כדאי ללכת ברגל

• פותח הנושא gen1
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

gen1

New member
כדאי ללכת ברגל

כדאי ללכת ברגל
שלום! כדאי ללכת ברגל היום בדרכי חזרה מבני ציון עם קו 28 והחלפה ל114 ראיתי את הפקקים במרכזית המפרץ ואז החלטתי לרדת מקו 114 ולהתקדם רגלית לתחנת לב המפרץ ואלה המראות שהיו בדרך

gen1

New member
האוטובוסים נתקעו

כדאי ללכת ברגל
שלום! כדאי ללכת ברגל היום בדרכי חזרה מבני ציון עם קו 28 והחלפה ל114 ראיתי את הפקקים במרכזית המפרץ ואז החלטתי לרדת מקו 114 ולהתקדם רגלית לתחנת לב המפרץ ואלה המראות שהיו בדרך
האוטובוסים נתקעו
שלום! האוטובוסים נתקעו וזו הצומת שיוצאת ממנהרות הכרמל צפונה

gen1

New member
ובהמשך

כדאי ללכת ברגל
ובהמשך

gen1

New member
ומתקרבים לצומת מכביש 75

כדאי ללכת ברגל
ומתקרבים לצומת מכביש 75

gen1

New member
וגם מטרוניות נתקעו בפקק

כדאי ללכת ברגל
וגם מטרוניות נתקעו בפקק

gen1

New member
המשטרה בבלגן הזה פשוט לא היתה

כדאי ללכת ברגל
המשטרה בבלגן הזה פשוט לא היתה

gen1

New member
ומתקרבים לסיום הסאגה

כדאי ללכת ברגל
ומתקרבים לסיום הסאגה

gen1

New member
והסיום מענין

כדאי ללכת ברגל
והסיום מענין
שלום! והסיום מענין ,הרכבים הפרטיים חסמו את ציר המטרונית אליו עברו האוטובוסים היוצאים צפונה ממרכזית לב המפרץ והבלגן היה שימו לב בתמונה איך המעבר נחסם אני עליתי על 165 בכונה להחלץ מהפקק ולהתקדם צפונה וכאשר התקדמתי באוטובוס ראיתי את 52א עומד אחריו ביקשתי מהנהג לפתוח דלת אחורית כדי שאוכל לעבור אליו יצא שתיקפתי את הרב קו כשהוא טעון בחופשי חדשי באוטובוס שלא זז כלל זה היתרון של הרב קו

tapuzo

New member
המצב בחיפה הוא של תוהו ובוהו מוחלט משבוע שעבר

והסיום מענין
שלום! והסיום מענין ,הרכבים הפרטיים חסמו את ציר המטרונית אליו עברו האוטובוסים היוצאים צפונה ממרכזית לב המפרץ והבלגן היה שימו לב בתמונה איך המעבר נחסם אני עליתי על 165 בכונה להחלץ מהפקק ולהתקדם צפונה וכאשר התקדמתי באוטובוס ראיתי את 52א עומד אחריו ביקשתי מהנהג לפתוח דלת אחורית כדי שאוכל לעבור אליו יצא שתיקפתי את הרב קו כשהוא טעון בחופשי חדשי באוטובוס שלא זז כלל זה היתרון של הרב קו
המצב בחיפה הוא של תוהו ובוהו מוחלט משבוע שעבר

כן, היה אחלה היום.

כדאי ללכת ברגל
כן, היה אחלה היום.
וגם מחר יהיה.
וכנראה גם מחרתיים.

היום לקח כמעט שעה רק לצאת מהמרכזית החוצה.
המקום קרס סופית, הוא איננו יכול עוד לשאת את נפח התעבורה העושה שימוש במתחם זה;
אבל כרגיל במקומותינו, הכתובת נופלת עם הקיר.

ימים יגידו אם אחרי ביטול קווי הקריות המצב ישתפר או לא, ואני פסימי בעניין.

arielguelman

New member
מסכים איתך בכל מילה

כן, היה אחלה היום.
וגם מחר יהיה.
וכנראה גם מחרתיים.

היום לקח כמעט שעה רק לצאת מהמרכזית החוצה.
המקום קרס סופית, הוא איננו יכול עוד לשאת את נפח התעבורה העושה שימוש במתחם זה;
אבל כרגיל במקומותינו, הכתובת נופלת עם הקיר.

ימים יגידו אם אחרי ביטול קווי הקריות המצב ישתפר או לא, ואני פסימי בעניין.
מסכים איתך בכל מילה
זה באמת היה עניין של זמן אני אישית אתמול במקום לנסוע במסלול הקבוע שלי באוטובוס לקחתי רכבת חסכתי זמן אומנם עלה לי טיפה יותר אבל זה באמת סיוט המרכזית ביומיים האחרונים.
משרד התחבורה תתחיל להפעיל את המטרונית כבר ! זה יוריד מהלחץ . ככה זה שמי שמחליט לא באמת מכיר את השטח

אלו שמחליטים:

מסכים איתך בכל מילה
זה באמת היה עניין של זמן אני אישית אתמול במקום לנסוע במסלול הקבוע שלי באוטובוס לקחתי רכבת חסכתי זמן אומנם עלה לי טיפה יותר אבל זה באמת סיוט המרכזית ביומיים האחרונים.
משרד התחבורה תתחיל להפעיל את המטרונית כבר ! זה יוריד מהלחץ . ככה זה שמי שמחליט לא באמת מכיר את השטח
אלו שמחליטים:
א. לא יודעים שום דבר על אוטובוסים והפעלתם, בכל הרבדים האפשריים העולים על הדעת.
ב. העיניים שלהם תקועות מול מסכי מחשב המציגים דוח"ות כאלה ואחרים לטובת שיפור השירות, ובכך בעצמם פוגעים פגיעה אנושה בשירות ובשיפורו.

אמרתי, הכתובת נפלה עם הקיר

tapuzo

New member
כן תושבי הקריות כבר מעדיפים רכבת לבת גלים

מסכים איתך בכל מילה
כן תושבי הקריות כבר מעדיפים רכבת לבת גלים
הצלחה מזהירה אחת למטרונית היא הצליחה לגרום לתושבי הקריות לנטוש את האוטובוסים
סופית ולהגיע לרמב"ם ולמת"ם עם הרכבת.

עדירמר

New member
הפעלת ה"טמטומית"

מסכים איתך בכל מילה
הפעלת ה"טמטומית"
שאלה:

ואם לא היו הופכים את כל כבישי האיזור לטובת אוטובוס ארוך שבו הנהג אינו מתעסק עם מכירת כרטיסי נסיעה אז מה היה קורה?

האם הטפשונית תפתור את בעית התחבורה או לא?

על פניו נראה כי כל ה"פרוייקט" הזה הוא זריית חול בעיני התושבים, והפיכת הנסיעה באוטובוס לסיוט.

תמיד בריא ללכת ברגל

כדאי ללכת ברגל
תמיד בריא ללכת ברגל

באמת שמתי לב שהאוטובוסים בחיפה

כדאי ללכת ברגל
באמת שמתי לב שהאוטובוסים בחיפה
הגיעו באיחור ניכר ומפוצצים בנוסעים
למשל קו 101 הגיע באחור של 20 דקות ולא העלה את כל הנוסעים בגרנד. גם זה שהגיע אחריו השאיר נוסעים בגרנד

אם הם מנסים את שיטת העז - זה עובד מצוין רק שיוציאו אותה כבר!

מצב
הנושא נעול.
למעלה