר "כמה זה יותר מדי?" התשובה היא: יותר מפעם בחודש. כל מי שמופיע יותר מפעם בחודש - עבר את הגבול. במקרים של tokbek, מוני דביר ועוד כמה שהזכרתי בפעמים הקודמות - מדובר בהרבה יותר מפעם בחודש. כדי לכפר על אינספור הופעותיהם בעמוד השער - הם צריכים להיעדר ממנו שנה.

wranger

New member
תושב חוץ, אתה עובר את הגבול.

אם אתה מגדיר ש"יותר מדי" זה "יותר מפעם בחודש", ושהם צריכים להיעדר מעמוד הבית למשך שנה, אז אני עלול להגדיר לעצמי גם כן כל מיני פרמטרים מספריים לגבי אורך הרוח שלי לגביך.

אם תקח בחשבון שיש עוד כותבי בלוגים בתפוז

חוץ מ-tokbek ומוני דביר, תגיע למסקנה שזה לא מוגזם.

למעלה