כבר שבוע בבקום...

lsd500

New member
כבר שבוע בבקום...

אני בבקום מיום שלישי בשבוע שעבר... יש שמועות שמחר מתחילה 02. יש אמת בדבר? ואם כן, באיזה בסיס? ואני רק רוצה להגיד לכם שהבקו"ם זה מקום מגעיל ורק עושה דיכאון...המפקדים בעלי יותר מדי ביטחון ומתייחסים לחיילים כמו לזבל...

lsd500

New member
הקפצה

אף אחד לא יודע מה הסיכוי שיוציאו אותי מחר ל-02, אם בכלל הוא קיים (ימי חמישי)?

ertert15

New member
חבר שלי היה בבקום מה25 ליולי עד ה6

לאוגסוט וחיכה לטירנות 02...אצלך אני מתאר זה יקח יותר מהר....

lsd500

New member
אבל אתמול התחילה טירונות.

יש לך מושג איפה (ניצנים, זיקים)? שמעתי גם שביום ראשון (12.8) מתחילה טירונות 02 חדשה בבסיס אחר. שמעתם על זה, משהו? מישהו?

ertert15

New member
הוא הגיע למחנה שמונים

חבר אחר שלי מתגייס ביום ראשון ל02 גם,ויש גם ב13 ועוד כה תאירכים...אני משער שמקסימום שבוע הבא יוציאו אותך כבר לטירונות.

LoveMyLife

New member
ביום שני 13.8 מתחילה טירונות

כדאי לך להיכנס אליה כי אני אהיה שם. מומלץ בחום!

ROCESM12

New member
תשמע אחי..

זה לא משנה איפה תעשה..ניצנים מחנה 80 או זיקים כל אחת מהם זה בית זונות אחד גדול אתה תראה שטירונות זה אחד הדברים הכי כיפיים שיכולים להיות..אתה רק תזכור מזה דברים טובים..ובסוף תגיד היה שווה לעבור את זה אל תשכח לעשות צחוק מהמפקדים :)

lsd500

New member
חחחחח

סבבבה... על כל מקרה אני אעדכן בקרוב מה היה...

lsd500

New member
עדכון

אז אכן התפניתי ביום חמישי (אתמול) למחנה 80!!!!! המקום עצמו די סבבה ומסודר והמפקדות פצצות לפנים.... בהתחלה קשוחות אבל אח"כ מתגלה הצד הנשי שבהן. האוכל מ-1 עד 10, מינוס 10. השירותים דווקא נקיים לאללה, בשונה ממה ששמעתי, שבטירונות השירותים זוועה. חוצמזה היה שוק של איזה שעתיים שלוש לכל החיילים.. אח"כ לקראת הערב התחלנו להתחמם. המפקדת הנוכלת הזאת עשתה לנו הקשבים באוטובוס... היה כואב.... דיברתי איתה והיא אמרה שת"ש 2 יכול להיות בטירונות אבל לא בשבוע הראשון כי הוא חשוב, אז מה הסיכוי שהיא תיתן לצאת כשכולם נשארים שבת? צריך לדבר איתה אישית אישית?

ertert15

New member
מחנה 80 השכונה של המדינה

בן דוד שלי עשה שם טירונות לפני 9 שנים אמר לי שבמסבע כומתה הם הלכו איזה 2 ק"מ בפרדס ואכלו תפוזים תוך כדי : P.

שחרולה4

New member
חח..בפרדסים ליד הבית שליי ../images/Emo6.gif

אנחנו תמיד שומעים צעקות של חיילים

alx18

New member
אז תתחילי לצעוק עליהם חייל לא מפריע ../images/Emo6.gif

alex188

New member
רגע

אני אמור להגיע לבקום ביום ראשון אחרי גיוס ביום חמישי אז בעצם יש מצב שלא נצא לטירונות ביום ראשון?

ertert15

New member
סביר להניח שכן תצא לטירונות

אבל אכן יש סיכוי שתשאר שבתראשונה,ככה זה עם חבר שי הוא נשאר השבת הזאת(שבוע ראשון לטירונות).

שחרולה4

New member
פר"ח. ../images/Emo3.gif

למה? אתה גם משם? חחח שומע ת'צעקות בלילה? ואפילו כשעושים "הקפצת תרגול" אנחנו שומעים..חחחח..

lsd500

New member
חחחח את קרובה לשם...

מישהו יודע איפה עושים ת'מטווחים? הטירונות הזאת באמת שכונה. הייתה הקפצה בלילה וכל אחד כזה יוצא לאט מהאוהל והמפקדות עושות טובה שהן צועקות..

למעלה