כבר שאלתי פעם, אבל לא מצאתי את התשובה

ללה3

New member
כבר שאלתי פעם, אבל לא מצאתי את התשובה

מה עושים עם כתר? מהמילון אני מבינה ששמים אבל נשמע לי מוזר במשפט כזה: אני מצפה שאיזו חברת תכשיטים יוקרתית תתחנן בפני ש*אשים* את הכתר שלה. (הכוונה לטיארה כמו של מלכות יופי). א

1haam

New member
אחשוורוש שם את הכתר בראש אסתר

" וַיָּשֶׂם כֶּתֶר-מַלְכוּת בְּרֹאשָׁהּ, וַיַּמְלִיכֶהָ תַּחַת וַשְׁתִּי" אני מצפה שאיזו חברת ... תתחנן בפניי שאשים את הכתר שלה על ראשי. - נשמע מכובד כמו בתנ"ך, לא|

יפתח ב

New member
לדעתי מקובל היום לחבוש כתרים, אלא אם כן

קושרים אותם למישהו.

1haam

New member
'לחבוש' לא מצלצל (לי) טוב, במקרה של כתר

כובע זה משהו אחר.

1haam

New member
אבל זה כבר במובן "לשבח"

ומתרחק מהשאלה המקורית, דומני

ללה3

New member
אהבתי ושילבתי! אענוד על ראשי ../images/Emo47.gif

שוכנעתי (כמה קל), שאם זה תכשיט שניתן מחברת תכשיטים לשם פרסום, אפשר לענוד

ללה3

New member
אני לא בטוחה שזה מקרה שיש להיעזר בו בגוגל

מבחינת מה נכון בעברית לדוגמה: גיגול של מכנסיים ארוכים מעלה 29,700 תוצאות ואילו מכנסיים ארוכות מעלה 59,500 תוצאות. ועדיין, הבנתי את כוונתך ואולי עדיף לעקוף את זה - אני מצפה שאיזו חברת תכשיטים יוקרתית תתחנן בפני שאדגמן את הכתר שלה

את ההצעות שנתתי פגשתי במילון רב-מילים

שהשתמש בהן גם הוא בהגדרת המילה "כתר".

דורית1045

New member
מובן שגם כשנעזרים בגוגל

בודקים כל מקור בציציות - זא"מ אם זה מופיע בהארץ אני אסמוך על זה יותר ממה שמופיע ב-YNET, סתם לדוגמה

ללה3

New member
תודה לכולכם. אני אשאיר אענוד ומופיע לידו ציור

(מהספרים המשעשעים שיש תמיד איור הסבר לאיך נראית השכנה שבדיוק דרכה בקקי של הכלב), כך שאין מצב שמישהו לא יבין. כמו שאני מתרגלת לעובדה שאפשר לענוד את הכתר הספציפי הזה גם קוראינו היקרים יתרגלו. נראה לכם שגם כתר של מלכה אפשר לענוד? נראה לי שזה מתאים רק לטיארה.

ללה3

New member
../images/Emo32.gif אפלאי עדיין בכותרות

זה הלקוח השני של בעלי ששולח לו את הסיפור שלך, וגם דרך דוד שלו זה הגיע אלינו (מעניין מה הקטע שדווקא אליו זה מגיע). הפעם גם קיבלת מחמאה: אשת עקרונות פולניה בעלת חוש הומור ויכולת להראות עד כמה המדינה הזו מגוחכת ומערכת המשפט מנופחת מחשיבות עצמית... מתארת בסגנון "קישוני" את לכתה לכלא ליומיים במקום לשלם 100 שקלים. שווה קריאה . ***חבל שהיא לא כותבת ספרים*** את הכוכביות אני הוספתי

ללה3

New member
עכשיו זה מובן

בגלל טעות של רשויות המס הקפיאו לבחור המסכן את חשבון הבנק. אחרי הסיפור של אפלאי הוא שאל אם כבר להכין את התיק לכלא...
ראית איזו השפעה יש לך?!

למעלה