כדאי לקרוא בבלוגיה - 11/8/07

suki da yo

New member
סתם תהיתי

למה צירפת את התגית "100 דברים עלי" אם זה לא קשור בכלום לרשומה שלך...

wranger

New member
אתה יודע איך זה נראה?

התגית "100 דברים עלי" נועדה, במעין החלטה לא-רשמית של סוקי, שאליה הצטרפו כל אלה שכתבו דברים דומים, לפוסטים שבהם הכותב מספר על עצמו 100 פרטים (באותו פוסט, כן?), כגון "17. אני אוהב לאכול ביצה עין לפני השינה. 18. משום מה, אני נוהג להקיא באמצע הלילה. 19. אומרים שאני אלרגי למשהו, אבל אני עדיין לא יודע מה...", וזה נראה כאילו, בטעות, ממש לא בכוונה, השתמשת בה שלא כראוי. זה נראה כמו שימוש לרעה בתגית שנמצאת בעמוד הראשי כדי להעלות את מספר הכניסות לבלוג שלך. זה גם נראה כאילו באותה מידה יכולת להוסיף את התגית "הארי פוטר".

שלא תחשדו שאני כזה, הורדתי../images/Emo70.gif

בת'כלס, מה שקרה זה שכתבתי, פירסמתי, ונכנסתי ל"בלוגיה" לתת לינק, ראיתי את התגית, ואמרתי לעצמי למה לא לשים אותה, כי זה משו שאומר המון על עצמי, וחשבתי שזה מקבילה ל 100 דברים על עצמי... לא ראיתי פירסום על הסבר לתווית וכולי
שלא תחשדו בי ח"ו, כרודף בצע ושלמונים, ואוהב מספרי כניסות, הורדתי את התגית...

wranger

New member
יש לי רעיון יותר טוב בשבילך...

בוא תכתוב רשומת "100 דברים עלי", עם... אה... 100 דברים עליך, ואז תוסיף את התגית הזאת ואני אסתום את הפה.

wranger

New member
אני מנסה! באמת שאני מנסה!

הגעתי כבר לסעיף 9, לכל הרוחות! (בקצב הזה אני מסיים את הרשומה בסביבות חנוכה...)

דנטל

New member
זה סיוט הדברים האלה

מזל שבשניה אני מוצאת כזה דבר על עצמי בפורום סקרים ושאלונים ופותרת את הבעיה. עכשיו אני רק צריכה לרצות בכלל לעשות את זה.

suki da yo

New member
האמת שמאז שסיימתי

צצים לי עוד ועוד סעיפים מעניינים בראש... אבל אני חושבת ש-100 זה די והותר... אולי בשנה הבאה נעשה 100 חדשים (לא !)

דנטל

New member
אני זוכרת כמה קשה היה לי עם ה- 5 דברים

בעוד שחשבתי שיהיה לי הרבה יותר קשה למצוא בלוגרים להמליץ עליהם בגלל שאני לא קוראת בלוגים, למצוא 5 דברים עלי היה מאוד קשה. נכון ששם היה רצוי לכתוב דברים שלא יודעים עלי והפעם אפשר לכתוב כל דבר, ובכל זאת זה ממש קשה לי. כשהיה השרשור הישן בפורום סקרים ושאלונים, פיצלתי דברים והתחכמתי. למשל, במקום לכתוב סעיף אחד שמבהיר שאני אוהבת את משפחת תאקט, כתבתי משהו בסגנון: 1. מתה על סאבלימינל, 2. מתה על סיון, 3. מתה על איציק שמלי, 4. מתה על בוסקילז, 5. מתה על דיג'יי עמי. בכל מקרה, זה לא נורא מענין בעיני. 5 דברים זה סבבה, אבל 100 דברים זה יותר מדי לחפור.

למעלה