כדאי לקרוא בבלוגיה יום ג' 3.6.2008

ABC87

New member
הורים יקרים לתשומת ליבכם.

הנושא חשוב מאין כמוהו...אנא שתפו את הילדים בסיפור האמיתי(!!!) הזה, ושוחחו עימם. אחרי שזרקה את הספרים על הספה, היא החליטה לחטוף משהו טעים לאכול ולהתחבר לאינטרנט. היא התחברה תחת שמה ברשת הנסיכה213. היא בדקה את רשימת החברים וראתה שדוד123 מחובר ושלחה לו הודעה מהירה .. הנסיכה213 : שלום. אני שמחה שאתה מחובר! אני חושבת שמישהו עקב אחרי הביתה היום. זה היה ממש מוזר ! את ההמשך ניתן לראות כאן.

seymore butts

New member
100,000 גולשים בוחרים תחת אחד

בערב שבועות ייערך בלוס אנג'לס טקס חלוקת פרסי ה-FAME, במסגרתו יוענקו על פי בחירת הגולשים פרסים יוקרתיים לשחקניות ושחקני הפורנו המובילים. בין השאר יחולק פרס לתחת של השנה, השדיים של השנה, השחקנית האוראלית והשחקנית האנאלית של השנה !

אורמש

New member
המלצות היום

21 סיבות למה לא ללכת לחדר כושר למה גברים כל כך אוהבים טניס נשים, נו למה? תשמעו את החדש של אשר איש ה-R&B

הודעה חשובה על ים המלח

בס"ד ערב טוב וחודש טוב הבלוגרית מביאה ברכה הביאה לתשומת לבנו עצומה להצלתו של ים המלח זה חשוב מיוחד להיכנס ולחתום על העצומה העתקתי כדי להעביר לכם, ואתם תעבירו את זה הלאה לילה טוב לעצומה בבלוג:הצלתו של ים המלח-עצומה

גאמי

New member
הימים האחרונים עם קריספי...התמודדות עם מוות

של בעל חיים אהוב. ימים קשים...

שמים1

New member
רַק אִם תַּשְׂכִּילִי לְחַפְּשׂוֹ ../images/Emo79.gif

חדש אצלי בבלוג מוזמנים

DJ BARRY MALIK

New member
חידון חדש שלי נושא פרסים

חידון חדש שלי שאני מעלה בבלוג שלי ומחלק פרסים ומתנות לפותרים נכונה אז כנסו לבלוג על מנת לזכות ולקבל עוד פרסים ברי קישור לבלוג

למעלה