כדאיות אזעקה

• פותח הנושא zari
  • פורסם בתאריך

zari

New member
כדאיות אזעקה

יש ברשותי GR650 שנת 84 ואני קושר אותו עם 2 מנעולי מגנום לעמודי חשמל בחנייה למטה האם כדאי להתקין לו מערכת אזעקה ? יש בכלל סיכוי שמישהו יגנוב אופנוע בן 22 ושאין הרבה בארץ? ואם כן כדאי ללכת על אזעקת ביפר שלTHOR מופיעה במוטודיפוט?

baruch900rr

New member
קפוץ לכלבוטקס יש שם אחלה אזעקה

במחיר סביר בהחלט בקשר לכדאיות לא הייתי קופץ לשים אבל אי אפשר לדעת גונבים בעיקר בשביל כופר

zari

New member
לא הבנתי

איזה כופר ? ומי שגונב אם זה אופנוע ששכיח בשוק אז הוא יכול למכור אותו כחלקי חילוף אבל שלי ישן ואין הרבה מה דעתכם למרות שהוא נראה 10

כופר...

יש שגונבים את האופנוע ואז מתקשרים לבעליו ומוכנים להחזירו תמורת כופר. מבחינתי האזעקה היא יותר להרתעה מאשר לכל דבר אחר. אבל בדיוק כמו המנעולים- זה מרתיע אך לא מונע את הגניבה...

tedys strm

New member
לדעתי מיותר

אבל תנעל טוב כמו שאתה עושה והמצבר שלך יאריך ימים.

רן בראל

New member
רק לפני כמה חודשים

נגנב לחבר CX500 מודל 1979. לכל הדעות כלי לא סחיר בעליל שיש ספורים ממנו עדין על הכביש במצב נסיעה. לתשומת ליבך...

zari

New member
ומה אתה חושב

יעשו איתו הרי לנסוע בכבישי הארץ יפחדו עם כלי גנוב

רן בראל

New member
ביקשו כופר.

שאלת - " יש בכלל סיכוי שמישהו יגנוב אופנוע בן 22 ושאין הרבה בארץ?" אז התשובה היא כן. אני לא מאחל לאף אחד לעבור את מה שהבחור עבר, גם אם בסוםו של דבר האופנוע חזר אליו. אם אתה מוכן שמידי פעם יגנבו לך את האופנוע ותחזיר אותו תמורת סכום לא סמלי בכלל אז לך על זה... אל תמגן מגניבה.

למעלה